Rzeszów - W&W

Rzeszów - W&W

Postprzez TomekWnęk » wtorek, 25 września 2007, 18:11

Sklep współpracuje z firmą HitBis - przedstawicielem firmy Tamiya na Polskę.
Jest to chyba jedyny sklep modelarski w Rzeszowie (jeśli chodzi o modele redukcyjne, z RC jest jeszcze coś). Dwóch pracowników/sprzedawców, obaj to modelarze z wieloletnim doświadczeniem. Generalnie miło i przyjaźnie. :)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez TomekWnęk, łącznie edytowano 3 razy
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:00
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Sklep w Rzeszowie - W&W

Postprzez Deco » wtorek, 25 września 2007, 18:25

Bardzo lubię ten sklep bo zawsze tam kupuję . Mają duży wybór szczególnie z Tamki. Miła obsługa i zawsze można porozmawiać , zapytać się o coś panowie pomogą wyjaśnią . Mają też giełdę na konkursie w Rzeszowie co roku .
Ostatnio edytowano piątek, 18 lipca 2008, 07:43 przez Deco, łącznie edytowano 4 razy
Pozdrawiam Dominik Dec!!!:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Deco
 
Posty: 222
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:01
Lokalizacja: Sokołów Małopolski

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez riddick » wtorek, 25 września 2007, 18:32

A mnie ten sklep zawsze kojarzył się z kupą ;) ale taką pozytywną kupą!
Kupą modeli, kupą różnej walorki, kupą różnej chemii i na to wszystko wisienka z dobrej obsługi :) POLECAM!!!
Avatar użytkownika
riddick
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 16:58
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez iras67 » czwartek, 27 marca 2008, 23:13

Kupuje rzadko ale jezeli już, to w zasadzie u nich (prawie dwie dekady).Taki sklep z duszą no i prowadzą go modelarze jak dla mnie najlepszy na Podkarpaciu, bezkonkurencyjna oferta Tamiyi, dużo litreratury.
Polecam Ireneusz
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez Qidin » piątek, 25 września 2009, 13:49

Popieram opinie co do sklepu. Może nie mają cen "allegro" ale i tak wolę u nich kupować. Po pierwsze bardzo miła i uprzejma obsługa. Tydzień temu w sumie przez ponad godzinę jeden z sprzedawców tłumaczył mi i pokazywał różne modele czołgów z różnych firm. Widać było po nim że robi to z chęcią a nie żeby tylko wcisnąć. Pod tym względem to sklep na wzór. Podczas pakowania zakupionego towaru sprzedawca dokładnie posprawdzał z każdej strony czy farbki nie są uszkodzone, jaki jest termin ważności, dokręcił "pokrywki jak to mówi mój znajomy". Pędzelki a raczej włosie zwilżył wodą, poprawił na bardziej szpiczasty kształt itp. Byłem w szoku. Był to mój pierwszy zakup jeśli chodzi o tematykę modelarstwa i uważam że lepiej nie mogłem trafić. 100000% zadowolenia i polecam innym!
Qidin
 

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez Filip » sobota, 26 września 2009, 10:31

Ja również często robię zakupy w W&W i zawsze wychodzę zadowolony w 100%.Co do cen to naprawdę są niskie.Patrząc po sklepach internetowych to niektóre pozycje mają jak po cenie hurtowej.Warto nadmienić iż to co znajduje się na stronie internetowej sklepu nie jest pełną ofertą.Wiele czasopism, książek i modeli nie znajduje się na stronie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Filip
 
Posty: 208
Dołączył(a): piątek, 8 sierpnia 2008, 20:22

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez Bathin » sobota, 26 września 2009, 10:54

Już kilka razy robiłem u nich zakupy przez neta. Tego czego w innych sklepach nie znalazłem u nich zawsze było.
Mają pełną ofertę masek Montex-u.
Pzdr
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez iras67 » sobota, 26 września 2009, 12:55

Ostatnio zmienili stronę i zdecydowanie łatwiej się poruszać niż poprzednio.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Sklep w Rzeszowie - W&W

Postprzez SokoleOkoPierce » sobota, 3 października 2009, 23:05

Deco napisał(a):. Mają też giełdę na konkursie w Rzeszowie co roku .

W tym roku niestety nie.
Ogólnie sklep bardzo fajny, ale zdarzyła mi się kiedyś sytuacja gdy zamówiłem tam kalkomanie, a pojawiły się po conajmniej miesiącu, innym też zdarzały się sytucje tego typu. Mimo to sklep naprawdę dobry i polecam go.
Obrazek
Avatar użytkownika
SokoleOkoPierce
 
Posty: 281
Dołączył(a): piątek, 2 października 2009, 22:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez Mecenas » wtorek, 6 października 2009, 14:38

Sklep fajny, produkty fajne. Kupowałem przez internet i byłem zadowolony z poziomu obsługi.

Nowa strona www też fajna, ale byłaby lepsza gdyby działała (mnie się co chwilę zacina przy otwieraniu produktów i powiększaniu zdjęć)...
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Rzeszów - W&W

Postprzez Iwan » czwartek, 8 października 2009, 17:48

Sklep moim zdaniem bardzo dobry. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, miły kontakt, fachowe doradztwo. Chociaż oferta niektórych producentów (np. Dragona) jest "niezbyt okazała", to jeszcze nie zdarzyło się, abym ze sklepu wyszedł niezadowolony.
Jeśli chodzi o stronę internetową to u mnie działa poprawnie.
Reasumując - polecam ten sklep wszystkim.
Pozdrawiam
Iwan
Avatar użytkownika
Iwan
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 26 października 2008, 09:15
Lokalizacja: Jarosław


Powrót do podkarpackie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość