Blokady HP

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Blokady HP

Postprzez shivadog » niedziela, 17 czerwca 2012, 13:36

W związku z wprowadzaniem anarchii w Hyde Parku użytkownicy KFS-miniatures i Jaho63 dostają blokadę wglądu w HP.
Jeśli będą wszczynać podobne dyskusje poza grupą dostaną bana.
W przypadku Kamila KFS-miniatures, który był już wielokrotnie upominany będzie to ban dożywotni.

Jeśli ktoś dobrowolnie chce mieć założony taki esperal na HP proszę o PW.

Jerzy
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Reklama

Re: Blokady HP

Postprzez Jaho63 » niedziela, 17 czerwca 2012, 14:05

shivadog napisał(a):W związku z wprowadzaniem anarchii w Hyde Parku

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wsadź sobie to wszystko gdzieś Jerzy. Jesteś książkowym przykładem, że talent modelarski z moderatorskim, poza brzmieniem nie ma nic wspólnego.

Żegnam kolegów, zapraszam na priv (chyba, że również dostanę bana, wówczas na stary PWM - Jaho).
Dziękuję mimo wszystko panu Gurgulowi za stały wkład w dogadywanie się na forum, jak również w jego kształt.
Z resztą dziękuję też wielu innym, których działalności nie byłem świadom, a którzy nie uczestniczyli w tym dyktatorskim przedstawieniu.
Pisaliście dużo złego o starym PWM. Być może za krótko siedzę na necie, ale ja takich bezczelnych odzywek moderatora typu "no bo ja tak chcę i ch..j" tam nie uświadczyłem.
Wprawdzie trochę mało tam życia, ale mam nadzieję, że "kolega" Shivadog napędzi go trochę.
Wiem oczywiście, że płaczu po mnie nie będzie, a kilka indywiduów dostanie orgazmu szczęścia. Jednak pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na wirtualne dyskusje w innych miejscach.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 216 gości