Licznik postów

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Re: Licznik postów

Postprzez Cichociemny » wtorek, 23 października 2007, 17:39

Krzysztofoslaw napisał(a):Czyli pisząc tego posta nie nabijam licznika

Przeczytaj jeszcze raz:
michal.s napisał(a):Tak został wyłączony z kolumny avatara.

i się zastanów.

Ja tutaj nie widzę komunikatu o całkowitym wyłączeniu, a tylko o usunięciu z podpisu posta. Wystarczy wejść na listę użytkowników i widać ile kto natrzepał postów.

draz napisał(a):licznik postów był swego rodzaju rywalizacją

Bezsensowną rywalizacją. Wystarczy pobyć trochę na forum i poczytać, żeby wiedzieć kto jest aktywnym użytkownikiem, którego posty coś znaczą/wnoszą do dyskusji. Żaden licznik nie jest tego wyznacznikiem.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Reklama

Re: Licznik postów

Postprzez draz » wtorek, 23 października 2007, 17:56

Kolego, dla mnie ani dla Ciebie nie jest. Dla gigantycznej większości też nie jest. Ale ja paru jest, i w ten sposób można się przed nimi obronić.
Mało komu bedzie się chciało włazić na profil każdego usera i kukać ile ma postów. Toteż bez tego, czy się dziennie napisze 2 czy 200 postów na pierwszy rzut oka nic nie widać. I dla tych myślących innymi kategoriami zabawa traci sens.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Licznik postów

Postprzez Krzysztofoslaw » wtorek, 23 października 2007, 20:21

... a co za tym idzie grabisz sobie konsekwentnie...

strasznie powiało grozą z niewiadomej przyczyny... otóż sam Kamilu napisałeś - grabisz konsekwentnie, czyli już wcześniej zacząć musiałem... dlaczego mi wcześniej nie zwróciłeś uwagi? jako moderator powinieneś... :)

chodzi o post nic nie wnoszący do dyskusji

Cóż, to w sumie jest forum, gdzie mozna się wypowiedzieć... tak jak napisałeś, to nie HP, ale lekka żartobliwa wstawka to nic złego (cóż - dużo gadam, a co za tym idzie to dużo pisze:))

Jak ktoś Ci pomógł, w wątku który Ty zacząłeś możesz przyznać mu punkt pomocy.
Uważam że to jest lepszy i bardziej wymierny licznik niż liczba postów

Zgadzam się całkowicie :)

licznik postów był swego rodzaju rywalizacją

czy byli tacy, którzy boleli, że licznik ze ''starego'' nie przeszedł na ''nowe'' ?? ;)

kolega do modeli

kolega nie usiądzie do modelu, bo czeka kiedy przyjdzie pocztą :D
Krzysztofoslaw
 

Re: Licznik postów

Postprzez draz » wtorek, 23 października 2007, 20:53

Krzysztofoslaw napisał(a):
licznik postów był swego rodzaju rywalizacją

czy byli tacy, którzy boleli, że licznik ze ''starego'' nie przeszedł na ''nowe'' ?? ;)


O tak, żebyś wiedział, że tak. Dziwne, nie? A jednak, są ludzie, którzy powiedzieli "ja się nie przeniosę, bo tam mam już X postów" :shock:
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Licznik postów

Postprzez michal.s » wtorek, 23 października 2007, 21:35

Od teraz liczniki postów nie naliczają odpowiedzi w działach niemerytorycznych forum.

Naliczanie postów odbywa się tylko w kategoriach: modelarstwo redukcyjne, lotnictwo, pojazdy wojskowe, pojazdy cywilne, figurki, dioramy i pozostałe dziedziny modelarstwa redukcyjnego.
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Licznik postów

Postprzez pawel934 » czwartek, 1 listopada 2007, 22:52

michal.s napisał(a):Naliczanie postów odbywa się tylko w kategoriach: modelarstwo redukcyjne, lotnictwo, pojazdy wojskowe, pojazdy cywilne, figurki, dioramy i pozostałe dziedziny modelarstwa redukcyjnego.


Dobry pomysł. Dzięki temu nie będą mieli jak nabijać coponiektórzy.

draz napisał(a):
O tak, żebyś wiedział, że tak. Dziwne, nie? A jednak, są ludzie, którzy powiedzieli "ja się nie przeniosę, bo tam mam już X postów"


Seryjnie?
pawel934
 

Re: Licznik postów

Postprzez michal.s » czwartek, 1 listopada 2007, 22:58

Seryjnie?

Niestety tak.

Licznik postów na forum często jest stawiany na równi z systemem komentarzy na Allegro.
Im więcej, tym jesteś bardziej wiarygodny.
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości