Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez michal.s » wtorek, 8 września 2009, 22:51

Witajcie !

Ponieważ system ostrzeżeń, jaki do tej pory był używany na forum, z powodów technicznych nie może dalej funkcjonować, zastępujemy go systemem czasowego lub trwałego banowania użytkowników.

Tym samym zmienia się IV punkt regulaminu traktujący o restrykcjach i karach, obecna wersja, obowiązująca od 9 września 2009 roku, brzmi:
IV. Restrykcje i kary:

1. Administrator i Moderatorzy zapewniają swobodę wypowiedzi pod warunkiem przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu. W przeciwnym wypadku zastrzegają sobie prawo do:
- upomnienia użytkownika prywatną wiadomością lub upomnienia użytkownika na Forum;
- przeniesienia wypowiedzi do innego forum, ocenzurowania bądź wykasowania wypowiedzi;
- zablokowania użytkownikowi dostępu do Forum na czas określony każdorazowo przez Administrację Forum;
- zablokowania użytkownikowi dostępu do Forum na stałe.
2. Kara może być stosowana jedna lub kilka w zależności od sytuacji i decyzji Moderatora lub Administratora.
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez Jaho63 » środa, 9 września 2009, 19:48

Jestem zwoleninikiem porządku, nawet za dyscypliną, byle sprawiedliwie i z rozsądkiem. Jeżeli jednak owa bano-władza wymknie się spod kontroli, to jako człek mało uległy będę pierwszym do "ewakuacji". A byłoby szkoda.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez michal.s » środa, 9 września 2009, 20:29

Jaho63 napisał(a):Jeżeli jednak owa bano-władza wymknie się spod kontroli,

Możesz być spokojny, bany mogą rozdawać tylko Junior Administratorzy i Administratorzy, czyli łącznie 4 osoby na dzień dzisiejszy.

Większe szanse na wymknięcia się spod kontroli miał poprzedni system ostrzeżeń a mimo wszystko jakiś większych problemów nie było ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez Strug » niedziela, 18 października 2009, 00:05

złe języki mówią że KFS został zbanowany
prawda li to?
Pozdrawiam
Sebastian Strugacki
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Strug
 
Posty: 155
Dołączył(a): wtorek, 7 kwietnia 2009, 12:34

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez wojtek_fajga » niedziela, 18 października 2009, 00:09

Tak, został zbanowany. Na 24 godziny. Ja to zrobiłem. Powód: wielokrotne ignorowanie próśb o poprawną pisownię.
I będę banował tak długo, aż Kamil zacznie pisać poprawnie lub administracja zabierze mi klawiaturę.

Tobie też polecam używanie wielkiej litery na początku zdania i kropki na jego końcu.
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:22
Lokalizacja: EPBY

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez Krystian Ciechowicz » niedziela, 18 października 2009, 12:10

Witam
Myślę, że nasi Włodarze mają głowę na karku, nie ma tam oszołomów, a tym bardziej w gorącej wodzie kąpanych. Obserwując system ostrzeżeń miałem wrażenie, że przynosiło to marny skutek. Banowanie, na jak długo ? Myślę, że 24h nikomu krzywdy nie zrobi, może dłuższe poczekalnie ? Może ci co byli kąpani tylko do szyi ( czyli mają niewyparzoną gębę ) trochę odpuszczą. Nie mówię tu o konkretnych przypadkach, żeby nie było nieporozumień.

Jestem na TAK.
Pozdrawiam
K.
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmieniamy ostrzeżenia na bany !

Postprzez piotr dmitruk » niedziela, 18 października 2009, 13:48

Czas banowania jest dowolny, wybierany przez "kata" :lol:
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9974
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość