Pierwszy temat

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Re: Pierwszy temat

Postprzez Jacek Bzunek » niedziela, 16 września 2007, 21:30

Paweł Leszczyński napisał(a):Panowie skrobcie posty na wszystkich forach jakie znacie, że powoli rusza nowe PWM. Tak jak zauważył Draz wielu modelarzy porozłaziło się po różnych forach, trza bractwo zebrać do kupy (sorry za wyrażenie;))

Przydałby się jeszcze nowy, nawet tymczasowy banner.
Jacek Bzunek
 

Reklama

Re: Pierwszy temat

Postprzez M.Jonakowski » niedziela, 16 września 2007, 21:43

Witam...

Nigdy nie sądziłem, że PWM będzie tak szybki ;) Mam nadzieję, że szybko odzyska dawny blask :mrgreen:

Pozdrawiam,
Jonak
M.Jonakowski
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Akahoshi » niedziela, 16 września 2007, 21:53

Hello evrybody!
Powoli trzeba się przyzwyczajać do nowego forum. Ech, a na "starym" PWMie zagościłem tylko 1,5 roku.
Mam nadzieję, że się wszyscy tu przeniosą, bo klimat musi być :mrgreen:


Ależ to forum gna. Aż nogi można połamać...
Akahoshi
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez portalus » niedziela, 16 września 2007, 22:15

Bercik napisał(a):BTW - wybiera się ktoś do Gniezna?

Wybiera.
portalus
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez michal.s » niedziela, 16 września 2007, 22:20

Cieszę się razem z Wami Panowie :)

Mam nadzieje że sprawa baz danych z starego forum szybko się rozwiąże i będzie można w pełni cieszyć się nowym serwerem bo forum pozostaje to samo :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pierwszy temat

Postprzez Piotr Dmitruk » niedziela, 16 września 2007, 22:21

Jak wszyscy to wszyscy, babcia też.
Szczerze mówiąc, to po ostatniej dyskusji na poprzednim forum zorientowałem się, że nas jednak dużo jest, i jakoś powiało optymizmem, mimo, że na pozostałe tematy przez cały weekend było raptem parę postów.
Liczę na to, że pojawią się tutaj wszyscy, którzy będą chcieli podyskutować w kulturalny sposób na nasze ulubione tematy, niezależnie od tego w jaki sposób postrzegają modelarstwo. Okazuje się, że jeśli ktoś nie funkcjonuje na PWM, towarzysko znika.
A ja zaprezentuję pierwszy nowy model na tym forum 8-)
Obrazek
Piotr Dmitruk
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez INsejn » niedziela, 16 września 2007, 22:43

Eeee czemu tak szybko działa? :mrgreen: Na starym forum to zdąrzyłem sobie kanapki zrobić a tu na nowym już wszystko raz dwa się otwiera :P
INsejn
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Rafhart » niedziela, 16 września 2007, 23:18

Ja również wybieram się do Gniezna , bynajmniej mam takie postanowienie , możecie napisać ile modeli było w zeszłym roku , czy warto się wybrać ???
Rafhart
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez stara maruda Janik » niedziela, 16 września 2007, 23:30

Rafhart napisał(a):Ja również wybieram się do Gniezna , bynajmniej mam takie postanowienie , możecie napisać ile modeli było w zeszłym roku , czy warto się wybrać ???

To może ja zacznę, aby starej tradycji PWMu stała się zadość, czepiactwo :lol: (na początek - małe, potem będziemy stopniować...)
Otóż piszesz sprzecznie: wybierasz się do gniezna, ale nie masz takiego postanowienia. CZemu tak rozumuję?
Bo pod ręką mam słownik języka polskiego (i to internetowy). A w nim, jak byk, stoi:

bynajmniej
bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.
Z miłością bynajmniej się nie taił.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

lub w nowej wersji:
bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=bynajmniej

Nie wiem, czemu wszyscy się uczepili ostatnio nieszczęsnego tego słówka i go używają, bynajmniej nie sprawdziwszy prawdziwego znaczenia...
stara maruda Janik
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez matejson » niedziela, 16 września 2007, 23:34

matejson
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez wciąż ten sam » niedziela, 16 września 2007, 23:34

... A ja z kolei napisałem "Gniezna" z małej litery, też pięknie! :evil: Jak mi w najbliższym czasie ktoś poprzedziurawia opony, to będe wiedział skąd jest i co gorsza, zrozumiem go. Przepraszam, że tak popisuję pod swoim postem, zamiast poprawić, ale niestety jako "goście", nie możemy edytować swoich postów, jak się zdaje.
wciąż ten sam
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez levee » niedziela, 16 września 2007, 23:44

Bardzo ładnie to forum działa. Teraz tylko oby się udało przenieść bazę ze starego forum PWM. Jakby co, to służę pomocą w porządkowaniu, przenoszeniu, etc, etc. Może jakiś serwis można by postawić? Taka baza artykułów i galerie -jak stary PWM.

No i jeszcze pytanie mam do draza i michala.s o finansowanie tego projektu? Można Was wspomóc?
levee
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Rafhart » niedziela, 16 września 2007, 23:49

Tak masz rację w szkole nigdy nie byłem prymasem , wracając do konkursu który odbędzie się w przyszłym tygodniu , to mam naprawdę silne postanowienie pojechać , ale 22 września , czyli w sobotę mam „robić” wesele. Dlatego będę troszkę niewyspany , i strasznie bym się zmartwił gdyby nie było co oglądać , stąd moje pytanie.
Rafhart
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Bercik » niedziela, 16 września 2007, 23:51

Piotrze, kilka słów o tym maleństwie poproszę! Ja w Gnieznie będę (przynajmniej taką mam nadzieję) po raz pierwszy. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Na tym nowym forum aż chce się pisać. Brawo!

Rafhart, zawsze będziesz mógł obejrzeć MNIE :twisted:
Bercik
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez matejson » niedziela, 16 września 2007, 23:54

koledzy z Modelworka nie ucieszyli sie z reaktywacji n'PWM i skasowali mój wątek :lol: :-/ :x
matejson
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości