Pierwszy temat

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Re: Pierwszy temat

Postprzez michal.s » poniedziałek, 17 września 2007, 00:26

Jak baza zostanie przeniesiona to razem z użytkownikami, wtedy nie będziecie musieli się od nowa rejestrować, jedynie chyba będzie potrzeba wrzucenia od nowa avatara.

Jak już wcześniej na starym PWM było napisane, będzie możliwość zmiany nicka na imię i nazwisko.

W tej chwili trwają próby kontaktowania się z odpowiednimi osobami. Jak to ktoś powiedział, czasy średniowiecza, posłańca wysłali :lol:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 września 2007, 00:35 przez michal.s, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Pierwszy temat

Postprzez Michał Wieszcz - Janik. » poniedziałek, 17 września 2007, 00:30

Matko Boska, aleście dociekliwi. Troszku cierpliwości. Pracujemy nad tym. Myślę że za góra tydzień, ale raczej wcześniej będzie wiadomo, czy lud Izraela wyszedł z Egiptu z wszystkimi swoimi manelami, trzodą i bazą danych, czy też będziemy tu na nowych włościach "goli ale wesoli" :lol:
Michał Wieszcz - Janik.
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez matejson » poniedziałek, 17 września 2007, 00:35

Niech moc będzie z wami znaczy się z nami 8-) A na poważnie to inaczej tego sobie nie wyobrażam jeśli mówimy o rekatywacji....ale zawsze można mówić o drugiej młodości 8-)


Rafhart napisał(a):NOWY PODPIS

URL=http://pwm.org.pl/index.php][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3228/image1jm5.jpg/IMG][/URL]


Należy wstawić [ na początku i przed /IMG



[url=http://img172.imageshack.us/img172/3228/image1jm5.jpg]Obrazek[/URL]

Zachęcam do używania na innych forach modelarskich


8-)


A to Ci dopiero :-o wrzuciłem baner w Modelworku do podpisu napisałem nowego posta i dostałem taką oto dopiske od Admina....
Edit...Dopuszcza się używania banerów z przeniesieniem na stronę WWW, proszę jednak o zmniejszenie jego wielkości .
Admin


:lol: :lol: :lol:
matejson
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Rafhart » poniedziałek, 17 września 2007, 00:36

Obrazek

Należy wstawić [ na początku i przed /IMG

URL=http://pwm.org.pl/index.php][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1233/image2mv6.jpg/IMG][/URL]


:D
Rafhart
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Grzegorz2107 » poniedziałek, 17 września 2007, 00:47

Gratuluję!

A to mój wątek warsztatowy

ostatni hurricane z matchboxa
Grzegorz2107
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Lemon » poniedziałek, 17 września 2007, 01:56

witam kwaśnie..
Lemon
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Jakub W. » poniedziałek, 17 września 2007, 07:37

Ja tu jestem nowy z modelwor..., jak narazie podoba mi się tu, pewnie jak wszystko się aktywuje to będą wyścigi na pierwsze tematy w działach.

NIECH PLASTIK BĘDZIE Z WAMI. :twisted:
Jakub W.
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez ZIO BY NAITT » poniedziałek, 17 września 2007, 07:59

Człowiek wstaje sobie z rańca , a tu taka niespodzianka na dzień dobry ... :)

No fajnie , fajnie - idzie Q dobremu ...

PZDR
ZIO BY NAITT
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez koncerz » poniedziałek, 17 września 2007, 08:21

Witam.
Kolejny dziadek z 2003 roku.
Figurek nie zabraknie !
Maciek.
koncerz
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez mr.jaro » poniedziałek, 17 września 2007, 08:29

No prosze, z plomienia nadziei zrobil sie wielki pozar. Serdeczne dzieki dla dobroczyncow.

Pachnie tutaj swieza farba, ale spogladajac na znane nicki czuje sie tutaj, jak na wlasnym podworku.

Moze wybiegam zbyt daleko w przyszlosc, ale nie majac nic zlego na mysli, gnebiony ciekawoscia pozwole sobie na zapytanie. Czy slowo "profesjonalna" pozostanie w nazwie juz na zawsze? Dla mnie kojarzy sie to przede wszystkim z zarabianiem pieniedzy. Obawiam sie, by nadmiar gornolotnosci nie odstraszal zbyt wielu chetnych...

Pozdrawiam
Jarek Meissner
mr.jaro
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez Timi » poniedziałek, 17 września 2007, 08:53

Wstalem rano, znosze komputer do szwagra bo mi kabel sieciowy sie poniszczył wchodze tutaj a tu siuuuuuuuuu szybciutko i stare "mordeczki " z PWMu myślalem ze to przez gorączke, ale to prawda
PWM DZIALA

pozdrawiam
Timi
 

Powodzenia

Postprzez TomB(raider) » poniedziałek, 17 września 2007, 09:39

Życzę wszystkim i sobie, aby się udało...
TomB(raider)
 

Re: Pierwszy temat

Postprzez draz » poniedziałek, 17 września 2007, 09:48

Fakt, profesjonalna trochę kiczem zalatuje. Ale to najlepsze co do gowy przychodzi.

Choc mnie się kręci jeszcze po głowie Prawdziwa WM, Polska Witryna Modelarstwa, Polski Wortal Modelarski... ale PWM to PWM i już.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Pierwszy temat

Postprzez michal.s » poniedziałek, 17 września 2007, 09:57

Dla mnie nazwa może być inna, w każdej chwili można ją zmienić :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pierwszy temat

Postprzez Bercik » poniedziałek, 17 września 2007, 10:00

Profesjonalna jest bardzo dobra, bo po długim czasie tracenia zdrowia na wolno działającym forum, w końcu doczekaliśmy się PROFESJONALNEJ witrynki. W ogóle nie skojarzyło mi się to z witryną tylko dla profesjonalistów.
Bercik
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron