Helołłłł!

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Helołłłł!

Postprzez Jaho63 » piątek, 12 lutego 2010, 17:00

Dowiedziałem się właśnie, że kol. Spiton dostał bana na ROK! No chyba to lekka przesada? Może jest coś, co się działo poza forum? Bo za "całokształt działalności na forum" jak to ujął Draz, wywalić kogoś na rok!? No chyba komuś tu się dyktatorska ambicyjka wymknęła. Rozumiem, że dla niektórych czasem za dużo "mielił ozorem", czasem zbyt porywczo odpowiadał. Ale jemu podobnych na forum jest wielu, z resztą nie wyłączając mnie. Z drugiej strony różne, hmm, drobiazgi w kierowaniu forum toleruję, składam je na karb dobra większości. Jednak proszę tutaj na łamach forum o wypowiedź "moderacji" odnośnie takiego rozwiązania "problemów". Przy czym w tej chwili, Waszą motywację odbieram jako "a bo tak".
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Reklama

Re: Helołłłł!

Postprzez Timi » piątek, 12 lutego 2010, 17:12

Bardzo dobrze, może co nieco zrozumie bo czasem nie dało się czytać tego co pisał. Nie wiem kogo Ty na forum widzisz, kto jeszcze tak "rozrabia", może pojedyncze przypadki się zdarzają, a Spito brał udział w każdej możliwej pyskówce na forum, dodatkowo jeszcze je podsycając.

(zresztą z tego też może być pyskówka, jak zejdą się obrońcy i przeciwnicy Spitona)
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Re: Helołłłł!

Postprzez Arkady72 » piątek, 12 lutego 2010, 17:22

Timi napisał(a):...Spito brał udział w każdej możliwej pyskówce na forum, dodatkowo jeszcze je podsycając.

Nie on jedyny...
Jaho63 napisał(a):Dowiedziałem się właśnie, że kol. Spiton dostał bana na ROK! No chyba to lekka przesada?

Tez uwazam, ze to przesada.
Jaho63 napisał(a): Bo za "całokształt działalności na forum" jak to ujął Draz, wywalić kogoś na rok!?

Czy jego dokonania modelarskie na forum tez byly uwzglednione w owej dzialalnosci?
Tworzona dziś przyszłość będzie naszą teraźniejszością!
Avatar użytkownika
Arkady72

WM2
 
Posty: 1910
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2008, 10:27

Re: Helołłłł!

Postprzez Jaho63 » piątek, 12 lutego 2010, 17:23

No i uważam Timi, że dla utrzymania jakiegoś porządku mogli mu przywalić tydzień czy dwa, ale rok to praktycznie go skasowali, a nawet, jeśli Tobie jego charakter nie pasował, to modele robił ciekawe i JA np., chciałbym żeby tu był. Tym bardziej, że ostatnie jego wypowiedzi mały charakter ugodowy. To jest w ogóle jakiś absurd.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Helołłłł!

Postprzez Timi » piątek, 12 lutego 2010, 17:51

Fakt rok to bardzo dużo, czy za dużo? nie mnie oceniać. Z tego co pamiętam to dostawał ostrzeżenia i tygodniowe bany, widać nie pomogło. Może jeszcze coś na PW szumiał z modami, to wiedzą tylko zainteresowani.
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Re: Helołłłł!

Postprzez CzarekB » piątek, 12 lutego 2010, 18:27

Czy ktoś wie za co konkretnie Spiton dostał bana na rok ?
Cos ostatnio narozrabiał, czy za całokształt w tym za idealizowanie Wojtka Fajgi i czepianie się do KFS ?
Ot tak, z ciekawości pytam, żeby wiedzieć jakie tematy są tutaj tabu.
Czarek.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 23:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Helołłłł!

Postprzez Grzegorz2107 » piątek, 12 lutego 2010, 18:42

Timi napisał(a):Fakt rok to bardzo dużo, czy za dużo? nie mnie oceniać. Z tego co pamiętam to dostawał ostrzeżenia i tygodniowe bany, widać nie pomogło. Może jeszcze coś na PW szumiał z modami, to wiedzą tylko zainteresowani.


Jakby szeregowego głos się liczył, to głosowałbym za uniewinnieniem. TO dobry chłop był... Prosty. Pisał co myślał. Tacy mają ciężko. Mam wrażenie, że rozwinie się podobna dyskusja jak w przypadku odejścia Wojtka Fajgi i chociaż starałem się w tamtej zabierac jak najmniej głosu, to Spitona myślenie i argumentowanie było mi bliskie. Jakoś taki normalny :mrgreen:
Co do modów to mam wątpliwości, czy nie podjęli zbyt pochopnej decyzji. Byli jakoś dziwnie uczuleni na niego.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: Helołłłł!

Postprzez :piaskov: » piątek, 12 lutego 2010, 20:30

A nie można zrobić czegoś takiego jak limit postów dla użytkownika, np. 1 dziennie? To byłoby najlepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam
Łukasz Piaskowski
Obrazek
Avatar użytkownika
:piaskov:
 
Posty: 676
Dołączył(a): czwartek, 22 maja 2008, 19:11
Lokalizacja: Tczew

Re: Helołłłł!

Postprzez Timi » piątek, 12 lutego 2010, 21:41

To byłoby beznadziejne rozwiązanie z tym limitem postów.
Spiton nie dostał przecież bana za ilość
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Re: Helołłłł!

Postprzez Jaho63 » piątek, 12 lutego 2010, 22:00

Timi napisał(a):Spiton nie dostał przecież bana za ilość

A! Czyli coś wiesz? Bo z dostępnych info wynika, że dostał roczniaka za... "a-bo-cie-nie-lubie-ty-brzydki-chłopczyku".

:piaskov: napisał(a):A nie można zrobić czegoś takiego jak limit postów dla użytkownika, np. 1 dziennie? To byłoby najlepsze rozwiązanie.

Dla niektórych nawet to jest za wiele. A swoją drogą 250 wyświetleń i kilka osób ma zdanie? :) To też jest ciekawe.
Ostatnio edytowano piątek, 12 lutego 2010, 22:05 przez Jaho63, łącznie edytowano 3 razy
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Helołłłł!

Postprzez Timi » piątek, 12 lutego 2010, 22:03

Jaho63 napisał(a):
Timi napisał(a):Spiton nie dostał przecież bana za ilość

A! Czyli coś wiesz?

Jedynie tyle że nie za ilość, ale to chyba każdy wie ;o)
pozdrawiam
Tomasz Modłasiak
(a) Bułki (i tak) nie pikają!!

http://timimodelfactory.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Timi
 
Posty: 1614
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 15:49
Lokalizacja: Częstochowa[K.M. Rozbitek:]

Re: Helołłłł!

Postprzez Jaho63 » piątek, 12 lutego 2010, 22:08

Timi, ja ze się ze Spitonem nie znam osobiście, póki, co, i nie mam zamiaru tutaj "wystawiać klatę za mojego brata". Widzę jednak, że dzieje się źle w Państwie Modelarskim.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Helołłłł!

Postprzez Grzegorz2107 » piątek, 12 lutego 2010, 22:17

Jaho63 napisał(a): A swoją drogą 250 wyświetleń i kilka osób ma zdanie? :) To też jest ciekawe.


Nie popadajmy w paranoję, że się boją bana :mrgreen: Nie piszą bo nie mają do tego żadnego emocjonalnego stosunku. Jeden użytkownik został zbanowany. Świat od tego się nie zawala. Chociaż przyznam, że to dla mnie niezrozumiałe i ciekawe...O ile sie nie mylę kontrowersyjne posty Spitona były w Hyde Parku, więc banowanie za to już samo w sobie podaje w wątpliwośc wolnośc słowa w tym szczególnym miejscu. Nie zauważyłem też w jego wypowiedziach wulgaryzmów, gróźb czy większych naruszeń netetykiety niż się to zdarza większości z nas. O co więc chodzi? Co zbroił Spiton?
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: Helołłłł!

Postprzez shivadog » piątek, 12 lutego 2010, 22:19

http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=43&t=10147&start=60

Ja tam nie wiem, czy Spiton się jakoś w temacie negatywnie wyróżnił na tle kolegów.
Kara sroga chyba za recydywę jak rozumiem.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Helołłłł!

Postprzez Pan_Cerny » piątek, 12 lutego 2010, 22:42

Wypowiem się, choć nie mam żadnego emocjonalnego stosunku do tej sprawy. Mnie bardzo drażniły w swoim czasie spitonowe wariacje na temat pojazdów września. Wiec przestałem zaglądać do tych wątków. I już, po sprawie.
Innym też to doradzam. Przecież nie ma przymusu czytania i zabierania głosu w wątkach osób, których się nielubi.
A roczny ban, to jakieś żarty. Myślicie że Spiton będzie czekał z utęsknieniem rok by tu wrócić? Chyba tylko w wizjach moderatorów. Na jego miejscu bym olał te forum i poszedł na inne - tyle tego jest w sieci. Albo zalogował się pod innym nickiem :)
Mamy tu na forum jednego usłużnego moderatora, może nam uchyli rąbka tajemnicy?
To miły człowiek, czasami nawet poczciwiec pyta się mnie na PW "Może masz jakiś problem? Może w czymś Ci pomóc?". Anioł nie moderator.
Tymcza!
Marek
Mam zmienne IP i się tego nie wstydzę.
Avatar użytkownika
Pan_Cerny
 
Posty: 563
Dołączył(a): niedziela, 27 stycznia 2008, 23:58
Lokalizacja: W-wa

Następna strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości