Hyde Park

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Hyde Park

Postprzez kapral » wtorek, 8 czerwca 2010, 07:42

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Hyde Park ten ogólny raz jest, a raz go nie ma. O co tu chodzi?
kapral
 

Reklama

Re: Hyde Park

Postprzez Cichociemny » wtorek, 8 czerwca 2010, 10:23

Hyde Park ogólny jest widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: Hyde Park

Postprzez kapral » wtorek, 8 czerwca 2010, 13:29

Ale ze mnie ....... . Nie zauważyłem, że mnie wywaliło :D
kapral
 

Re: Hyde Park

Postprzez mr.jaro » środa, 9 czerwca 2010, 12:11

Pozostaje pytanie, dlaczego wywala? Kiedys pomagalo kasowanie ciasteczek, teraz chyba juz nie. Wiem, istnieje spore prawdopodobienstwo, za ja (z tego watku wynika, iz nie tylko ja) cos robie niewlasciwie. Ale co?

Klaniam sie szanownemu Towarzystwu
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Hyde Park

Postprzez Mac Eyka » środa, 9 czerwca 2010, 13:45

Wywalanie z forum to kara za nie przykładanie się do właściwej mechanizacji modeli samolotów z napędem śmigłowym.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3037
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Hyde Park

Postprzez mr.jaro » środa, 9 czerwca 2010, 14:14

Chyle czolo w pokorze. Teraz juz nie bedzie wywalac?


Uzupelnienie 10.06.2010:
Niestety, kasowanie ciasteczek, zarowno funkcja forum, jak bezposrednio w browserze nie pomaga. Opcja "zamelduj automatycznie..." jest aktywna i nadal wywala. Co robie nie tak?
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Hyde Park

Postprzez Enigma » czwartek, 10 czerwca 2010, 12:34

Jaro,
ja też miałem podobny problem jakiś czas temu. Zmieniłem przeglądarkę z Explorera na Google Chrome i teraz jest ok.
Avatar użytkownika
Enigma
 
Posty: 732
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 20:17
Lokalizacja: Éire

Re: Hyde Park

Postprzez mr.jaro » czwartek, 10 czerwca 2010, 18:00

Dzieki za uwage. Juz zawsze uzywalem Explorer. Dotychczas funkcjonowalo bez zarzutu, od kilku dni nie chce.
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Hyde Park

Postprzez Cichociemny » piątek, 11 czerwca 2010, 23:33

Cóż, z tego co wiem sesja na forum jest ustawiona dość długa i obawiam się że to może być coś z Twojej strony. Jeżeli po wyczyszczeniu ciastek i casha przeglądarki oraz ustawieniu automatycznego logowania nadal wywala... to nie mam pomysłu jak temu zaradzić. Może być to bowiem spowodowane po prostu przez sposób połączenia z siecią (z tego co widzę, "wywalani" mają zmienne ip)... Explorerowi zresztą też bym nie ufał ;)
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: Hyde Park

Postprzez mr.jaro » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 13:31

No wlasnie - router w biurze. Ale z drugiej strony, wczesniej nie robil problemow. Sprobuje jeszcze link PWM dorzucic do listy stron pozadanych w filtrze popup (czy jak to sie po polsku nazywa). Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Dotychczas nie mialem zlych doswiadczen z Explorerem, a jesli zdarzaly sie trudnosci, najczesciej wynikaly z niewlasciwych ustawien, czyli mojej niewiedzy.

Edit:
Juz znalazlem przyczyne. Dobrze zapamietac na przyszlosc. Trzeba po prostu w opcjach Explorera wykasowac wszystkie hasla (kasowanie ciasteczek nie wystarczy), przy nastepnym meldowaniu na forum wpisac haslo ponownie i zaznyczyc opcje, by zapamietal. Od tej chwili bedzie sie meldowal automatycznie.
Jarek M
Avatar użytkownika
mr.jaro
 
Posty: 2028
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:01
Lokalizacja: Hannover

Re: Hyde Park

Postprzez MrFlayerX » poniedziałek, 14 marca 2011, 18:48

mnie nigdy nie wywaliło. nie wiem czy to wina ciasteczek czy nie. mam przeglądarkę google chrome, jest tam funkcja wyłączania ciasteczek i mam ja włączoną. nigdy powtarzam nigdy mnie nie wywaliło. a google chrome i tak warto ściągnąć za darmo ze strony google.pl zakładka więcej a potem przycisk jeszcze więcej jeszcze więcej, ma ta przeglądarka wiele przydatnych funkcji.[/color]
MrFlayerX
 


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości