Selekcja wyświetlanych wątków

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Mecenas » wtorek, 5 października 2010, 14:59

Mam pytanie do administracji forumowej: czy istnieje techniczna możliwość takiego skonfigurowania profilu/forum, aby można było wybierać dyskusje, w przypadku których nie chce się aby były wyświetlane? Jest taka możliwość, że w przypadku dodania jakiegoś użytkownika do wrogów, jego wypowiedzi nie są wyświetlane na moim komputerze jeśli sobie tego nie życzę. Czy można dodać podobną opcję w odniesieniu do całej dyskusji? Na podobnej zasadzie co "śledź wątek" - robię klik, i dany temat już mi się nie wyświetla...
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Kuba P. » wtorek, 5 października 2010, 15:34

Dokładnie to samo bym chciał zrobić. Oznaczam wątki, które są absolutnie zbędne na liście i one się nie wyświetlają.
Można tak?
Avatar użytkownika
Kuba P.
 
Posty: 9398
Dołączył(a): niedziela, 11 listopada 2007, 00:07
Lokalizacja: Warszawa/Wodzisław Śl.

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Mecenas » wtorek, 5 października 2010, 16:01

Ja na razie nie znalazłem takiej opcji, ale nie wiem nawet czy istnienie takiej opcji jest możliwe od technicznej strony istnienia forum.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Grzegorz2107 » wtorek, 5 października 2010, 16:26

Mecenas napisał(a):Ja na razie nie znalazłem takiej opcji, ale nie wiem nawet czy istnienie takiej opcji jest możliwe od technicznej strony istnienia forum.



Jest za to świetna i polecana przez mnie opcja ignorowania użytkowników, którzy np. z powodów charakterologicznych czy ideologicznych nam nie pasują. Taki prywatny ban znacznie łagodzi obyczaje. Używam i chwalę sobie. Ilość moich głupich, agresywnych, nie dotyczących modelarstwa postów, znacznie spadła :mrgreen:
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Mecenas » wtorek, 5 października 2010, 16:51

Grzegorz2107 napisał(a):
Mecenas napisał(a):Ja na razie nie znalazłem takiej opcji, ale nie wiem nawet czy istnienie takiej opcji jest możliwe od technicznej strony istnienia forum.



Jest za to świetna i polecana przez mnie opcja ignorowania użytkowników, którzy np. z powodów charakterologicznych czy ideologicznych nam nie pasują. Taki prywatny ban znacznie łagodzi obyczaje. Używam i chwalę sobie. Ilość moich głupich, agresywnych, nie dotyczących modelarstwa postów, znacznie spadła :mrgreen:


Czyli znaczy to, że używasz tej funkcji do auto-banowania żeby się opamiętać? heheh...mimo wszystko uważam, że opcja pomimo swego uroku jest trochę zbyt daleko idąca w swoich skutkach.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Cichociemny » wtorek, 5 października 2010, 19:25

Niestety panowie, ale obecnie silnik forum nie oferuje takiej możliwości.
Cichociemny
 
Posty: 2637
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 19:33

Re: Selekcja wyświetlanych wątków

Postprzez Mecenas » środa, 6 października 2010, 08:30

Cichociemny napisał(a):Niestety panowie, ale obecnie silnik forum nie oferuje takiej możliwości.


... i cały misterny plan w nicość... dzięki za informację.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości