Grupy "prywatne" - pomysł do rozważenia

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Re: Grupy "prywatne" - pomysł do rozważenia

Postprzez MrFlayerX » czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:31

Moim zdanie fora hobbystyczne czy jakiekolwiek inne mają jednoczyć ludzi a nie dzielić ludzi na burżuazje i proletariat ( w przenośni ).

Kategoryzacja jest najgorszym psychologicznie pomysłem jaki może istnieć - podziel ludzi na grupy i sami się pozarzynają. Jak to zostanie wprowadzone to moje warsztaty możecie zrobić otwarte. Mnie nie przeszkadza krytyka tylko wzmacnia.


Zgadzam się z tym w 100% na nawet w 200%. Powiem więcej. Nie jest tylko najgorszym, ale i najgłupszym pomysłem.
Myślę, że ten post powinien zakończyć ten absurdalny wątek o dzieleniu nas na grupy społeczne lepsze i gorsze i inne takie idiotyzmy. Niektóre pomysły ( w tym właśnie ten ) nie powinny w ogóle powstać.
Mam nadzieję, że admin usunie ten niedorzeczny wątek z tego forum i zapomnimy o wszystkim.
MrFlayerX
 

Reklama

Re: Grupy "prywatne" - pomysł do rozważenia

Postprzez piotr dmitruk » czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:35

rollingstones napisał(a):Kategoryzacja jest najgorszym psychologicznie pomysłem jaki może istnieć - podziel ludzi na grupy i sami się pozarzynają. Jak to zostanie wprowadzone to moje warsztaty możecie zrobić otwarte. Mnie nie przeszkadza krytyka tylko wzmacnia.

Też jestem takiego zdania.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9957
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupy "prywatne" - pomysł do rozważenia

Postprzez MrFlayerX » czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:40

Czy my przypadkowo to nie mieliśmy zakończyć tego głupiego wątku? hehe
MrFlayerX
 

Re: Grupy "prywatne" - pomysł do rozważenia

Postprzez KK » czwartek, 14 kwietnia 2011, 22:04

Opanujcie się już,to forum od kilku dni żyje kilkoma watkami /hajt park i ten/ staje się nudne powoli :?
KK
 

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości