Ban dla A G

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Ban dla A G

Postprzez Jarek Gurgul » piątek, 22 lipca 2011, 23:35

Nie wiem, czy to ma być taka "strategia" marketingowa firmy - nieważne jak o nas mówią, byle mówili.

No cóż, jak widać "anonimowość" w sieci (iluzoryczna w tym wypadku) powoduje czasami zmniejszenie oporów i przeświadczenie o bezkarności.

Pan AG nie po raz pierwszy ulżył swojemu chamstwu i za wczorajsze obraźliwe wypowiedzi oraz dzisiejszą pod adresem - ogólnie - uzytkowników forum, jak i redakcji dostaje miesięcznego bana.

Jest to już ostatnie ostrzeżenie, kolejne takie zachowanie będzie skutkowało banem dożywotnim.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6062
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

Re: Ban dla A G

Postprzez TOLOLOKO » środa, 27 lipca 2011, 02:33

Jarku. Chcesz polemiki?

Ciekawe co piszesz! WYPOCINY JARKU. Słabe.
Nie przepraszam za chamstwo, którego od Was wpierw doznałem.
DWA RAZY na jednym forum, to już rekord.

Nigdy forum z pasją nie traktowałem jako platformy reklamowej. - wyjaśnijmy sobie. OK?

Korespondowałem z ciekawymi ludźmi, a przede wszystkim wchłaniałem ciekawe wątki.
Nie SUPONUJ! To niestosowne. To prowokacja.

BAN - wielkie, FORUMOWE słowo - KARA - to sprawa dla mojego prawnika. Nie podaruję.

NIE OTRZYMAŁEM INFORMACJI ZWROTNEJ NA PW DLACZEGO PRZENIESIONO MÓJ POST DO HYDE PARKU.
- TAM MAŁPY LATAJĄ PO DRZEWACH. :)
Nie zaglądam tam, nie komentuję i nie umieszczam postów. OK?
ZADAŁEM na PW pytanie ROMANOWI - a w międzyczasie rzuciliście się na mnie hurmem. (był na tyle bezczelny, że mi groził)
Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Żądałem jej na PW i nadal żądam.

Dostałem Ban dla A G na miesiąc. I to jest prawdziwe, grubiańskie chamstwo!

Ban jak to sobie krotochwilnie określacie, odcina mnie także od korespondencji z innymi użytkownikami forum, którzy chcą współpracować przy tworzeniu ciekawych modeli. Jak mam to rozumieć?
Nie zdążyliśmy się wymienić mailami.
To wtargnięcie w relacje biznesowe. Mam dalej tłumaczyć? Czy po prostu chcecie mnie wymacać i lepiej przygotować forumowego papugę? - bo rozumiem, że macie...

Czy to, że jestem właścicielem "manufaktury" modelarskiej zobowiązuje mnie aby pokornie podwijać ogon kiedy ROMAN warknie?

Takiej administracji jak tu, na tym forum jeszczem nie widział anim nie doświadczył.

Z poważaniem
Anatol Gacek "TOLOLOKO"
TOLOLOKO
 

Re: Ban dla A G

Postprzez Ostach » środa, 27 lipca 2011, 08:31

Jesteś świadom, że takimi postami nie polepszasz wizerunku swojego, swojej "manufaktury"? Tekstami o prawniku, który ma się zająć banem narażasz się na śmieszność? Gwałcisz zasady forumowego współistnienia wypunktowane w regulaminie forum, który już w tej chwili dwukrotnie akceptowałeś i masz pretensje, że zgodnie z tymi zasadami Cię banowali? Litości i nie brnij już.

Ja już wiem, że nigdy nic z Tololoko nie kupię.

pozdro

P.S.
Zanim powiesz prawnikowi, żeby zajął się banem na PWM, każ mu usiąść żeby chłop głową o stół nie uderzył jak będzie padał ze śmiechu.
"Mr. Spock, the women on your planet are logical. That's the only planet in the galaxy that can make that claim."
Avatar użytkownika
Ostach
 
Posty: 1161
Dołączył(a): poniedziałek, 8 grudnia 2008, 02:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ban dla A G

Postprzez Jaho63 » środa, 27 lipca 2011, 08:41

Osti, ja to się nie wypowiadam w sprawach, w które nie jestem "zamieszany". Zauważyłem tylko jedno:

TOLOLOKO napisał(a):NIE OTRZYMAŁEM INFORMACJI ZWROTNEJ NA PW DLACZEGO PRZENIESIONO MÓJ POST DO HYDE PARKU.
- TAM MAŁPY LATAJĄ PO DRZEWACH.
Nie zaglądam tam, nie komentuję i nie umieszczam postów. OK?


Szacunek dla innych aż tryska.
Można już połączyć nPWM ze SF. Wcale nie ma wielkiej różnicy!
Avatar użytkownika
Jaho63
 
Posty: 6217
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 01:39

Re: Ban dla A G

Postprzez ROMAN » środa, 27 lipca 2011, 09:44

Z mojej strony bez komentarza. Nie da się współistnieć i dyskutować z "kimś" pozbawionym podstawowych zasad kultury osobistej i samooceny. A co do prawników to zapracowałeś tu już na niejeden pozew sądowy ze strony użytkowników więc się nie ośmieszaj.
Avatar użytkownika
ROMAN
 
Posty: 2178
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2007, 13:22

Re: Ban dla A G

Postprzez spiton » środa, 27 lipca 2011, 10:09

Ja tylko skromnie zauważę, że duch anarchii i tolerancji to nasza najlepsza cecha narodowa. Jednak rozbiory i komuna
cechę ta skutecznie wymazały. I nawet jeśli jest w postawie pana Anatola dużo arogancji to przebija przez nią też trochę duch dawnej szlacheckiej miłości dla swobód obywatelskich,-)).
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: Ban dla A G

Postprzez piotr dmitruk » środa, 27 lipca 2011, 10:25

"Koń jaki jest każdy widzi"
Pan Anatol nie sprowokowany napisał obraźliwe teksty pod adresem użytkowników forum ( nie redakcji).
Post został przeniesiony do HP, ponieważ tematyka i kierunek dyskusji predestynował umieszczenie go tam.
DO TEGO REDAKCJA MA NAJŚWIĘTSZE PRAWO, NAWET BEZ TŁUMACZENIA SIĘ.
Kłamstwem jest, że ban uniemożliwił komunikację z innymi użytkownikami, jak widać łatwo znalazł się sposób.
Straszenie sądem dorosłych osób za takie "przestępstwo" jest śmieszne.
Nie doczekałem się jeszcze pozwu za poprzednie przeniesienie wątku do HP, czym Pan Anatol straszył mnie na PW.
Nie jest to pierwszy tego typu epizod, kiedy Pan Anatol wyraźnie obraża użytkowników.
Skoro nie potrafi się pohamować, liczę na to, że Administrator założy stały ban po IP.
Forum na tym nic nie straci, stracić może na tym firma Pana Anatola, chociaż w jednym z postów pozwolił sobie na stwierdzenie że nie liczy się z polskimi modelarzami, bo są za biedni. Być może, ale świadczy to o charakterze tego Pana.
Rzadko mi się to zdarza, ale z tym Panem wybitnie nie mam ochoty się kontaktować, więc oświadczam, że na PW ani maile odpowiadał nie będę.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9960
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ban dla A G

Postprzez Jarek Gurgul » środa, 27 lipca 2011, 10:34

TOLOLOKO napisał(a):DLACZEGO PRZENIESIONO MÓJ POST DO HYDE PARKU

Dla uścislenia - wątek nie trafił do Hyde Parku, a do Hyde Parku modelarskiego - to dwa różne miejsca, o różnej zawartości.

A teraz jeszcze raz po kolei.

Po pierwsze - to forum prywatne, obowiązują tu wewnętrzne zasady, opisane w regulaminie, na który się zgodziłeś.

Po drugie - do znudzenia - zasady ujęte w regulaminie i w forumowym życiu są takie, że admin/mod ma jak najbardziej prawo przenieść/usunąć (rzadko się to tutaj zdarza) post/wątek.

Po trzecie - Twój wątek rekrutacyjny, w którym szukałeś chętnych do złożenia modeli w żadnym razie nie był warsztatem lotniczym - w najmniejszym stopniu za tego typu wątek nie mógł zostać uznany i w dziale Warsztat lotniczy nie powinien był się znajdować. Jak już Ci wcześniej napisałem, tego typu wątki trafiają do Hyde Parku modelarskiego, do działu Giełda ewentualnie do Ofert firm. Jeśli Ci Hyde Park modelarski nie odpowiadał, wystarczyło o tym napisać w sposób cywilizowany, a nie rzucać obelgami.


TOLOLOKO napisał(a):NIE OTRZYMAŁEM INFORMACJI ZWROTNEJ NA PW DLACZEGO PRZENIESIONO MÓJ POST DO HYDE PARKU.

Nie otrzymałeś informacji zwrotnej na PW? Od kogo?
Przecież tworząc nowy wątek o idiotach gardłowałeś, by Ci się publicznie wytłumaczyć z przeniesienia wątku.

TOLOLOKO napisał(a):BAN - wielkie, FORUMOWE słowo - KARA - to sprawa dla mojego prawnika. Nie podaruję.

Nie masz czego darowywać - patrz "po pierwsze" i "po drugie".

I na koniec - bana nie dostał login A G, tylko osoba za nim stojąca - i co wynika z pierwszego posta niniejszego wątku - osoba stojąca również za loginem Tololoko. Żartem jest chyba zabawa w tworzenie nowych bytów po zbanowaniu wcześniejszego i jeszcze otwarte się tym chwalenie. Jeśli użytkownik TOLOLOKO napisze w trakcie kary A G jakiegokolwiek posta, również zostanie zbanowany. Na razie dokładamy bana na IP A G i rozważamy dalsze ewentualne konsekwencje.

Jarek

EDIT :arrow:
Piotr jak zwykle był szybszy :->.
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6062
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ban dla A G

Postprzez Jarek Gurgul » sobota, 30 lipca 2011, 22:02

Zgodnie z tym, co powyżej, na użytkownika TOLOLOKO, który nie zastosował się do mojego ostrzeżenia nałożony zostaje ban tej samej długości, co na użytkownika A G.

Jeśli zauważymy, że osoba, która założyła dwa powyższe konta, zakłada kolejne - dożywotnio zbanowani zostaną użytkownicy A G, TOLOLOKO oraz każde nowozałożone konto.

Po upływie kary (jeśli w międzyczasie nic się nie wydarzy i skończy się na miesięcznym banie) osoba, która założyła konta A G i TOLOLOKO określi, którego z tych dwóch kont będzie używała - drugie zostanie zamknięte.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6062
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości