Problem z wysłaniem postu

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Problem z wysłaniem postu

Postprzez zinnat1914 » wtorek, 15 listopada 2011, 13:08

Witam

Sorry ale co się dzieje? Najpierw musiałem czekać jakiś rok czasu (mimo że już się zarejestrowałem) bym mógł pisać posty. Nie wiem dlaczego. Jak mogłem to okazało się, że nie we wszystkich mogę wysłać. Mimo, że jestem zalogowany. Po napisaniu postu wywaliło mnie i musiałem się jeszcze raz logować. Chodzi mi o dział warsztaty pojazdów wojskowych w skali 1:72.
zinnat1914
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 13 marca 2010, 12:05

Reklama

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez klajus » wtorek, 15 listopada 2011, 13:14

Ciekawe...
Wygląda, że napisałeś pierwszy post tego samego dnia kiedy się zarejestrowałeś...
Nie rozumiem.
Pozdrawiam z mojego brodzika intelektualnego, Paweł Klaja, Fun-sklejacz tworzący rzeczy z gruntu słabe albo przeciętne...
http://pawelklaja.blogspot.com
Tekst roku:
[..] ... więc nie ma go co manieryzmem rodem z "Super modelu" psuć. Modelarstwo redukcyjne to fakty w skali a nie mity i radosna twórczość. ... [...]
Avatar użytkownika
klajus
 
Posty: 1913
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 14:24
Lokalizacja: Jülich/Niemcy

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez Jarek Gurgul » wtorek, 15 listopada 2011, 14:06

Sprawdziłem - Twoje konto nie ma jakichś szczególnych ustawień (na przykład ograniczeń) i jest w takim samym stopniu uprawnione, jak konta wszystkich innych "zwykłych" użytkowników, więc po zalogowaniu masz możliwość tworzenia wątków, pisania, wysyłania postów, jak każdy inny użytkownik w każdym dostępnym dla zarejestrowanych użytkowników dziale (poza modelarskim FAQ oczywiście, gdzie posty czekają na akceptację).

Jakiego systemu używasz, jakiej przeglądarki?
Sprawdzałeś, próbowałeś wysyłać posty na innym kompie?
I co z tym rocznym oczekiwaniem? Jak zauważył Paweł, pierwszego posta napisałeś tuż po zarejestrowaniu się. Na forum nie ma żadnej polityki ręcznej autoryzacji nowych kont - jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie (a u Ciebie przebiegła, bo przecież napisałeś posta), to system od razu, "z automatu" uprawnia użytkownika do pisania.

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6054
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez Patterson » wtorek, 15 listopada 2011, 17:00

Może kolega myli opcje "zapisz" z "wyślij"? Wiem, że takie rzeczy się zdarzają z adminowskiej praktyki. :)
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez zinnat1914 » piątek, 18 listopada 2011, 20:27

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Konto utworzyłem w tamtym roku, ale nie mogłem pisać postów. Jak próbowałem napisać post to pojawiała sie informacja nie masz uprawnień. Nawet w takich działach ja giełda. Dopiero teraz coś ruszyło, mogłem pisać posty, ale chyba nie wszędzie. Zamierzałem napisać post w dziale modele w skali 1:72. Zalogowałem się, ale nie mogłem wysłać postu i dwa razy. Jak chciałem wysłać to musiałem się ponownie logować. I tak w kółko. Na innych forach zdarzały się takie rzeczy , ale na krótko. Na kompie mam vistę 32 bitową. Korzystam z przeglądarki google chrome. Nie próbowałem na innym komputerze się logować bo w pracy nie mam internetu. W domu to przeważnie korzystam z swego laptopa z w/w vistą. Spróbuję jeszcze raz napisać post i poinformuję jak mają się sprawy.

To chyba po problemie. Bo jeszcze raz się zalogowałem i za drugim razem wysłałem post.
zinnat1914
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 13 marca 2010, 12:05

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez Aleksander » sobota, 19 listopada 2011, 12:27

Być może zbyt długo pisałeś posta i dlatego Ciebie "wywaliło" - tak się dzieje podobno przy zmiennym IP - mam to samo jak zbyt długo piszę post i w tym czasie nie "przejawiam aktywności" na forum
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7975
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez karambolis8 » sobota, 19 listopada 2011, 12:55

Zobacz w ustawieniach przeglądarki, czy akceptuje ciasteczka (cookies).
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez Andrzej Godlewski » sobota, 31 grudnia 2011, 13:32

Od dłuższego czasu nie mogę się zalogowac wyrzuca logowanie po paru sekundach ,piszę z innego komputera tu udało się zalogowac .
Nie wiem w czym jest problem .
Avatar użytkownika
Andrzej Godlewski
 
Posty: 914
Dołączył(a): niedziela, 15 lutego 2009, 21:42

Re: Problem z wysłaniem postu

Postprzez rollingstones » sobota, 31 grudnia 2011, 13:34

Wyczyść ciasteczka - winno być dobrze
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości