Modelowanie bez pasji?

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Modelowanie bez pasji?

Postprzez posejdon » niedziela, 1 kwietnia 2012, 00:20

Dziwna sprawa. Forum wyświetliło mi się właśnie w wersji anglojęzycznej i zamiast napisu "Modelarstwo z pasją" widzę "Modelling without passion". O co chodzi? Czy to już Prima Aprilis?
Avatar użytkownika
posejdon
 
Posty: 876
Dołączył(a): środa, 15 grudnia 2010, 16:05
Lokalizacja: Bródno

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Modelowanie bez pasji?

Postprzez Mecenas » niedziela, 1 kwietnia 2012, 00:21

To Annonymous.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Modelowanie bez pasji?

Postprzez Izydor » niedziela, 1 kwietnia 2012, 00:30

TANGO DOWN
Miał naturalną śmiercią od obucha paść, a jemu przyjdzie zginąć, jak na wojnie...
Avatar użytkownika
Izydor
 
Posty: 232
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 19:20

Re: Modelowanie bez pasji?

Postprzez Modelarz » niedziela, 1 kwietnia 2012, 11:23

No pewnie że <cenzura> bez. Hyba że szewska pasja, albo Pasja Gibsjona. Tosz to <cenzura> <cenzura> jest. jak mi się znowu z <cenzura> pińsety to <cenzura> wymsknęło do 4 tej rano pod biurkiem siedzialem i <cenzura> szukałem i nie mam tych zawiasów do drzwi obrotowych w <cenzura> Hanomagu w 1:144. <cenzura> , teraz musze <cenzura> kupić nowy komplet Vojagera za 75 złotych. No <cenzura> !
A pare dni temu mi się <cenzura> szkiełko klejem zalało, trezci raz, <cenzura>. Kroplówka z walerianą <cenzura> nawet nie pomaga, toć <cenzura>.

I <cenzura> !
"Przeklęte części, czyż nigdy nie wyzwolę się z was, o, co za bogactwo części i co za bogactwo mąk!" W.Gombrowicz, "Ferdydurke"
Avatar użytkownika
Modelarz
 
Posty: 991
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 22:20
Lokalizacja: Toruń


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron