rezygnacja

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

rezygnacja

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 15 czerwca 2012, 23:49

Chciałbym ogłosić rezygnację z funkcji moderatora.
Spowodowane to jest zupełnie nieuzasadnionym atakiem na zespół redakcyjny,a w tym i mnie. Zrezygnować chciałem już dawno, pozostałem na osobistą prośbę Jarka. Ale cenię sobie swoje ego i zdrowie psychiczne. Nie pozwolę sobie wycierać mną ust.
Szczególnie chciałbym "podziękować" Sebastianowi. Faktycznie niepotrzebnie ostatnio ująłem się za Tobą. Grzegorz- przepraszam.
Kolegom z redakcji dziękuję za współpracę, widziałem ile wysiłku w to wkładacie. Szacunek.
Wybrałem taką formę, żeby nie dać powodu do kolejnych teorii spiskowych.
Na maile i PW nie będę odpowiadał.
Może się spotkamy gdzieś w realu.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9972
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: rezygnacja

Postprzez Jarek Gurgul » sobota, 16 czerwca 2012, 00:51

No cóż Piotr. Bardzo zła wiadomość i duża strata :(.
Niemniej nie będę Cię po raz kolejny namawiał, wiem, że długo dojrzewałeś do tej decyzji.

Bardzo chciałbym Ci podziękować za całą tę ciężką robotę, którą wykonałeś, za tysiące godzin poświęconych dla innych, za Twój spokój i wyważone opinie, na które zawsze można było liczyć.

Mam nadzieję, że zdjęcie koloru da Ci wreszcie trochę odetchnąć, zmniejszy ból głowy i da więcej czasu na modelowanie lub spędzanie czasu w równie przyjemny sposób. Myślę, że większość tubylców życzy Ci tego samego.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, życząc najlepszego na tę cywilną, spokojną przyszłość :).

Jarek
Avatar użytkownika
Jarek Gurgul
 
Posty: 6071
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:10
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości