Koszulki z logo forum !

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez MrFlayerX » sobota, 19 marca 2011, 00:33

poczta polska oferuje taką usługę bo pare dni po nowym roku zamawiałem grę przez neta i poczta polska oferuje taką usługe
jako dowód dołączam linki do stron poczty polskiej wraz z cennikiem tej usługi i innymi parametrami do wyboru
http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_pobraniowa.php&boczek=menu/kraj.html
http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm :->
to jeżeli jednak istnieje taka usługa to dało by się za pobraniem :mrgreen: nie mam ukończonych 18 lat więc nie mógł bym sobie kupić tej koszulki, bo nie mogę dokonywać przelewów.pliss
MrFlayerX
 

Reklama

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez karambolis8 » sobota, 19 marca 2011, 01:52

Możesz wpłacić pieniądze na poczcie.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez Tomasz Mańkowski » sobota, 19 marca 2011, 08:58

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):
MrFlayerX napisał(a):dało by się wysłać koszulkę do zamawiającego listem priorytowym za pobraniem


nie dałoby sie. poczta polska nie oferuje takiej usługi.

MrFlayerX napisał(a):poczta polska oferuje taką usługę bo pare dni po nowym roku zamawiałem grę przez neta i poczta polska oferuje taką usługe jako dowód dołączam linki do stron poczty polskiej wraz z cennikiem tej usługi ...


Przesyłka pobraniowa to PACZKA a nie LIST - tak więc Kamil miał rację odpowiadając na Twoje pytanie...
Radzę czytać informacje ( i pytać ) ze zrozumieniem, bo to iż
MrFlayerX napisał(a):nie mam ukończonych 18 lat

wcale Cię nie tłumaczy...
MrFlayerX napisał(a):nie mam ukończonych 18 lat więc nie mógł bym sobie kupić tej koszulki, bo nie mogę dokonywać przelewów.pliss

To kolejny mit - o ile masz konto, a do tego nie potrzeba mieć więcej niż 18 lat - uwarunkowania są zupełnie inne ( wystarczy np. założenie konta typu "junior" przez rodziców ) - możesz dokonywać przelewów nawet jak masz 13 lat...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 00:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » sobota, 19 marca 2011, 10:08

..ale zdecydowanie mniej zachodu niż przy zakładaniu konta jes zlecenie przelewu na poczcie
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez MrFlayerX » sobota, 19 marca 2011, 11:30

tyle że ja nie mam konta a rodzice się nie zgodzą by je założyć. dlatego jak coś kupuje w necie to zawsze wybieram opcję zapłać przy odbiorze. zgadzam się z Kamilem. więc pytam czy gdybym zamawiał to byście mi wysłali tą koszulkę paczką pocztową priorytetową za pobraniem. :mrgreen:
MrFlayerX
 

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez karambolis8 » sobota, 19 marca 2011, 12:27

Nie czytasz co się do Ciebie pisze.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez Tomasz Mańkowski » sobota, 19 marca 2011, 16:40

MrFlayerX napisał(a):więc pytam czy gdybym zamawiał to byście mi wysłali tą koszulkę paczką pocztową priorytetową za pobraniem.

To pytaj bezpośrednio producenta - a nie na forum...

Moim zdaniem - ale ja nie jestem producentem tych forumowych koszulek - żaden producent o zdrowych zmysłach nie przyjął by zamówienia na spersonalizowany wyrób ( czyli np. koszulkę w Twoim niepowtarzalnym nickiem ) bez zapewnienia sobie zapłaty za tenże wyrób ( czyli np. przedpłaty albo zaliczki ). Bo w momencie Twojej rezygnacji czy nie odebrania przesyłki pozostaje z niesprzedawalnym towarem i z utopioną kasą...

MrFlayerX napisał(a):tyle że ja nie mam konta a rodzice się nie zgodzą by je założyć. dlatego jak coś kupuje w necie to zawsze wybieram opcję zapłać przy odbiorze.

Zamiast kombinować - po prostu porozmawiaj z rodzicami...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 00:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez SokoleOkoPierce » wtorek, 22 marca 2011, 00:50

MrFlayerX napisał(a):tyle że ja nie mam konta a rodzice się nie zgodzą by je założyć. dlatego jak coś kupuje w necie to zawsze wybieram opcję zapłać przy odbiorze. zgadzam się z Kamilem. więc pytam czy gdybym zamawiał to byście mi wysłali tą koszulkę paczką pocztową priorytetową za pobraniem. :mrgreen:

A o wpłacie na konto na poczcie słyszałeś? Ja zawsze tak robię, do tego nie trzeba mieć 18 lat.
Obrazek
Avatar użytkownika
SokoleOkoPierce
 
Posty: 281
Dołączył(a): piątek, 2 października 2009, 22:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez MrFlayerX » wtorek, 22 marca 2011, 19:35

dzięki za odpowiedź na pewno skorzystam jak będę zamawiał koszulke.
MrFlayerX
 

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez Worius » wtorek, 22 stycznia 2013, 18:30

Czy temat aktualny ? :mrgreen:
Pozdrawiam Szymon :)
Avatar użytkownika
Worius
 
Posty: 484
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2012, 20:01
Lokalizacja: Lubelskie,Kraśnk

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez piotr dmitruk » wtorek, 22 stycznia 2013, 21:18

Spytaj na maila z pierwszego postu.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koszulki z logo forum !

Postprzez mnak24 » środa, 23 stycznia 2013, 01:19

Ja tam bym wolał bluzę z logiem :mrgreen:
"Nie ten jest mądry, kto nie popełnia błędów. Takich ludzi nie ma i być nie może. Mądry jest ten, kto popełnia błędy nie bardzo istotne i kto potrafi je łatwo i szybko naprawiać."

KW-1 zimowy HOBBYBOSS 1:48 Galeria
Tarpon mk. 1 Italeri + Eduard 1:48 Galeria
Avatar użytkownika
mnak24
 
Posty: 1918
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2011, 22:30
Lokalizacja: Прип'ять/ Brodnica k. Torunia

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości