Nowi administratorzy forum!

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Nowi administratorzy forum!

Postprzez michal.s » niedziela, 24 marca 2013, 18:14

Witam serdecznie wszystkich modelarzy, szczególnie tych, którzy sądzili, że wszelki ślad po mnie zaginął :)

Żyję, mam się dobrze i jak większość z nas nie mam kompletnie czasu na hobby, a tym bardziej na zajmowanie się sprawami PWM, których wcale nie jest mało.

Jarek Gurgul, któremu swego czasu przekazałem całą władzę, podobnie jak ja, ma coraz mniej czasu, o czym Wy na pewno wiecie najlepiej. Dlatego na wstępie, Jarku - chciałem Ci bardzo podziękować za dotychczasowy czas i serce włożone w forum jak i portal, opiekę techniczną i masę cierpliwości ! Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziesz nas odwiedzał i trzymał rękę na pulsie w sprawie hostingu PWMu.

Cieszy mnie niezmiennie fakt, że są wśród nas ludzie, którzy chcą się przyczynić do dalszego rozwoju. W związku z tym kolega Michał Sindera - Mecenas, dostaję rangę administratora forum i jak sam mi przed chwilą powiedział będzie starał się sprostać nowym zadaniom. Dajmy mu trochę czasu na wdrożenie się w nowe narzędzia władzy i życzmy tego samego za co dziękowałem Jarkowi!

W najbliższym czasie należy się również spodziewać powrotu rangi JuniorAdmina, nowemu administratorowi przydadzą się pomocnicy :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez michal.s » niedziela, 24 marca 2013, 19:44

Kolejnym administratorem a w zasadzie na stanowisko JuniorAdmina awansuje kolega Łukasz Wiszniewski - malinowski.

Zwyczajowo życzymy dużo cierpliwości i wszystkiego lepszego na nowej drodze życia ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez michal.s » poniedziałek, 25 marca 2013, 00:43

Na koniec dzisiejszego zamieszania, chciałbym przywitać w nowych kolorach Piotra Dmitruka, nowego JuniorAdmina forum, znamy się od dawna i wiemy, że poradzi sobie wyśmienicie na nowym stanowisku :)
Również życzę Ci Piotrze dużo cierpliwości - tego nigdy nie za wiele.

Mam nadzieję, że dzisiejsze zmiany umilą czas spędzony na forum wszystkim użytkownikom, a przede wszystkim tchną nowe życie w portal i forum pwm.org.pl :!:
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez Mecenas » sobota, 16 listopada 2013, 20:27

Czołem!
Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za kilka miesięcy współpracy przy tworzeniu i zarządzaniu forum oraz jednocześnie podać do publicznej wiadomości moją rezygnację z funkcji administratora forum. Przepraszam jednocześnie za wszystkie problemy i rzeczy, których jeszcze nie udało się uporządkować. Niestety, proza życia nie pozwala mi pogodzić jednocześnie obowiązków zawodowych i hobbystycznych, nie mówiąc już o tych w świecie wirtualnym. Wiedząc, że nie będę mógł zapewnić odpowiedniego poziomu i jakości pracy (ani nawet zaangażowania) w bieżącej działalności i życiu forum, wolę takie rozwiązanie niż stwarzanie pozorów mojej obecności. Chciałbym jednak w dalszym ciągu pracować na rzecz naszej małej społeczności i w miarę możliwości podłubać conieco dlatego prawdopodobnie zachowam uprawnienia moderatora. Szczegóły uzgodnię w najbliższym czasie z Michałem.S, który to będzie musiał wcisnąć odpowiednie guziki.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za współpracę przy wszystkich tematach.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez Aleksander » sobota, 16 listopada 2013, 22:09

Dzięki, Michał!
Obrazek
ObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7968
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez michal.s » niedziela, 17 listopada 2013, 19:03

Dziękujemy Michał za Twój czas poświęcony forum, mamy nadzieje że będziesz nas tutaj odwiedzał od czasu do czasu.
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez michal.s » poniedziałek, 18 listopada 2013, 15:35

Zmian ciąg dalszy, miejsce Michała Sindery od dzisiaj zajmuje Łukasz Wiszniewski "malinowski". Do niego możecie śmiało kierować wszelkie pytania itp.

Powodzenia Łukasz na nowym stanowisku, mam nadzieje że wytrwasz na nim długo i za swojego panowania wprowadzisz troszkę świeżości w życie forum :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowi administratorzy forum!

Postprzez malinowski » środa, 29 lipca 2015, 08:46

Z dniem dzisiejszym swoją pracę na stanowisku junior admina zakończył piotr dmitruk. Dziękuję Ci Piotrze za cały poświęcony tutaj czas.
na warsztacie:
Obrazek
Avatar użytkownika
malinowski
 
Posty: 2190
Dołączył(a): piątek, 26 października 2007, 14:49


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości