Nowe subforum Walkaround a regulamin forum

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Nowe subforum Walkaround a regulamin forum

Postprzez Sherman » niedziela, 28 lipca 2013, 18:17

W ostatnim czasie na forum, w dziale pojazdy wojskowe utworzono podforum-podforum "pojazdy rzeczywiste" czyli "walkaround".
Wątki tam umieszczane zazwyczaj posiadają dużo zdjęć, często jednego detalu z różnych stron. Jako że nie zawsze u wszystkich internet śmiga tak jak powinien, wątki ładują się nieraz dłuższą chwilę, przewijanie całego też trwa. Dlatego też chciałbym zaproponować wprowadzenie możliwości dodawania miniatur zdjęć tylko w podforum "Walkaround". Myślę że mogłoby to nieco ułatwić korzystanie z zamieszczonych w dziale wątków.
Oczywiście miniatury musiałyby odnosić się bezpośrednio do zdjęcia (pliku) a nie do strony hostującej.

Opcja, która chyba warta jest przemyślenia i przez forumowiczów i przez ojców administratorów.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Nowe subforum Walkaround a regulamin forum

Postprzez mnak24 » poniedziałek, 29 lipca 2013, 02:01

Zauważyłem, że niektórzy tak robią w W i G. Ja takie jescze pytanie wysunę, czy nie dało by rady zrobić forumowego hosu zdjęć?
"Nie ten jest mądry, kto nie popełnia błędów. Takich ludzi nie ma i być nie może. Mądry jest ten, kto popełnia błędy nie bardzo istotne i kto potrafi je łatwo i szybko naprawiać."

KW-1 zimowy HOBBYBOSS 1:48 Galeria
Tarpon mk. 1 Italeri + Eduard 1:48 Galeria
Avatar użytkownika
mnak24
 
Posty: 1918
Dołączył(a): środa, 28 grudnia 2011, 22:30
Lokalizacja: Прип'ять/ Brodnica k. Torunia

Re: Nowe subforum Walkaround a regulamin forum

Postprzez Sherman » wtorek, 30 lipca 2013, 02:38

mnak24 napisał(a):Ja takie jescze pytanie wysunę, czy nie dało by rady zrobić forumowego hosu zdjęć?

Nie widzę sensu dodatkowego obciążania strony i generowania kosztów dla właściciela strony, zwłaszcza gdy można zdjęcia bez problemów wieszać w wielu miejscach w internecie i spokojnie linkowac od forum.
W malinowym chruśniaku.
Avatar użytkownika
Sherman
 
Posty: 3021
Dołączył(a): środa, 26 września 2007, 22:05


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości