Zniknęły zdjęcia ImageShack

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez Hal Bregg » poniedziałek, 9 listopada 2015, 19:42

Kiedyś darmowy, potem coraz mniej- portal ImageShack ogłosił, że jak ktoś nie zapłaci, to zdjęć nie będzie widać. Nigdy. Proklamacja na miarę rewolucji bolszewickiej:

Starting November 1st, 2015 ImageShack will be implementing a new policy that will affect image delivery for some of our users, here are those changes:

Premium* ImageShack accounts will not be affected in any way. You will continue to be able to use your ImageShack account, and all images will be served to your pages.

Any free accounts (non-premium) will no longer deliver images to any sites, blogs or forums. This change will be implemented by November 1st, 2015. If you have a free account, have images that are linked to any sites, blogs or forums and want to continue to have images delivered to those pages, please convert to premium* account here: https://imageshack.us/upgrade, for only $3.99/mo, you will continue to have unlimited storage and unlimited delivery of your images.

Free account holders will still be able to access their ImageShack accounts, and be able to download their images for a period of 3 months. You will be able to upgrade to a premium account at any point during that time to enable image delivery outside pages. If you chose not to upgrade, your account access will be discontinued by the end of January 31st, 2016, and your ImageShack account will be considered abandoned.
Hal Bregg
 
Posty: 243
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2013, 22:49
Lokalizacja: War-saw

Reklama

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez marco2607 » wtorek, 10 listopada 2015, 20:51

Przerabiałem to kiedyś, z czasem coraz więcej kasy będą chcieli . Normalnie jak abonament RTV. Za namową kolegów zrobiłem przesiadkę na photobucket ( próbowałem też z innymi) i jest ok.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3312
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez Grzegorz H. » środa, 11 listopada 2015, 13:38

To takie pytanko: czy w związku ze zniknięciem obrazków można prosić o umożliwienie edytowania starcy postów w celu wymiany linków ?
Avatar użytkownika
Grzegorz H.
 
Posty: 494
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2007, 13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez malinowski » środa, 11 listopada 2015, 16:51

Myślę, że to spowodowałoby za dużo problemów. Ja proponuje coś takiego: cytujesz swój post ze złymi linkami, poprawiasz linki na odpowiednie, zgłaszasz post ze złymi linkami i jako powód podajesz treść nowego posta.
na warsztacie:
Obrazek
Avatar użytkownika
malinowski
 
Posty: 2190
Dołączył(a): piątek, 26 października 2007, 14:49

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez Pafko » środa, 11 listopada 2015, 19:29

Mam rozumieć,że podczas edycji postu należy zgłosić do moderacji przyczynę edycji?
Bo nie kapuję...
Pozdrawiam, Paweł.
Avatar użytkownika
Pafko
 
Posty: 517
Dołączył(a): poniedziałek, 8 września 2008, 20:58
Lokalizacja: Oleśnica k/Wrocławia

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez malinowski » środa, 11 listopada 2015, 20:00

Tak. Jest opcja zmiana zdjęć. W treści zgłoszenia należy podać poprawiony post.
na warsztacie:
Obrazek
Avatar użytkownika
malinowski
 
Posty: 2190
Dołączył(a): piątek, 26 października 2007, 14:49

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez Hal Bregg » środa, 11 listopada 2015, 21:50

Zrobiłem zgodnie z wytycznymi. Zobaczymy, czy zadziała. Dzięki.
Hal Bregg
 
Posty: 243
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2013, 22:49
Lokalizacja: War-saw

Re: Zniknęły zdjęcia ImageShack

Postprzez Hal Bregg » czwartek, 12 listopada 2015, 19:54

Potwierdzam, działa.
Hal Bregg
 
Posty: 243
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2013, 22:49
Lokalizacja: War-saw


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości