Wiadomości prywatne

Coś nie działa tak jak trzeba ? Czegoś brakuje ? Planowane przerwy w działaniu forum.

Wiadomości prywatne

Postprzez Krzysiek Kowalik » czwartek, 30 marca 2023, 11:39

Mam problem ze skrzynką na forum. Do jednego użytkownika nie mogę wysłać wiadomości- wyskakują jakieś błędy. Do drugiego wysłałem dwie wiadomości. Już któryś dzień wiszą w folderze do wysłania. Do trzeciego jedną dzisiaj też wisi w tym folderze... Folder wysłałem zapełniony 51%, wysłane 38%. O co kaman?
Avatar użytkownika
Krzysiek Kowalik

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 948
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 09:12
Lokalizacja: Zabierzów

Reklama

Re: Wiadomości prywatne

Postprzez Łukasz_K » czwartek, 30 marca 2023, 13:01

Co do błędów się nie wypowiem ale odnośnie tych wiszących w folderze 'do wysłania'. Będą się tam znajdowały dopóki adresat je odbierze, tzn. przeczyta. Dopiero wtedy przeskoczą do folderu wysłane. Nie wiem jaka wartość jest standardowo domyślna dla ustawień przepełnionych powiadomień, ale może się okazać że adresat ma ustawione w opcjach aby nie przyjmować nowych wiadomości gdy ma pełno (zakładka 'zasady, foldery i ustawienia') z doświadczenia wiem, że są użytkownicy którzy potrafią dłuższy czas nie odbierać wiadomości PW (mimo aktywności na forum) i wtedy jakiś czas leżą w folderze do wysłania.
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok


Powrót do Sprawy pwm.org.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość