KALISZ - lista

KALISZ - lista

Postprzez Juli(an) » piątek, 28 września 2007, 21:51

:arrow: HOBBY
• ul. Babina 14
(62) 757 27 36
pon-pt 10-18, sob 10-14
Avatar użytkownika
Juli(an)
 
Posty: 415
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:38
Lokalizacja: 0 61

Reklama

modele polskich samolotów

Re: WAŻNE !!!

Postprzez waldesky » poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:50

Chetnym do kupienia modeli w tym sklepie radziłbym dobrze sprawdzić ceny w innych sklepach, łącznie z tymi wysyłkowymi (internetowymi). Może się okazać, że cena pojedyńczego modelu + koszt wysyłki będą niższe niż proponowane w tym sklepie z uwzględnieniem rabatu dla stałego klienta.
edit:
Napisałem tego posta po nadzianiu się na taki przypadek. Zamówiony model odebrałem, choć szlag mnie trafił. Wyszedłem jednak z założenia, że tak będzie honorowo. Na odchodnym powiedziałem właścicielowi parę słów do słuchu (bez wulgaryzmów :) ) a w drodze do samochodu postanowiłem zjawić się tam jeszcze tylko raz, po mój model, który jest na wystawie.
Dla wyjaśnienia dodam jeszcze, że właściciel non stop narzeka jak to cienko modele się sprzedają i, że ledwie wiąże koniec z końcem. Model, który jest powodem mego rozgoryczenia to SW-4 Puszczyk "Aeroplastu" dostępny w większości sklepów w cenie od 40 do 45 pln, który w kaliskim "Hobby" wyceniono na 60 pln z tekstem "dla ciebie taniej !!!".
Właścicielowi życzę powodzenia w dalszym nacinaniu klienteli, a braci modelarskiej radzę ten przybytek omijać szerokim łukiem !
Pozdrawiam
Waldek Wiczyński
Avatar użytkownika
waldesky
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:11
Lokalizacja: Kalisz

Re: KALISZ - lista

Postprzez mamt1971 » wtorek, 30 października 2012, 15:47

Bywając w Kaliszu miałem okazję aby odwiedzić ten sklep.Co przyjechałem to zamknięty albo sąsiad informował że właściciel wyszedł i zaraz wróci.Ale powyższa informacja jest bardzo przydatna już tam nie zajże
mamt1971
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2012, 13:20

Re: KALISZ - lista WAŻNE

Postprzez Doniu » czwartek, 18 lipca 2013, 11:54

Słysząc o tym sklepie robi mi sie nie dobrze , Zamówiłem model Audi A4 B5 czekając na niego prawie miesiąć nie dostałem go dobrze że odzyskałem zaliczke, kupującym w tym sklepie radze tak jak kolega wyżej wspominał sprawdzić dobrze ceny w internecie lub jechać do innego miasta :mrgreen: Pozdro
Doniu
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 lipca 2013, 11:46


Powrót do wielkopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości