Zakupy w LuckyModel

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez łsobota » sobota, 1 grudnia 2007, 19:44

Klima1 napisał(a):Ale ładuje Wam się cała strona koszyka do końca, łącznie z cenami?

Calutka. Zresztą właśnie zrobiłem test - model znalazł się w koszyku w kilka sekund (łącznie z załadowaniem strony do samego końca)

Klima1 napisał(a):Bo myślę nad zakupami w tym sklepie, lecz skoro mają takie problemy, to z wysyłką też mogą nie dać rady...

O wysyłkę się nie martw - to najsprawniej działający sklep w jakim robiłem zakupy. Chociaż przed świętami to mogą dostać zadyszki ;o)
Łukasz Sobota Obrazek
Avatar użytkownika
łsobota
 
Posty: 183
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 10:49
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice / Kraków (coraz rzadziej niestety)

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Bigi » środa, 12 grudnia 2007, 12:37

Kamilu, a jaką opłatę za przelew do luckymodel pobiera mbank. 50 groszy jak za przelew krajowy czy więcej ?
Avatar użytkownika
Bigi
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 10:59
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » środa, 12 grudnia 2007, 12:44

ostatecznie płaciłem kartą kredytową, wiec tu chyba nie ma opłat
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez INsejn » środa, 12 grudnia 2007, 13:30

Bigi napisał(a):Kamilu, a jaką opłatę za przelew do luckymodel pobiera mbank. 50 groszy jak za przelew krajowy czy więcej ?


Prawdopodobnie od 30 do 40 złotych. W niedalekiej przyszłości mają być tańsze przelewy ;o)
Łukasz
Obrazek
Avatar użytkownika
INsejn
 
Posty: 225
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Bigi » środa, 12 grudnia 2007, 13:35

Ło kurde, a ja naiwny myślałem że to groszowa sprawa :oops: . Człowiek się całe życie uczy :) To opłacalność zakupu za granicą mocno spada. Już mi ochota przeszła.
PS: W mBanku 0,25% ale min. 20 złotych.
Avatar użytkownika
Bigi
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 10:59
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Przemysław Szymczyk » środa, 12 grudnia 2007, 14:27

Bigi napisał(a):Ło kurde, a ja naiwny myślałem że to groszowa sprawa :oops: . Człowiek się całe życie uczy :) To opłacalność zakupu za granicą mocno spada. Już mi ochota przeszła.


Jak chcecie kombinować z przelewami zagranicznymi, to faktycznie jest drogo. Tylko po co?

W większości sklepów można płacić przez paypal albo zwykłą, "internetową" kartą inteligo czy mbanku. Wtedy koszty przelewu są albo groszowe, albo żadne
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Avatar użytkownika
Przemysław Szymczyk
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 11:24

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Bigi » czwartek, 13 grudnia 2007, 08:29

No tak ale opłata za wirtualną kartę w mBanku to 25 zł za rok. Więc i tak koszty trzeba ponieść. Doją człowieka na każdym kroku :(
Avatar użytkownika
Bigi
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 10:59
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez subgrafik » czwartek, 13 grudnia 2007, 12:33

Ja płaciłem zwyłą bankomatową inteligo
bez problemów i w lucky i w innych sklepach.
Avatar użytkownika
subgrafik
 
Posty: 1788
Dołączył(a): środa, 12 grudnia 2007, 15:46
Lokalizacja: Wolne Miasto Wroclaw

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mecenas » czwartek, 15 października 2009, 10:35

Pora trochę odgrzać kotleta.

Tym razem ja się skusiłem na małe zakupy w LuckyModel. Zrobiłem to jednak przed zapoznaniem się z tym wątkiem. Towar, który zamówiłem oznaczony był jako "available".

Ostatni post jest z 2007 roku. Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie oczekiwania na wysyłkę towaru? Płaciłem kartą, po kilkunastu minutach dostałem potwierdzenie otrzymania płatności. Po tygodniu moje zamówienie jest ciągle "in progress".
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 15 października 2009, 10:37

"available" oznacza mniej wiecej tyle, ze 'już nie ma, i być może kiedyś będzie". istnieje zatem pewne prawdopodobieństwo, że nie doczekasz sie nigdy na rzeczony towar
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez wojtek_fajga » czwartek, 15 października 2009, 10:43

Kiedyś po zakupie towaru o statusie "available" czekałem kilka miesięcy i zrezygnowałem. Pobrane z karty pieniądze zwrócili (w formie sprzedaży innego towaru w sklepie) bez specjalnych problemów, po wymianie korespondencji email.
Avatar użytkownika
wojtek_fajga

Master od Tin
 
Posty: 2748
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:22
Lokalizacja: EPBY

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mecenas » czwartek, 15 października 2009, 10:44

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):"available" oznacza mniej wiecej tyle, ze 'już nie ma, i być może kiedyś będzie". istnieje zatem pewne prawdopodobieństwo, że nie doczekasz sie nigdy na rzeczony towar


Z angielskim generalnie sobie daję radę, ale takiego znaczenia słowa "available" jeszcze nie znałem :) Toś mnie pocieszył...

Ja zamówiłem dwa zestawy farb Gunze do RAFu. Mam nadzieję, że mimo wszystko się ich doczekam, ale jeśli zamiana na inny towar wchodzi w grę to nie będę płakał bo bez problemu coś znajdę co mnie zaspokoi.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 15 października 2009, 10:49

ano własnie.. u mnie bez problemu (po 2 latach) anulowali zamówienie, ale pobranej kwoty to już nie przesunęli do 'kredytu'.. muszę się poawanturować..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez caughtinthemiddle » czwartek, 15 października 2009, 15:09

W przypadku farb myślę, że starczy nieco cieprliwości, uzupełnienia stanów następują względnie często. Z pozostałymi towarami oznaczonymi jako available różnie bywa, z jednej strony na zestaw Voyagera do Ju 88 A-4 czekałem 3 czy 4 tygodnie, z kolei kumpel na kilka modeli ponad pół roku i zdecydował się skasować zamówienie, wystarczył 1 mail do sklepu i pieniążki przenieśli mu do kredytu.

Przy okazji, względem problemów poruszanych w starszych postach - w Lucky można także płacić PayPalem, na którym konto od kilku miesięcy można doładować zwykłym przelewem bankowym, odpada więc konieczność posiadania jakiejkolwiek karty. Pamiętać jednak należy, że w przypadku płatności za jego pomocą sklep podwyższa ogólną kwotę o kilka procent, aby zrekompensować sobie opłaty pobierane przez PayPal za przyjmowanie kasy.
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1761
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 23:11

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez iras67 » czwartek, 15 października 2009, 16:33

Zamawiam u nich tylko z oznaczeniem In stock szkoda czasu i nerwów na czekanie . Mieliście przypadek oclenia kilku modeli w jednej przesyłce z Lucy o wartości mniejszej niż 50$ :?: .
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 00:55
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do sklepy poza granicami naszego kraju

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości