Zakupy w LuckyModel

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez TomekWnęk » wtorek, 10 listopada 2009, 12:13

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):bo to jest wyjątek
Możliwe, mam akurat przykład więc się odezwałem.
Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):przy różnicy rzędu wartości paczki fajek wolę dać zarobić sklepowi polskiemu.
A tu mam podobnie, tylko czasami kieruję się swoją wygodą. W polskich sklepach przeważnie* trzeba płacić przelewem 'z góry', albo wybierać opcję 'za pobraniem' co już jest dla mnie całkowicie niewygodne. W zagranicznych sklepach płacę kartą - najłatwiej i najszybciej, a koszty, przynajmniej moich zamówień, giną w miesięcznym rozliczeniu karty kredytowej.

--
*-przeważnie, bo wczoraj robiłem też zamówienie w polskim sklepie i miałem możliwość płacenia właśnie za pomocą visa
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:00
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mecenas » czwartek, 19 listopada 2009, 10:41

Wczoraj dostałem paczkę z Lucky. Wysłana 10 listopada, odebrana 18tego. Wybrałem opcję dostawy z pudełkiem bez logotypu, "low value" oraz "prezent". Nie miałem żadnych problemów z opłatami celnymi.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Maxek » czwartek, 19 listopada 2009, 12:22

Ja właśnie czekam na paczkę - wysłana 13 listopada, jeszcze jej nie ma. W sumie o największej wartości jaką do teraz brałem - ponad 130$. Mam nadzieję, że się uda i oślepi celników ;o)
Piotr Maksiak "Maxek"
Avatar użytkownika
Maxek
 
Posty: 471
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 19 listopada 2009, 12:28

Mecenas napisał(a):Nie miałem żadnych problemów z opłatami celnymi.

wiesz, było by zaskoczeniem, gdyby było inaczej..

Maxek napisał(a):Ja właśnie czekam na paczkę - wysłana 13 listopada

jeżeli 13 dostales maila od nich, ze została wysłana, to dolicz sobie jeszcze do tego dwa-trzy dni, zanim zostanie faktycznie wysłana i opóści HK (co możesz sprawdzić na stronie ichniej poczty).

Maxek napisał(a): Mam nadzieję, że się uda i oślepi celników

jeżeli skorzystałeś ze wszystkich oferowanych przez sklep kontrabandowych opcji, to oślepi bez wątpienia
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Maxek » czwartek, 19 listopada 2009, 12:39

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):jeżeli 13 dostales maila od nich, ze została wysłana, to dolicz sobie jeszcze do tego dwa-trzy dni, zanim zostanie faktycznie wysłana i opóści HK (co możesz sprawdzić na stronie ichniej poczty).

Na stronie poczty jest napisane, że paczka opuściła HKG 13.11 - niestety to był piątek i to mnie martwi ;o)

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):jeżeli skorzystałeś ze wszystkich oferowanych przez sklep kontrabandowych opcji, to oślepi bez wątpienia

Oczywiście - kontrabanda to podstawa. No to teraz modlę się, żeby oślepiło złodziei z poczty. Może i te zaklęcia podziałają.
Piotr Maksiak "Maxek"
Avatar użytkownika
Maxek
 
Posty: 471
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mecenas » czwartek, 19 listopada 2009, 13:14

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):
Mecenas napisał(a):Nie miałem żadnych problemów z opłatami celnymi.

wiesz, było by zaskoczeniem, gdyby było inaczej..


Nie wiem, nie znam się na wszystkim...
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 19 listopada 2009, 13:18

na wszystkim zna sie tylko podhalański gaudi, natomiast wziąwszy pod uwagę, że ludzie od dawna kupują w LM, i na przestrzeni 2 lat, kiedy istnieje to forum, nikt chyba nie narzekał, ze mu oclono 'odpowiednio' opisaną przesyłkę z tego sklepu, wnioskować można, że zakupy tam nie powinny raczej wiązać się z większymi emocjami..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez wuen » czwartek, 19 listopada 2009, 20:36

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):zakupy tam nie powinny raczej wiązać się z większymi emocjami..

W takim razie jestem wyjątkiem - raz dostałem srebrną miazgę bo słoiczki z farbką nie były odpowiednio opakowane natomiast teraz czekam na list wysłany - według info na stronie - 1.11. i nadal nie ma... :cry:
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 19 listopada 2009, 20:41

wuen napisał(a): raz dostałem srebrną miazgę bo słoiczki z farbką nie były odpowiednio opakowane

po pierwsze, napisałem 'raczej', po drugie, jak słusznie zauważyłeś, pakowanie było nieodpowiednie (obecnie farby pakują w foliowe torby, które zgrzewają), a po trzecie, na dłuższe oczekiwanie na paczki przygotować się trzeba i żyć z tą świadomością przez najbliższe dwa miesiace- przypominam, ze trwa już sezon zakupów przedświątecznych, a to bezpośrednio przekłada się na wydłuzenie czasu dostarczenia przesyłek, im bliżej końca roku, tym poważniejsze.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mecenas » piątek, 20 listopada 2009, 11:56

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):zakupy tam nie powinny raczej wiązać się z większymi emocjami..


...ale ja ze wsi jestem, dla mnie nawet przejażdżka tramwajem jest przygodą.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez iras67 » sobota, 21 listopada 2009, 22:23

Zamówiłem In stock, 2 listopada dostałem info 4 - że wysłali, paczka przyszła 18 z datą wysłania 11 Listopada :mrgreen: ."Nowy" Zero Tamiyi wyszedł niewiele poniżej 100zł z 1 $ ubezpieczeniem.Teraz następna paczka idzie już dwa tygodnie i pewnie jeszcze trochę poczekam..
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 01:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez wuen » wtorek, 1 grudnia 2009, 17:41

wuen napisał(a):teraz czekam na list wysłany - według info na stronie - 1.11. i nadal nie ma... :cry:

W piątek nie wytrzymałem i zadzwoniłem do dystrybucji w celu ustalenia czy list doszedł - niestety okazało się, że ewidencjonowane są tylko paczki :-/ - zasugerowano abym "zasięgnął języka" na poczcie obsługującej mój rejon - co uczyniłem - pani kierowniczka oznajmiła, że NA PEWNO list nie zginął i NA PEWNO dostanę go.
I jakaż była dzisiaj moja radość gdy w skrzynce znalazłem poszukiwany list - "szedł" równo miesiąc... dotychczas czekałem max tydzień.
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez Mr. Headshok » środa, 2 grudnia 2009, 11:09

Coś ostatnio paczki zagraniczne długo idą... Ja dosyć często zamawiam w HobbyEasy w HK i przeważnie paczki "dochodzą" w 5-10 dni. Ostatnia moja przesyłka została wysłana 5.11, a dostałem ją 28.11.
Czyżby zaczynał się już przedświąteczny młyn?
Pozdrawiam,
Tomasz Koebsch
Avatar użytkownika
Mr. Headshok
 
Posty: 1335
Dołączył(a): wtorek, 30 października 2007, 20:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez bartek piękoś » środa, 2 grudnia 2009, 11:27

Mr. Headshok napisał(a):Coś ostatnio paczki zagraniczne długo idą... Ja dosyć często zamawiam w HobbyEasy w HK i przeważnie paczki "dochodzą" w 5-10 dni. Ostatnia moja przesyłka została wysłana 5.11, a dostałem ją 28.11.
Czyżby zaczynał się już przedświąteczny młyn?

Na e-bayu kupiłem ponad miesiąc temu i ciągle idzie. Pisałem do sprzedającego - odpisał, że sprawdzi i żeby być dobrej myśli :-| Hmm...
..."a gdzie będziesz trzymał ten embrion, w pudełku?!"...
Avatar użytkownika
bartek piękoś
 
Posty: 800
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2008, 21:20
Lokalizacja: Radom

Re: Zakupy w LuckyModel

Postprzez kwax » czwartek, 10 grudnia 2009, 22:20

Ja zamówiłem 1.12 i paczuszka dzisiaj doszła, także problemów nie było :)
kwax
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 18:01
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do sklepy poza granicami naszego kraju

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron