Model Centrum -czy splajtowali???

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Xar » sobota, 22 maja 2010, 12:37

Być może teraz wszystko wróciło do normy. Jak robiłem ostatnie zakupy (przełom stycznia/grudnia), to realizacja zamówienia poszła bardzo szybko. Niestety okazało się, że w paczce były pewne braki. Wtedy zaczął się problem z kontaktem mailowym (na odpowiedzi na niektóre maile trzeba było czekać bardzo długo). Sprawa zakończyła się szczęśliwie. Otrzymałem brakujące rzeczy. Pomimo problemów z kontaktem, polecam ten sklep jako solidny.
Pozdrawiam
Jarek Słaby
Avatar użytkownika
Xar
 
Posty: 225
Dołączył(a): środa, 31 października 2007, 23:44
Lokalizacja: Nowy Sącz/Mystków

Reklama

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez marder4 » poniedziałek, 24 maja 2010, 19:11

Ja do tej pory czekam tj.od 17 marca,ani jednego maila ,nic,zero jakby nie istnieli.Dam sobie chyba spokój z nimi.
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 19:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Paweł Leszczyński » poniedziałek, 24 maja 2010, 20:38

To zaiste dziwny sklep, ostatnio gdy mieli promocje jedno zamówienie wysłali szybko i prawnie, drugie zamówienie złożone parę tygodni później zostało "olane" i nic nie udało mi się zakupić.
Ostatnio (18 maja 2010) dostałem takie info z tego sklepu:
"Witam,

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka proponujemy Państwu nową edycję naszej akcji wyprzedażowej.

Tym razem do 31 maja 2010 wszystkie produkty umieszczone w dziale PROMOCJE otrzymują dodaktkowy rabat w wysokości 30% od ceny widocznej w sklepie.

Jeśli promocja spotka się z większym zainteresowaniem być może w jej trakcie będziemy dodawać do oferty więcej zestawów. Modele zamówione w ramach promocji, a nie odebrane w ciągu 3 dni wrócą z powrotem do sklepu.

Zapraszam więc na zakupy! http://www.modelcentrum.pl/go/_promotio ... =promotion


Pozdrawiam,

Stanisław Paszczyk
http://www.modelcentrum.pl


P.S. Pod koniec tygodnia dostaniemy dość dużą dostawę Tamiya z chemią, farbami, szpachlówkami i taśmami maskującymi, więc teraz będą one dostępne od ręki i przez dłuższy czas."
Avatar użytkownika
Paweł Leszczyński
 
Posty: 1935
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:12
Lokalizacja: Olesno

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez wuen » piątek, 8 kwietnia 2011, 18:59

Dawno nikt nic nie pisał na temat tego sklepu więc dorzucę coś od siebie.
Chciałem zamówić model - wysłałem zapytanie na podany na stronie sklepu adres skrzynki e-mail - brak jakiegokolwiek odzewu. Dwukrotna powtórka nie przyniosła rezultatu. Próba dodzwonienia się skutkuje informacją czytaną przez automat, że numer abonenta został zawieszony.
Pozostaje jeszcze wizyta w siedzibie ale z racji dość odległej lokalizacji nie podejmuję się.
Może ktoś ma jakieś informacje lub spostrzeżenia?
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 07:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez waran » piątek, 8 kwietnia 2011, 19:27

Też meilowałem -brak odpowiedzi ,teraz już mam ich w dipie ;o) ,kupiłem u poludniowego sąsiada
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 07:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Patterson » piątek, 8 kwietnia 2011, 20:32

No cóż, trochę dziwaczny to sklep. Regularnie dostaję na mail spis nowości. Faktycznie kontakt żeby cios się spytać jest ciężki. Natomiast jak kupowałem coś w grudniu to problemów nie miałem żadnych z kontaktem ani realizacją, ot taka specyfika miejsca.
Avatar użytkownika
Patterson

rpm2
 
Posty: 2230
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Daniel-Martola » piątek, 8 kwietnia 2011, 21:16

Jak coś potrzebujecie z ich oferty - pytajcie. Łatwiej kupić przeze mnie od nich niż od nich bezpośrednio. :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez wuen » piątek, 8 kwietnia 2011, 21:23

Daniel-Martola napisał(a):Jak coś potrzebujecie z ich oferty - pytajcie. Łatwiej kupić przeze mnie od nich niż od nich bezpośrednio. :lol:

Układ troszkę dziwny - czy ceny takie same czy jakaś dodatkowa opłata za pośrednictwo?
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 07:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Daniel-Martola » piątek, 8 kwietnia 2011, 21:25

Zapytaj konkretnie, konkretnie odpowiem. Ale proszę na maila żeby tu nie śmiecić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Daniel-Martola
 
Posty: 1225
Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2007, 22:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Tomasz Mańkowski » piątek, 8 kwietnia 2011, 21:27

wuen napisał(a):Układ troszkę dziwny

Układ może i dziwny, ale Model Centrum ( w chwili obecnej w sile jednego człowieka "rozrywanego" pomiędzy siłownią, tenisem, rodziną, a ... pracą ) skoncentrował się głównie na imporcie i hurcie ( co mu ciut lepiej wychodzi niż sklep wysyłkowy )...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 23:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Mac Eyka » sobota, 9 kwietnia 2011, 10:12

Układ całkiem chyba normalny. No bo co to za dystrybutor który sprzedaje wszystkim, pośrednikom i detalistom.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3024
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 21:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez wuen » sobota, 9 kwietnia 2011, 10:37

Z tego wynika, że na stronie sklepu szukamy towaru a zakupy robimy w Martoli. :lol:
Nasuwa się tylko pytanie - to po co strona sklepu skoro nie prowadzi sprzedaży detalicznej a skupił się na hurcie? Można dać jakieś info "cy cuś"...
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 07:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Tomasz Mańkowski » sobota, 9 kwietnia 2011, 16:39

wuen napisał(a):...Nasuwa się tylko pytanie - to po co strona sklepu skoro nie prowadzi sprzedaży detalicznej a skupił się na hurcie? Można dać jakieś info "cy cuś"...

No wiesz... za dużo wymagasz... zmiana na stronie wymaga nieco poświęconego czasu i chęci ( o tzw. umiejętościach nie wspominając - choć te pewnie kolega Stanisław posiada... )
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1237
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 23:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez yzerman » środa, 2 listopada 2011, 20:26

Ogrzeję nieco starego kotleta...

Dzisiaj dostałem paczkę z modelami ze sklepu www.modelcentrum.pl
Po opiniach przeczytanych tutaj robiłem zakupy "z duszą na ramieniu". Ale ku memu zdumieniu wszystko było bardzo szybko i sprawnie. Poza tym najlepiej kupować to co mają oznaczone jako promocje - na 100% jest na stanie :)

Ogólnie 2 ogromne plusy:
+ za ceny - kupowałem samoloty hasegawy w 1:48 po 74 pln,
+ wysyłka (e-przesyłka z odbiorem na poczcie) za free!!!
Taniej naprawdę nigdzie nie znajdziecie...

Aha i mała sugestia nie bójcie się używać telefonu :) - kontakt jest bardzo sympatyczny i rzeczowy :)

ps: jestem zwykłym klientem - modelarzem - nijak nie związanym z właścicielami i obsługą sklepu :))
yzerman
 
Posty: 299
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 23:51

Re: Model Centrum -czy splajtowali???

Postprzez Pati » poniedziałek, 20 lutego 2012, 15:10

To i ja zrobię odkop:
Po poczytaniu przejść uzytkowników, też mam obawy o kupowanie z www.
Wysłałem maila na adres podany, ale błyskawicznie dostałem zwrotkę, że skrzynka odbiorcy nie hula.
Czy sklep ów ma możliwość robienia zakupów w siedzibie czy jest tylko wirtualny?
Pati
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 14 lutego 2012, 09:46
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do polskie sklepy internetowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości