Nowości z Kagero

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Domi » środa, 3 marca 2010, 15:34

Ta pozycja to nic innego jak dokłanie te same rysunki K. Muchy znane z "książeczki" serii Fotosnajper nr. 16 + inne kolorówki. Wspomniane maski trudno znaleźć, ponieważ jest to paseczek o gigantycznych wymiarach ok. 4 x 1,5 cm z wyciętymi krzyżami belkowymi w różnych skalach :lol:
Ja niestety dałem się nabrać Kagero, ponieważ całość była zafoliowana...

Dominik
Avatar użytkownika
Domi
 
Posty: 245
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 18:46
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Nowości z Kagero

Postprzez skala72 » środa, 3 marca 2010, 15:40

Tego się spodziewałem, że to taki fotosnajper pomieszany z topcolorsem. Kupiłem Topcolors z Panterami i Panzerwaffen w Polsce i mocno się zawiodłem. Kalkomanie z modeli i ta mnogość rzutów kamuflażu. Trochę przeginają, o dyw. Wiking już nie wspomnę. Podobno ma ukazać się w maju :P.
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Maciek_66 » poniedziałek, 8 marca 2010, 19:33

Nowy temat, ale postanowiłem nie zakładać nowego wątku, bo chodzi o nowość Kagero.

Zainteresowałem się pozycją (Topcolors 15). Fajnie, że na swojej stronie stronie wydawca pokazał arkusik kalkomanii, niestety ten sam plik załączony jest przy "Special Edition" i przy zwykłym wydaniu, a podobno różnią się one właśnie kalkomaniami!
Poza tym na tym arkuszu widnieją m. in. oznaczenia samolotu WX-D (MH 712), który bardzo mnie interesuje. Ucieszyłem się bardzo, ale mam pytanie - w oznaczeniach nie widzę numeru seryjnego maszyny, który był na stateczniku pionowym. Co ciekawe na bokorysie z tej książki, zamieszczonym w Super Modelu nr 26, ten numer jest pokazany. Błąd, czy ja coś przeoczyłem? Będę wdzięczny za wyjaśnienie tej kwestii.
pozdrawiam

Maciek Żywczyk
Avatar użytkownika
Maciek_66
 
Posty: 1043
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości