Nowości z Kagero

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Nowości z Kagero

Postprzez kobza_75 » środa, 18 listopada 2009, 21:22

shivadog napisał(a):Mam pytanie, czy w Kagero jest jakiś standard jeśli chodzi o czas
w jakim powinne przychodzić zamówione prenumeraty?
Nie wiem czy tylko ja tak mam, że je otrzymuje praktycznie za każdym razem po ponad miesiącu


Witaj ! ja też mam ten problem ale ja się muszę upomnieć , bo jak się nie upomnę to nie dociera do mnie żadna prenumerata . Czasami bywa że przychodzą 2 do 3 nr (tego samego) jednego dnia albo dzień w dzień , ale to tylko czasami . Narazie tj na dzień dzisiejszy nie ma ostatnich czasopism , a na zamówienie czekam i czekam , może przyjdzie na mikołaja ?

Pisownia!
xenomorph
„Koleżanko/Kolego, jeśli chcesz poznać ciekawych ludzi, których podobnie jak Ciebie pasjonuje modelarstwo zapraszamy w nasze szeregi. Nie jesteśmy elitarnym klubem! Zapraszamy WSZYSTKICH! Odpowiemy na każde pytanie. http://www.ipmspolska.org.plhttp://kobzamodellfabrik.blogspot.com/ pozdrawiam Krzysiek
kobza_75
 
Posty: 370
Dołączył(a): niedziela, 24 sierpnia 2008, 10:04
Lokalizacja: Koszęcin K.M. Broń i barwa / IPMS SILESIA

Reklama

Re: Nowości z Kagero

Postprzez shivadog » środa, 18 listopada 2009, 21:53

shivadog napisał(a):ale ja się muszę upomnieć

Najczęściej mam dokładnie to samo.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Nowości z Kagero

Postprzez ZzB » czwartek, 19 listopada 2009, 10:12

shivadog napisał(a):Najczęściej mam dokładnie to samo.

Hej.
A ja miałem to samo - a dodatkowo niektóre numery nie dochodziły w ogóle.
Po dość długiej wymianie maili z sympatyczną panią z działu sprzedaży został dla mnie zmieniony sposób wysyłki: zamiast z drukarni - wysyłane są z siedziby firmy.
I wszystkie problemy jak ręką odjął.

Pozdrowionka
ZzB
Avatar użytkownika
ZzB
 
Posty: 251
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 09:03
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: Nowości z Kagero

Postprzez MIRO » czwartek, 19 listopada 2009, 10:52

Kagero to tak chyba generalnie nierychliwe jest. Ja 2 tygodnie temu złożyłem u nich zamówienie i dalej wisi jako przyjęte :evil:
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 10:36
Lokalizacja: Opole

Re: Nowości z Kagero

Postprzez RAV » czwartek, 19 listopada 2009, 20:43

MIRO napisał(a):Kagero to tak chyba generalnie nierychliwe jest. Ja 2 tygodnie temu złożyłem u nich zamówienie i dalej wisi jako przyjęte

Mnie się zdarzały kilkutygodniowe okresy oczekiwania. Raz nawet w ten sposób doczekałem promocji, kiedy to zamówione przez mnie towary taniały w sklepie, ale nie w moim koszyku, co zmuszało mnie do anulowania i powtórzenia zamówienia (i kolejnego czekania, ale przynajmniej cena spadła).

Innym razem po prostu straciłem cierpliwość, anulowałem zamówienie, zamówiłem to samo w Jadarze (w tych samych cenach) i... po kilku dniach dostałem dwie paczki - oczywiście tej anulowanej z Kagero nie przyjąłem.

Swoje problemy z wysyłkami z Kagero kilka razy opisywałem na forach, ale jak widać nie miało to większego sensu. Kupowania w Kagero należy po prostu unikać.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3300
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowości z Kagero

Postprzez dewertus » piątek, 20 listopada 2009, 17:00

Źle się dzieje w państwie Kagerowym...

Ja złożyłem zamówienie w dniu 06.11.2009... dzisiaj dzwonie do Kagero, a pani Monika informuje mnie, że paczka wyszła w dniu... 12.11.2009... Zobaczę czy dojdzie dzisiaj...

Największą "przygodę" miałem na początku tego roku, gdy wybrałem opcję zalaty przelewem - przelew z mojego konta poszedł, ale przy powrocie do zamówienia system uznał, że nie zapłaciłem... Zadzwoniłem do Kagero (pomoc pani Moniki w roziązaniu problemu była bezdyskusyjna), ale na zwrot pieniązków czekałem dobre dwa miesiące...

pzdr.
Hubert
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Akahoshi » niedziela, 22 listopada 2009, 18:48

Troszkę mnie Panowie wystraszyliście tymi informacjami. Zacząłem się poważnie zastanawiać nad zakupami...
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowości z Kagero

Postprzez shivadog » niedziela, 22 listopada 2009, 19:35

Parę razy kupowałem książki i z zamówieniami nie było problemu.
Może nie przychodziły tak szybko jak zamówienia przesyłane priorytetem z Kanady, ale bez cyrków.
Jedyny problem jaki mam to prenumeraty, o które trzeba się upominać, albo przychodzą po ponad miesiącu.
Avatar użytkownika
shivadog
 
Posty: 3811
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 14:51
Lokalizacja: WRSW/3M

Re: Nowości z Kagero

Postprzez MIRO » poniedziałek, 23 listopada 2009, 13:50

Ja swoją paczkę dostałem w piątek. 2 tygodnie...
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 10:36
Lokalizacja: Opole

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Beton » poniedziałek, 23 listopada 2009, 16:12

Witam,

Chudziutki napisał(a): Topdrawings- Junkers Ju-87 D/G Models- Cena 35 zł


Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z tą książką i niestety muszę przyznać, że 35 zł wywaliłem w błoto :? Mam jeden z poprzednich zeszytów z tej serii o Bf-109E i po porównaniu obu publikacji stwierdziłem, że wydawca zrobił ogromny krok w tył! Plany płatowca w skali 1/48 to jakaś pomyłka- dokładnie chodzi o rysunek nitów które wyglądają tak jakby autor wzorował się na starych modelach firmy Airfix. :roll:

Pzdr.
Bartek
Beton
 

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Dominik » wtorek, 24 listopada 2009, 12:14

Zaczyna mnie pewna maniera Kagero wkurzać i tu i teraz wyleję to z siebie, by na czas jakiś mieć z tym spokój.
Wkurza mnie to, że większość pozycji wydawanych przez Kagero dotyczy sprzętu używanego podczas II wojny światowej przez III Rzeszę. Weźmy na ten przykład Top Colors - Mamy Jagdwaffe over Afrika, Jagdwaffe over England, myśliwce Luftwaffe Me/BF 109 G, PzKpfw V i Panzerwaffe. Alianci dostali DWIE książeczki o P-38 i Eastern Front part I (cud prawie wszystko o sprzęcie używanym przez (L) WP. Wczoraj dostałem info o nowościach i co widzę - 4.Focke Wulf FW 190 Part I seria TOPCOLORS
5. Panzer IV seria TOPDRAWINGS. Jest jeszcze Bodenplatte zapowiedziane - znając życie będzie tylko o Luftwaffe. Jako, że wspomniałem już o Topdrawings - JEDEN Aliant i JEDEN Japończyk. Poza tym III Rzesza. Miniatury Lotnicze - większość jednostki Luftwaffe. Podobnie Monografie lotnicze. Jedyny wyjątek to Bitwy Lotnicze, gdzie przewagę mają książki o Aliantach.
Drogie Kagero - Wasza polityka wydawnicza jest nużąco-męcząca. Poza III Rzeszą były też inne państwa, które walczyły w II wojnie światowej. Weźcie to proszę pod uwagę.

Pozdrawiam
"Build what you want, the way you want to and, above all, have fun"* (Al Superczynski)
Honour Thy Tamiya for their kits are idiotproof.

IPMS Świdnica
Avatar użytkownika
Dominik
 
Posty: 2616
Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2007, 17:16

Re: Nowości z Kagero

Postprzez caughtinthemiddle » wtorek, 24 listopada 2009, 13:04

Drogi Dominiku, powtórzę to, co napisałem stronę wstecz Akahoshiemu - zgłoś się, przygotuj publikację i zapełniaj lukę ;o)

Dominik napisał(a):Jest jeszcze Bodenplatte zapowiedziane - znając życie będzie tylko o Luftwaffe


W tym przypadku, będziesz pozytywnie zaskoczony ;o)
Tiiiiiime is on my side ;)
Avatar użytkownika
caughtinthemiddle
 
Posty: 1767
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 00:11

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Akahoshi » wtorek, 1 grudnia 2009, 19:20

Jestem pozytywnie zaskoczony.
Zamówienie złożyłem 22 listopada, a listonosz paczkę przyniósł już 27 listopada.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowości z Kagero

Postprzez GrzegorzS » wtorek, 1 grudnia 2009, 22:05

caughtinthemiddle napisał(a):
W tym przypadku, będziesz pozytywnie zaskoczony ;o)

Mam nadzieję, że także niebawem
GrzegorzS
 
Posty: 306
Dołączył(a): sobota, 27 grudnia 2008, 17:36

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Beton » niedziela, 6 grudnia 2009, 16:17

Witam,

Ja mam pytanie dotyczące Super Modelu- Czy jest jakaś szansa, że w tym roku pojawią się jeszcze obiecane dwa numery tego czasopisma? Mamy już grudzień a jak dotąd wyszedł dopiero numer 4 :roll: Jako prenumerator czuje się trochę oszukany- płacąc za 6 numerów chciałbym tyle otrzymać. Z tego co pamiętam to rok temu była podobna sytuacja- zapłaciłem za 6 numerów a otrzymałem 5 :evil:
Przynajmniej już teraz wiem, że wykupienie prenumeraty na rok 2010 mija się z celem :evil:
Beton
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości