Nowości z Kagero

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Damian Majsak KAGERO » sobota, 12 grudnia 2009, 00:37

Beton, nie musisz się niepokoić.
Na wstępie dziękuję, że tak martwisz się o Super Model - to oznacza, że mamy przynajmniej jednego wiernego Czytelnika.
Zapłaciłeś za 6 numerów i 6 numerów otrzymasz - to masz jak w banku. To samo dotyczy prenumeratorów innych czasopism KAGERO - otrzymują tyle numerów za ile zapłacili lub ile im obiecano.
Co do ilości wydań SM....
Szczerość , na tym Forum także, nie zawsze się opłaca, ale będę szczery.
Trzy lata trwały moje zmagania z czymś, nad czym w zasadzie nie można było zapanować, powstrzymać, uniknąć. W tym roku udało się wygrać z losem, a "Bóg był moim drugim pilotem". Udało się. Moje problemy były gigantyczne i niestety odbiły się na mojej Firmie.
Ale wszystko wraca do normy, w dużej mierze dzięki fanom KAGERO. To dzięki Czytelnikom, którzy sięgają po nasze książki i czasopisma, biorą udział w promocjach, wykupują prenumeratę mogę dalej robić to co lubię i mogę funkcjonować bez konieczności korzystania z usług psychoterapeuty. To dzięki nim w najgorszych chwilach miałem oparcie. W tym roku ukazało się mniej książek. Pamiętam, jak jedną z nich przygotowywał w moim zastępstwie Mariusz Łukasik bo ja w tym czasie chodziłem od ściany do ściany w szpitalu. Szczegóły uzgadnialiśmy przez komórkę i przemyconego laptopa... Tak sobie radziliśmy aby Czytelnicy nie posądzili nas o lekceważenie. Zbyt wielkie problemy aby unieść wszystko na raz sprawiły, że dużym opóźnieniom wydawniczym uległy czasopisma. W tym Super Model. Ale wszystko jak napisałem wyżej wraca do normy. Najnowszy, 5 numer SM jest gotowy i czeka w kolejce na druk. Będzie zawierał bardzo fajny dodatek.
Ukaże się jeszcze coś z nazwą SM ale nie chcę zapeszać, więc nic nie powiem.
Przepraszam wszystkich zawiedzionych i zaniepokojonych.
Zapraszam też do współpracy - na tym Forum jest wielu ekspertów, których brakuje nam w zespole KAGERO.
Pozdrawiam
Damian Majsak
Damian Majsak KAGERO
 

Reklama

Re: Nowości z Kagero

Postprzez MIRO » sobota, 12 grudnia 2009, 02:38

Damian cieszę się, że wracasz do zdrowia. Ale Twoja firma pozostawia wiele do życzenia. Długi czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia ociera się o kpinę z szanownego klienta.
I co znaczy CZASOWO NIEDOSTĘPNE :evil: Czy tak trudno zrobic jakieś dodruki? Chyba wyczerpanie nakładu świadczy o chłonności rynku, i należałoby być przygotowanym na reakcję spragnionych czytelników.
Pozdrawiam
Mirek
Путiн хуйло!
Avatar użytkownika
MIRO
 
Posty: 1742
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2008, 10:36
Lokalizacja: Opole

Re: Nowości z Kagero

Postprzez tomek1123 » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 14:33

Witam,
A ja w odróżnieniu od niektórych kolegów z Forum mam same pozytywne wrażenia z kontaktów z Wydawnictwem KAGERO; co prawda SM kupuje zawsze w Empik'u, ale wszystkie książki - przez internet w Wydawnictwie; NIGDY nie miałem problemów z jakością, ani terminowością dostawy; nawet ostatnie promocje Mikołajkowe doszły błyskawicznie.

Damian, Życzę Zdrowia i Tak Trzymać !
Avatar użytkownika
tomek1123
 
Posty: 63
Dołączył(a): piątek, 24 października 2008, 14:25

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Tomuel » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 15:16

Ja, jeżeli kupuję, to raczej w Empik'u, a też znajduję w RUCH-u S-M, chociaż ostatnio dość rzadko nabywam.

Życzę Damianowi dużo zdrowia i sił, a także wiele trafionych nowości rodem z Kagero - oczywiście ;o)
Bóg nie nad głową mieszka, lecz w środku człowieka,
Więc kto w głowę zachodzi, od Boga ucieka.
/Jakub Bem /

MARINE TRAFFIC
...a na warsztacie prom pasażerski... i kolegiata romańska.
Obrazek
http://modeleredukcyjne12.dbv.pl/news.php
Avatar użytkownika
Tomuel
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:53
Lokalizacja: Miechów

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Damian Majsak KAGERO » czwartek, 17 grudnia 2009, 15:28

Napisałem, odpisałem i .... wcięło. Nie lubię tego!!!! :twisted:
Piszę wieć w wersji okrojonej ;o)
Z moim zdrowiem OK - nie chcę Was wprowadzać w błąd. Gdyby to o mnie chodziło przeszedłbym na rentę i wielu ucieszyłoby się z ostatniej wyprzedaży w KAGERO.
To nasza trzyletnia córeczka zmagała się od urodzenia z losem, ale ostatecznie wygrała. Teraz mogę się pozbierać i zająć paroma rzeczami - w tym Firmą, która nie jest doskonała i w której jest jeszcze wiele do zrobienia.
Cieszę się, że mnie do tego motywujecie.

Pozdrawiam!

Damian
Damian Majsak KAGERO
 

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Aleksander011 » czwartek, 17 grudnia 2009, 19:07

Damian Majsak KAGERO napisał(a):Cieszę się, że mnie do tego motywujecie.
Damian

Cieszę się i trzymam kciuki, KAGERO jakie jest każdy wie, ale JEST liderem na rynku i to się liczy....
Modelarza poznać po tym jak kończy ,a nie zaczyna
Obrazek
Avatar użytkownika
Aleksander011
 
Posty: 583
Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2007, 13:02
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp

Re: Nowości z Kagero

Postprzez aga.kuchciak » środa, 23 grudnia 2009, 10:57

Witam,
najnowszy numer magazynu Militaria XX wieku Wydanie Specjalne 5(12) już do nabycia w kioskach. Znajdziecie w nim takie artykuły jak:
Krążownik pancernopokładowy „Wariag”
Pomyłka porucznika Petersona
HMS „Perseus” (N36)
Schnorkel – podwodne płuca U-bootów 1943-45
Liliputy w krainie kangurów
Pancernik „Scharnhorst”
USS „Quincy” CA-39 - Bohater spod Savo
Wrak pancernika „Prince of Wales”
ORP „Garland” - Okręt trzech bander
Niszczyciele typu Fubuki
Fairey Swordfish – zapomniany pogromca U-bootów
Obrazek
Z pozdrowieniami
Agnieszka Kuchciak
aga.kuchciak
 

Re: Nowości z Kagero

Postprzez PiotrekS » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 15:05

Artykuł o "Garlandzie" to żenada. Robicie ludziom wodę z mózgu. 40 lat temu można było pisać o udziale "Garlanda" w zatopieniu "Bartolomeo Coleoni", od tego czasu wiemy trochę więcej, czekam na następny artykuł o "Sokole", który zatopił "Ascari". Wstyd i kompromitacja! :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
PiotrekS
 
Posty: 240
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 11:29

Re: Nowości z Kagero

Postprzez waran » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 19:23

Numer SM z płytką zrobiony na siłę ,mało zróżnicowany ,czy idziecie w ślady Mini Repliki dając tak duże fotki ? aby zapełnić szpalty ,płytka dla znających języki Dzięki ale tym razem NIE
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 08:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Nowości z Kagero

Postprzez GrzeM » wtorek, 5 stycznia 2010, 02:58

Damianie!
Dziękuję za Kagero. W sensie pozytywnym, nie tak, jak się dziękuje za dokładkę niesmacznego obiadu. Tak się przypadkowo składa, że nigdy jeszcze nic z Waszych wydawnictw nie kupiłem, ale Militaria XX wieku czytam regularnie u teścia, a niektóre książki dostaję w prezencie od miłych autorów lub innych przyjaciół. Ogólny poziom nie jest najlepszy na świecie, ale zdaję sobie sprawę, że nie jesteście wydawnictwem naukowym, tylko popularnym, i jak na taką niszę jest OK. Irytuje czasem korekta (ostatnio w Militariach na jakichś mapkach z Września 1939 widziałem dwa razy "Grudziąc" - przez "c"...), niektóre artykuły błagają o interwencje redaktora również merytorycznego - ale ogólny poziom sprawia, że Wasze produkcje są bardzo użyteczne i sprawiają sporą przyjemność przeciętnemu zjadaczowi chleba. A tych najbardziej wybrednych i tak nic nie zadowoli.
Jeżeli rzeczywiście obniżenie poziomu było chwilowe i wynikało z przypadku losowego - to znaczy, że teraz będzie jeszcze lepiej. A to już zupełnie dobrze. :D

Serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku i życzę, żeby problemy ze zdrowiem Córeczki nigdy się nie powtórzyły. Sam mam rocznego synka, który jest na szczęście zdrowiuteńki jak mała rybka, ale wiem, jaką tragedią dla rodziny może być poważna choroba dziecka: mój młodszy brat ciężko chorował (i z resztą choruje nadal i tak mu już zostanie). Małżeństwo moich rodziców tego nie wytrzymało...
Grzegorz

P.S. Czy macie w Lublinie redakcję, taką z prawdziwego zdarzenia, z biurkiem, gdzie można by Was odwiedzić?
Avatar użytkownika
GrzeM
 
Posty: 3108
Dołączył(a): poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:39

Re: Nowości z Kagero

Postprzez chincz » piątek, 8 stycznia 2010, 23:27

waran napisał(a): ,c[/color]zy idziecie w ślady Mini Repliki dając tak duże fotki ? aby zapełnić szpalt[color=#FF0000]y


Chyba nie o to chodzi w piśmie, nie ma co ukrywać, dla początkujących czy średnio zaawasowanych modelarzy, żeby nie było nic widać? Moim zdaniem dobrze jest mieć możliwość dokładnego przyjrzenia się modelom. Co więcej, ja osobiście chętnie zobaczyłbym tam również dobre zdjęcia oryginałów prezentowanych replik.
Pozdrawiam
chincz
 
Posty: 190
Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 13:41

Re: Nowości z Kagero

Postprzez artur111bartek » środa, 24 lutego 2010, 10:40

Dominik napisał(a):Zaczyna mnie pewna maniera Kagero wkurzać i tu i teraz wyleję to z siebie, by na czas jakiś mieć z tym spokój.
Wkurza mnie to, że większość pozycji wydawanych przez Kagero dotyczy sprzętu używanego podczas II wojny światowej przez III Rzeszę. Weźmy na ten przykład Top Colors - Mamy Jagdwaffe over Afrika, Jagdwaffe over England, myśliwce Luftwaffe Me/BF 109 G, PzKpfw V i Panzerwaffe. Alianci dostali DWIE książeczki o P-38 i Eastern Front part I (cud prawie wszystko o sprzęcie używanym przez (L) WP. Wczoraj dostałem info o nowościach i co widzę - 4.Focke Wulf FW 190 Part I seria TOPCOLORS
5. Panzer IV seria TOPDRAWINGS. Jest jeszcze Bodenplatte zapowiedziane - znając życie będzie tylko o Luftwaffe. Jako, że wspomniałem już o Topdrawings - JEDEN Aliant i JEDEN Japończyk. Poza tym III Rzesza. Miniatury Lotnicze - większość jednostki Luftwaffe. Podobnie Monografie lotnicze. Jedyny wyjątek to Bitwy Lotnicze, gdzie przewagę mają książki o Aliantach.
Drogie Kagero - Wasza polityka wydawnicza jest nużąco-męcząca. Poza III Rzeszą były też inne państwa, które walczyły w II wojnie światowej. Weźcie to proszę pod uwagę.

Pozdrawiam


A w uzupełnieniu tego postulatu , warto byłoby wydać coś o zestrzeleniach naszych pilotów- np. konia z rzędem temu kto wie jakie konkretnie maszyny (niemieckie i włoskie) zestrzelili nasi w Afryce. Jakby jeszcze jakieś foty włoskiego sprzętu (no i niemieckiego przy okazji).....
artur111bartek
 

Re: Nowości z Kagero

Postprzez skala72 » środa, 3 marca 2010, 15:05

A czy ktoś z was wie coś o tej pozycji z serii Topdrawings 8 : Sd.Kfz. 161 Panzer IV ?

Obrazek

Co to jest Mask Foil ?? Może i dziwne pytanie, ale nie wiem co to za cudo :?
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowości z Kagero

Postprzez Bathin » środa, 3 marca 2010, 15:23

skala72 napisał(a):Co to jest Mask Foil ?? Może i dziwne pytanie, ale nie wiem co to za cudo :?

Samoprzylepne szablony do malowania oznaczeń.
Pzdr
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Re: Nowości z Kagero

Postprzez skala72 » środa, 3 marca 2010, 15:28

Dzięki, a czy ten numer zawiera również kalkomanie w skalach od 1/72-1/35. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o zawartości. Kagero nic na ten temat nie pisze, trochę dziwne to.
Pozdrawiam,
Adam Chodorowski
======
Tank Models
======
Avatar użytkownika
skala72
 
Posty: 499
Dołączył(a): środa, 26 sierpnia 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości