Nowy sklep modelarski w Krakowie

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Exito » czwartek, 25 lutego 2010, 23:45

Witam
W związku z dużym zainteresowaniem miejscowych klientów zdecydowaliśmy się na otworzenie sklepu stacjonarnego w Krakowie.
Sklep mieści się na ul. Bieżanowskiej 1 a . Wejście do sklepu od strony ulicy Wielickiej . Poniżej mapka z lokalizacją. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 12-19 a w sobotę od 9 do 13 . Otwarcie sklepu 1 marca . Serdecznie zapraszamy.
Pozdrawiam
Darek Światłoń
www.exito.sklep.pl
Obrazek
Obrazek
Exito
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2009, 23:21

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Michal » piątek, 26 lutego 2010, 11:57

Czy asortyment oferowany w sklepie stacjonarnym będzie odpowiadał asortymentowi ze sklepu internetowego?
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 893
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 17:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez ergie » piątek, 26 lutego 2010, 20:04

Daleko ... ale czego się nie robi w potrzebie zdobycia tego czy owego ;)
Ostatnio edytowano sobota, 27 lutego 2010, 10:45 przez ergie, łącznie edytowano 1 raz
Modelarstwo redukcyjne jest mocno przereklamowane. Pasjonujące jest budowanie dioram.
ergie
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 29 stycznia 2009, 20:12

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Robert P. » sobota, 27 lutego 2010, 01:19

A tam daleko. Zauważ, że obok są tory tramwajowe. Więc praktycznie z każdego punktu Krakowa elegancko się dotrze. I tak dla przykładu, ja sobie elegancko dojadę liniami 13 i 24 z Bronowic 8-)
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Akahoshi » sobota, 27 lutego 2010, 09:25

He, he... Zaraz koło mojej byłej szkoły. Może przy okazji odwiedzę ;o)
Ja bym prosił jakieś zdjęcia ze środka (na razie się nie wybieram w tamte strony, a ciekaw jestem) i dołączam do pytania Michała.
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez ergie » sobota, 27 lutego 2010, 10:47

rObO87 napisał(a):A tam daleko. Zauważ, że obok są tory tramwajowe. Więc praktycznie z każdego punktu Krakowa elegancko się dotrze. I tak dla przykładu, ja sobie elegancko dojadę liniami 13 i 24 z Bronowic 8-)


Noooo ... będzie się pod co rzucić z rozpaczy jak człowiek czego nie dostanie :mrgreen:
Modelarstwo redukcyjne jest mocno przereklamowane. Pasjonujące jest budowanie dioram.
ergie
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 29 stycznia 2009, 20:12

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Exito » sobota, 27 lutego 2010, 20:44

Witam
Co do asortymentu to niestety nie wszystkie modele oferowane w sklepie internetowym będą w stacjonarnym.
Jest to aktualnie niemożliwe z powodów ekonomicznych. Niemniej jeśli modelu nie będzie postaram się sprowadzić w ciągu kilku dni . Zawsze można wcześniej zadzwonić i zapytać. Pomimo tego że nie wszystkie modele będą od ręki myślę że nie poczujecie się rozczarowani. Z tego co wstępnie liczyłem około będzie 800 modeli wszystkich rodzajów , farbki Vallejo , Humbrol i Pactra (z Humbrolem i Pactrą przez kilka najbliższych dni będzie mały problem gdyż czekam na regały i wszystko na razie leży w pudle), pigmenty Mig , Vallejo , farby olejne 502 Abteilung , różna chemia firm Wamod , Tamiya , Vallejo , Mig i Humbrol , narzędzia Olfa i Excel , literatura Concord , Kagero , Tankograd , Aj-Press i inne. Na stanie są też prawie wszystkie produkty firm RB Model i Master. Zdjęcia zamieszczę w poniedziałek wieczór gdyż dziś oraz jutro jestem na festiwalu w Bytomiu wraz z częścią asortymentu.
Jeśli chodzi o dojazd to w odległości 50 m jest przystanek tramwajowy a 100m autobusowy . Kilkanaście tramwajów i autobusów z praktycznie całego Krakowa. Pod sklepem można także zaparkować samochodem.
Serdecznie zapraszam od poniedziałku.
Darek

ps. Za około dwa tygodnie będzie spora dostawa modeli firm Tasca , Fujimi , Fine Molds i Aoshima.
Exito
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2009, 23:21

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Robert P. » sobota, 27 lutego 2010, 21:09

Cena monografii Tankograd taka sama jak w sklepie internetowym?
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Exito » sobota, 27 lutego 2010, 21:15

Wszystkie ceny są takie jak w sklepie internetowym.
Exito
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2009, 23:21

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Robert P. » czwartek, 18 marca 2010, 14:18

Czy w sklepie można płacić kartą kredytową?
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » czwartek, 18 marca 2010, 17:31

Prawdopodobnie już od końca przyszłego tygodnia, a nie dalej niż od początku przyszłego miesiąca sklep będzie wyposażony w terminal do płatności bezgotówkowych.
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Exito » czwartek, 18 marca 2010, 21:12

Sytuacja z kartami wygląda dokładnie tak jak napisał Kamil. Mam już podpisaną umowę z dostawcą terminali , czekam na dostarczenie go co wg zapowiedzi firmy powinno nastąpić do końca przyszłego tygodnia.
Exito
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2009, 23:21

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez marder4 » piątek, 19 marca 2010, 22:59

Czy jest szansa na większy asortyment pojazdów w 1/72,oraz akcesoria do dioram i czy jest możliwość zamówienia modeli spoza oferty sklepu?
Avatar użytkownika
marder4
 
Posty: 729
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Robert P. » sobota, 20 marca 2010, 13:26

A ja zauważyłem, że brak tam "polskich" modeli np 7TP. Jest szansa na poprawę w tej kwestii? ;o)
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Nowy sklep modelarski w Krakowie

Postprzez Exito » sobota, 20 marca 2010, 15:05

Niestety wprowadzanie produktów do sklepu internetowego jest strasznie pracochłonne i jeszcze dużo zostało do zrobienia.
Mamy możliwość sprowadzenia prawie wszystkich modeli dostępnych na naszym rynku a także sami sprowadzamy niektóre rzeczy z zagranicy. W sklepie stacjonarnym mamy modele np. Mirage , Revell , Zvezda a w sklepie internetowym jeszcze ich nie ma. W tym roku oferta sklepu internetowego znacznie się powiększy ale jeszcze to musi trochę potrwać gdyż ostatnio w wyniku otwarcia sklepu stacjonarnego nie miałem czasu na uzupełnianie oferty w internetowym. Dodatki do dioram są w planach. Coś się powinno pojawić początkiem kwietnia. Jeśli modelu nie ma w sklepie internetowym zawsze można napisać maila i z pewnością szybko odpowiem na temat dostępności.
Exito
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2009, 23:21

Następna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości