Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » sobota, 11 sierpnia 2012, 08:48

Witamy

Miło nam poinformować iż dojechała do nas duża dostawa modeli marki Tamiya... oprócz absolutnych nowości dotarły również produkty których nie mieliśmy na stanie. Gro modeli zmieniło status na dostępny. Dotarły do nas także modele marki Trumpeter w skali 1:16 oraz, 1:35 zapraszamy na naszą stronę...

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Reklama

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » wtorek, 14 sierpnia 2012, 17:59

Witamy
W dniu dzisiejszy zaczęła się akcja promocyjna na wszystkie produkty marki Hasegawa. Promocja potrwa do końca września i wynosi 10 %. Ta promocja to nie lada gratka dla modelarzy, którzy kleją lotnictwo.

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » czwartek, 16 sierpnia 2012, 20:36

Witamy

W dniu dzisiejszym (16.08.2012) wjechała duża dostawa firm Dragon i Italeri już zmieniamy stany na stronie.....

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez IPikaI » środa, 3 października 2012, 20:06

Istnieje u Panstwa mozliwosc platnosci za posrednictwem Paypal?????
IPikaI
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 3 października 2012, 20:01

Plastmodel- olbrzymia dostawa

Postprzez Plastmodel » wtorek, 19 marca 2013, 01:54

Witam
Szanowni Forumowicze, miło nam poinformować iż właśnie dotarła do nas olbrzymia dostawa marek Tamiya, Academy, Hasegawa. Przypominam iż jako jedyni pokazujemy ilości naszego magazynu, produkt dostępny jest absolutnie u nas a nie gdzieś u dostawców. Zamówienia wysyłamy natychmiast.....
Od jutra uzupełniamy stany i wprowadzamy nowości firm które wymieniłem. Udało nam się uzupełnić calutką chemię Tamiya,
wszystkie produkty od jutra na stronie w dużych ilościach. Proponuję przejrzeć stany Tamiya gdyż udało nam się zdobyć modele których od lat nie można było kupić nigdzie w Polsce.
Z Modelarskim Pozdrowieniem

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Plastmodel » wtorek, 19 marca 2013, 01:59

Witam
Tak można płacić przez PayPal.
Już niebawem uzupełnimi produkty marki Friulmodel, zamówienie wysłane czekamy na towar.....wieć mam nadzieję że 100% oferty tego producenta znajdzie się w naszym magazynie.

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Wielka Promocja Plastmodel

Postprzez Plastmodel » niedziela, 12 maja 2013, 15:13

Szanowni Państwo
Do końca maja ogłosiliśmy wielką promocję na następujące marki:
Tamiya, Hasegawa, Academy.
Wszystkie ceny tych firm zostały obniżone o 10%.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, niektóre ceny stały się wręcz niewiarygodne !

Z Modelarskim Pozdrowieniem

Zespół Plastmodel
www.plastmodel.pl
Sklep wybitnie przyjazny modelarzom. Szeroka oferta, doskonałe ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Avatar użytkownika
Plastmodel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 02:01

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez nomasland » wtorek, 4 czerwca 2013, 09:23

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, niektóre ceny stały się wręcz niewiarygodne !"

Zwłaszcza na Alledrogo Wasze ceny są niewiarygodne, jakaś polityka odstraszania od Allegro i kierowania do sklepu, czy cóś innego?
Tak z ciekawości pytam, bo nadziwić sie nie mogę....
Pozdrawiam
nomasland
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 11:07
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez bartek72 » wtorek, 4 czerwca 2013, 11:37

Oj tam, oj tam... Ja tam jeden model w Plastmodelu na allegro kupiłem, nie był już nigdzie indziej dostępny, a i cenę miał dobrą. No, ale to było pół roku temu... Teraz w istocie ceny są chwilami mocno oderwane od rynkowych realiów. :(
Avatar użytkownika
bartek72
 
Posty: 784
Dołączył(a): poniedziałek, 13 października 2008, 18:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez pik » wtorek, 4 czerwca 2013, 12:21

Zwłaszcza na Alledrogo Wasze ceny są niewiarygodne
Ja się nie dziwię, że sklep woli sprzedawać bezpośrednio. Na allegro trzeba ponieść dodatkowe koszty wystawienia produktu oraz prowizji od sprzedaży. Obsługa systemu "pozasklepowego" też zapewne wymaga więcej pracy(czasu).

Osobiście jak widzę że na portalu aukcyjnym sprzedaje sklep, to wole kupować bezpośrednio, nawet jak cena jest ta sama.
Pozdrawiam
Darek
Na warsztacie 1/72: Ar-234 (Dragon), Ju-88 (Revell), FW-190 (Revell+Hasegawa)
Portfolio: http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=207&t=17429
Avatar użytkownika
pik
 
Posty: 1377
Dołączył(a): piątek, 12 marca 2010, 18:32

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez nomasland » środa, 5 czerwca 2013, 07:23

No to dla przykładu:
http://allegro.pl/trumpeter-uss-arizona ... 86173.html

a sklep przyjazny dla modelarzy:
http://allegro.pl/trumpeter-03701-uss-a ... 58852.html

Przecież nikt u Nich nie kupi tego w tej cenie, to po co wystawiać i pomnażać koszty. Chyba dla reklamy asortymentu, tym bardziej że jak Plastmodel wywali jednego dnia 200 aukcji z zaporowymi cenami, to tylko o to chodzi.
Jednak mnie to zniechęca do tego sklepu.
Pozdrawiam
nomasland
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 11:07
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Jiloo » środa, 5 czerwca 2013, 08:37

Kupuję w palstmodel chemię modelarską i jestem bardzo zadowolony. Czas realizacji od złożenia zamówienia do odebrania przesyłki 24-48h. Najczęściej jak rano zamówię, to następnego dnia mam zamówienie u siebie. Stany magazynowe podawane są na bieżąco więc odbywa się bez niespodzianek, że czegoś nie ma. A ceny takie, że przy 2-3 produktach łącznie z wysyłką wychodzi taniej niż w sklepie stacjonarnym.
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 15:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez Solo » środa, 5 czerwca 2013, 08:40

Podpiszę się pod tym co napisał Jiloo.
Co prawda w Plastmodelu nie kupowałem zbyt wiele razy, ale realizują dostawy szybko, a ceny, w porównaniu z innymi sklepami w sieci, są bardzo ok.
I co najważniejsze, jest to chyba jedyny duży sklep modelarski, który pokazuje czy towar faktycznie jest dostępny w momencie zamówienia.
Tego nie ma Martola czy MojeHobby.
Solo
 
Posty: 6005
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2012, 09:05

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez kashato » środa, 5 czerwca 2013, 10:18

Solo napisał(a):Podpiszę się pod tym co napisał Jiloo.
Co prawda w Plastmodelu nie kupowałem zbyt wiele razy, ale realizują dostawy szybko, a ceny, w porównaniu z innymi sklepami w sieci, są bardzo ok.
I co najważniejsze, jest to chyba jedyny duży sklep modelarski, który pokazuje czy towar faktycznie jest dostępny w momencie zamówienia.
Tego nie ma Martola czy MojeHobby.


Ja także mogę to potwierdzić, mają na stanie dużo chemii, ceny przystępne i realizacja zamówień ekspresowa :)
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 10:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Plastmodel-nowy sklep dla modelarzy

Postprzez karambolis8 » środa, 5 czerwca 2013, 15:39

Akurat w mojehobby też masz aktualne stany. Poza rzeczami na zamówienie, które są oznaczone jako na zamówienie, to widzisz czy model/farbka/cośtam jest na stanie.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 07:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości