Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » sobota, 18 lutego 2012, 23:06

Witam!

Miło mi poinformować, że sklep Mojehobby zaczyna rozszerzać swoją działalność, zarówno w kwestii promującej sklep, jak i oferowanych usług.
Mojehobby, jako firma postanowiła iść z "duchem czasu", zatem zapraszam na Facebook'owy FanPage sklepu Mojehobby. W najbliższym czasie znaleźć nas będzie można także na innych serwisach społecznościowych.

Dodatkowo serwis w bliżej jeszcze nieokreślonym czasie podejmie się stworzenia portalu modelarskiego, na którym znajdą się poradniki dotyczące wszelkich zagadnień modelarskich.

www.mojehobby.pl
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Reklama

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » poniedziałek, 20 lutego 2012, 22:28

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu, które swoją premierę miało w dniu dzisiejszym na profilu Facebook'owym sklepu Moje Hobby.
Oto cytat, który wyjaśni na czym polega owy projekt:

Modelarze, pokażcie się!
Co kilka dni pojawią się na tej stronie mniej lub bardziej znane samoloty, śmigłowce czy pojazdy wojskowe wraz z krótką notką.
A Wy? Jeśli macie w swojej kolekcji właśnie taki model, pokażcie go nam i innym użytkownikom!
Zamieśćcie link do galerii (na FB lub zewnętrznej), komentujcie dokonania innych oraz "lajkujcie" te, które się Wam podobają! Skala i malowanie - nie mają znaczenia (no chyba, że napiszemy inaczej ;) )
Pierwsza szansa, żeby się pokazać - już dzisiaj, po 15:00!


Liczymy na czynny udział, zwłaszcza, że forum reprezentuje wysoki poziom w prezentowanych przez użytkowników modeli.
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » niedziela, 26 lutego 2012, 19:54

Zgodnie z wcześniejszą informacją, możesz już znaleźć nas na serwisie Twitter:
www.twitter.com/pawelbuchaniec
Dodaj nas do obserwowanych, a otrzymasz codzienną dawkę ofert specjalnych/promocji/nowości w naszym sklepie.
Bądź na bieżąco!
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez marasenha » poniedziałek, 27 lutego 2012, 16:32

Likepage odwiedzam i zaczęło się tam coś dziać :) Chyba warto tam zaglądać :). Jestem stałym użytkownikiem Facebooka (czyt. uzależniony..) i nie spotkałem do tej pory likepage'a o takiej tematyce na fejsie.
Moją bronią jest umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł... umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście ma zachować ostrość. - Tyrion uderzył dłonią w skórzaną okładkę książki. - Dlatego właśnie czytam tak dużo, Jonie Snow.

"Gra o tron" George R.R. Martin
Avatar użytkownika
marasenha
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2012, 14:32
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta :)

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » piątek, 2 marca 2012, 21:50

marasenha napisał(a):Likepage odwiedzam i zaczęło się tam coś dziać :) Chyba warto tam zaglądać :). Jestem stałym użytkownikiem Facebooka (czyt. uzależniony..) i nie spotkałem do tej pory likepage'a o takiej tematyce na fejsie.


Miło nam, że jest zainteresowanie ;o)

Zapraszam wszystkich do obejrzenia galerii z tegorocznego konkursu modelarskiego Bytom 2012. Galeria jest zbiorem prac, które przykuły największą uwagę fotografującego :)
Zbiór to prawie 150 fotografii w bardzo dobrej jakości.

fot. Piotr Kłys
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » sobota, 31 marca 2012, 13:49

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami sklep Moje Hobby zaczyna poważnie przystępować do budowy portalu modelarskiego, na którym znajdzie się baza poradników na wszelakie, modelarskie tematy.
Warto nadmienić, że portal ten jest tworzony przy ścisłej współpracy z modelarzami. Jeśli jesteś zainteresowany napisaniem porady na dany temat z listy bądź masz jakiś własny to zapraszamy do przysłania zgłoszenia. Przyjęte zgłoszenia zostaną wynagrodzone pieniężnie.
Więcej informacji, a także lista dostępnych tematów na:
http://www.mojehobby.pl//news-details/Z ... czny..html
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » niedziela, 6 maja 2012, 21:13

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią (ponad 120zdjęć) z VI Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego 2012, który miał miejsce pomiędzy 20-22 kwietniem tego roku. Galeria ta znajduje się na profilu Facebook'owym naszego sklepu MojeHobby.
Jeśli nadal nie odwiedziłeś naszego profilu to serdecznie zachęcamy do jego regularnego przeglądania. Polub nas, a w zamian od poniedziałku do piątku otrzymasz wiele informacji, recenzji, zagadek, opisów, zapowiedzi etc. dotyczących modelarstwa, a także naszego sklepu.
Profil sklepu prowadzony jest także na Twitter'ze, gdzie wrzucane są informacje o najważniejszych dostawach, nowościach etc. Koniecznie musisz nas śledzić.
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » poniedziałek, 21 maja 2012, 10:53

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnej bogatej galerii.Tym razem z Festiwalu Modelarskiego w Krakowie, który odbył się w dniach 19-20 maja 2012 roku w tamtejszym Muzeum Armii Krajowej.
Warto zaznaczyć, że prezentowane fotosy są w bardzo dobrej jakości i przedstawiają najlepsze/najciekawsze modele/dioramy/figurki etc, które zostały zaprezentowane na tymże festiwalu.
Autorem zdjęć jest Wojciech Kucza.


Zapraszamy serdecznie
Załoga Moje Hobby
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » piątek, 20 lipca 2012, 20:08

Minęły kolejne tygodnie, a nasz Facebook'owy profil rozrasta się nieustannie o kolejne recenzje/zagadki i artykuły związane z naszym wspólnym hobby-modelarstwem. Z każdym dniem do naszego grona fanów dołączają kolejne osoby, z czego jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Odwiedzając nasz profil utwierdzacie nas, że warto kontynuować nasze zmagania.

Nasz nowatorski projekt związany z umieszczeniem na naszej stronie portalu z poradami, swoistego "tricks and tips" ruszył jakiś czas temu. W naszej bazie znajdują się już pierwsze artykuły, do lektury których serdecznie zapraszamy. W fazie końcowego opracowywanie znajdują się kolejne prace, które niedługo ukażą się na łamach owego portalu.Dotychczasową działalność znajdziecie w linku poniżej:
http://www.mojehobby.pl/forum/Porady-136055.html

Nadal zachęcamy osoby chętne do podjęcia współpracy napisania artykułów, których listę można znaleźć wraz z opisem zgłoszenia ewentualnej współpracy poniżej:
http://www.mojehobby.pl//news-details/Z ... czny..html

Przypominamy, że do końca lipca 2012 roku w naszym sklepie obowiązuje rabat -15% na cały asortyment firmy Tamiya, jaką dysponuje nasz sklep. Dodatkowo rabatem -10% objęty został cały asortyment firmy Hasegawa.
Zapraszamy do korzystania z atrakcyjnych cen.
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » poniedziałek, 1 października 2012, 14:32

Jest mi niezmiennie miło poinformować, że profil sklepu Moje Hobby na Facebook'u przekroczył magiczną liczbę 1000 "like'ów". Dla nas, całej załogi Moje Hobby jest to fantastyczne uczucie. To oznaka, że dodawane przez nas informacje/recenzje/zagadki cieszą się zainteresowaniem wśród modelarzy, którzy chętnie podejmują udział w "życiu" profilu dzieląc się uwagami, komentarzami, zdjęciami swoich prac.
Z tego miejsca dziękujemy wszystkim,, którzy są z nami i chcą uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Korzystając z okazji zapraszamy serdecznie kolejne osoby do dołączania się do naszego profilu.
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez rastula » piątek, 12 października 2012, 10:00

W moje hobby można już wybierać wysyłkę Paczkomatem...w promocji 3 złote od paczki :D

Bardzo dobry ruch! (przynajmniej dla mnie , bo raz, że tanio, dwa mam paczkomat pod domem :D...
Avatar użytkownika
rastula
 
Posty: 136
Dołączył(a): wtorek, 22 listopada 2011, 13:49

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez karambolis8 » piątek, 12 października 2012, 10:19

Na razie jednak mały wybór paczkomatów we Wrocławiu. Ciekawe z czego to wynika.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » poniedziałek, 15 października 2012, 16:01

Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość:
Obsługujemy paczkomaty InPost!

Sklep Moje Hobby wprowadził do swojej oferty możliwość odbioru przesyłki za pośrednictwem opcji InPost.

Wprowadziliśmy nową, tanią i wygodną formę dostawy.

Teraz możesz odebrać przesyłkę w skrzynce w dogodnym dla Ciebie miejscu, płacąc dużo mniej niż w przypadku form tradycyjnych jak przesyłka kurierska czy pocztowa.
Dla pierwszych 100 klientów cena promocyjna 3zł za paczkę z płatnością z góry i 5zł za paczkę z pobraniem, a dla zamówień o wartości powyżej 100zł przesyłka gratis.


Żeby uzyskać więcej informacji dotyczącej całej operacji, a także koszty prosimy kliknąć w link poniżej:
http://www.mojehobby.pl/inpost/

Ten sposób wysyłki to niezwykle szybka i tania alternatywa dla standardowych przesyłek kurierskich i pocztowych.
Serdecznie zachęcamy do korzystania z trwającej promocji na pierwsze 100 zamówień.

Pozdrawiamy
Zespół Moje Hobby
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Chudziutki » piątek, 26 października 2012, 16:29

Moje Hobby napisał(a):Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość


Jak dla mnie to nawet więcej niż bardzo dobra wiadomość:)
Czas doręczenia paczki 21 godzin, ale wnioskując moje dotychczasowe doświadczenia z paczkomatami to raczej standard :)
Chudziutki
 
Posty: 560
Dołączył(a): sobota, 22 marca 2008, 10:04

Re: Moje Hobby - aktualności/ogłoszenia

Postprzez Moje Hobby » sobota, 27 października 2012, 19:21

Chudziutki napisał(a):
Moje Hobby napisał(a):Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość


Jak dla mnie to nawet więcej niż bardzo dobra wiadomość:)
Czas doręczenia paczki 21 godzin, ale wnioskując moje dotychczasowe doświadczenia z paczkomatami to raczej standard :)



Miło nam słyszeć, że ten rodzaj wysyłki towaru odpowiada oczekiwaniom klientów ;o)
www.mojehobby.pl - Internetowy sklep modelarski
Moje Hobby
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 18 lutego 2012, 23:03

Następna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości