Pierwszy numer Magazynu Modelarskiego PAYO

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Pierwszy numer Magazynu Modelarskiego PAYO

Postprzez Payo » środa, 27 sierpnia 2008, 17:29

Timi napisał(a):czemu 2/3 ??


żeby mi się chronologia za bardzo nie rozjechała.
oczywiście dla prenumeratorów jest to numer 2 :)


Paweł
Payo
 

Reklama

Re: Pierwszy numer Magazynu Modelarskiego PAYO

Postprzez Payo » środa, 27 sierpnia 2008, 17:33

Pan_Cerny napisał(a):O, a ja wczoraj u Daniela kupiłem pierwszy numer. Podobno jakiś z drugiej serii drukarskiej z poprawionym klejem. W sumie może być, choć miejsce kutra elco i łodzi pibber to raczej na sPWM a nie w piśmie które ludzie mają czytać. Dział recenzji książek przypadł mi do gustu. Książkę o radiolokacji czytałem i zgadzam się z recenzentem, że jest świetna. A do wspomnień p. Schiellego zostałem skutecznie zachęcony.

Sebastian ma dużą biblioteczkę, więc jeszcze jakiś czas będą recenzje (w nowym numerze, oczywiście, też są).

Dział nowości to typowa zapchajdziura. Gdyby naprawę miał coś prezentować to np. produkty Grobera byłby chociaż wyjęte z opakowań. To już lepiej byłoby wydrukować rozkładówkę z matą olfy, żeby było na czym potem modele fotografować, bo nic tak nie dodaje wartości jak markowa mata :)

w jednym z numerów będzie porównanie markowej i niemarkowej maty.

Cieszy fakt że są też modele humorystyczne bez zadęcia, tak jak np. Niemiec rzucający lodem na patyku w mroźnym Stalingradzie. Miło wiedzieć, że są modelarze o lekkim podejściu do tematu.
Ale i tak najlepiej w tym numerze wyszły kartki. Mi wyszły przed godziną a daję słowo że nie rozginałem zeszytu. A tak dobrze Danielowi z oczu patrzyło jak mnie zachęcał do kupna....


w nowym numerze już jest OK pod tym względem.

Paweł
Payo
 

Poprzednia strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości