Tablica przyrządów w skali 1/48

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Tablica przyrządów 1/48 Yahu Models

Ankieta wygasła niedziela, 9 marca 2014, 20:45

Bf 109E Eduard
8
22%
Spitfire IX Eduard
13
36%
PZL P-11c Mirage
15
42%
 
Liczba głosów : 36

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez marco2607 » środa, 13 sierpnia 2014, 09:57

dewertus napisał(a):Iść za ciosem i wydać tablicę do Bf-109F/G, Spitfire Mk.I/II/V/IX, Hurrciane Mk.I/II, P-51B/D, P-40C/E/F/K/M/N, P-39D/Q, P-38F/G/J/L, F-80, RF-80, F-86, MiG-15, F9F, F7F-3N, F4U-4/5, Ju-87B/D. Do-217E, He-111H, B-25C/J, itd...


Jak zwykle wszystko zweryfikuje rynek. Ciekawi mnie tylko ilu z podpowiadaczy kupiło te produkty.
Zapewne się powtarzam ale proponuję zrobić przegląd oferty konkurencji i robić tablicę której oni nie robią lub mają duże ceny
np. zoom. edka do bf-109 potrafi kosztować w granicach 15-17 zł , u was sama tablica połowę tego.
Osobiście jak mam wybór kupię edka. Natomiast taka tablica do D3A val w 1/72 ( EDEK 46 zł) to pewnie była by gratka.

W 1/72 wydaliście parę fajnych tablic ( he-51,beaufigter , do-215 ). Czekamy na inne. ;o)
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3312
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Reklama

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez dewertus » środa, 13 sierpnia 2014, 17:45

marco2607 napisał(a):Ciekawi mnie tylko ilu z podpowiadaczy kupiło te produkty.

Są tacy co kupili...

Może warto było by rozszerzyć ofertę o zestaw tablica + pasy lub zestawy samych pasów (np. pasy RAF, Luftwaffe, USAF, itp...)
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez marco2607 » czwartek, 14 sierpnia 2014, 08:14

dewertus napisał(a):Są tacy co kupili...


Mam taką nadzieję, szkoda że na forum mało się ich w warsztatach pokazuje. Chłopy robią he-51 i bez dodatków , a model aż się prosi dawać tablicę , bo w środku wieje pustką. :cry:
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3312
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez ymub » czwartek, 14 sierpnia 2014, 14:51

Dziękuję Panom za uwagi, wszystkie są skrzętnie notowane (nawet te pojedyncze głosy ;) ).
marco2607 napisał(a):np. zoom. edka do bf-109 potrafi kosztować w granicach 15-17 zł , u was sama tablica połowę tego.
Osobiście jak mam wybór kupię edka.

Jeszcze raz dziękuję, ale chciałam wyjaśnić, że nie szukamy konkurencji (choć często słyszałam opinie, że jakościowo Eduard może się schować :) ), ale raczej chcemy uzupełnić ofertę. Tak żeby był wybór.
Jak ktoś woli mniej dokładny, ale zawierający więcej elementów zestaw Eduarda to kupi jego, a jak woli dokładniejsze, pojedyncze elementy to kupi nasze. :)
dewertus napisał(a):Może warto było by rozszerzyć ofertę o zestaw tablica + pasy lub zestawy samych pasów

Zaczęliśmy eksperymentować w tym kierunku, ale właśnie, to co zawsze, brakuje nam opinii modelarzy o tych zestawikach.
Wracając jeszcze do kwestii cen jakie Pan Marek poruszył, to gdybyśmy naszą, mozolną i drogą technologią robili całe, duże blaszki, to ich cena byłaby na 100% wyższa od Eduardowych. Naszym pomysłem było lepsze wykorzystanie powierzchni i zaoferowanie modelarzom dobrej jakości w relatywnie niskiej cenie (wręcz słyszałam niejednokrotnie, że są zaskakująco niskie).
Zapraszam na naszą stronę na fejsie:
https://www.facebook.com/pages/Yahu-Models/1467853750137261
Jest to tylko strona informacyjna, ale będzie tam można najświeższe informacje uzyskać.

Urszula Bargiel
ymub
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 17:21

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez marco2607 » czwartek, 14 sierpnia 2014, 16:40

ymub napisał(a):Jest to tylko strona informacyjna, ale będzie tam można najświeższe informacje uzyskać.


Cieszy ta tablica do a5m , następna do zakupu przy okazji. ;o)
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3312
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Tablica przyrządów w skali 1/48

Postprzez dewertus » czwartek, 14 sierpnia 2014, 23:51

ymub napisał(a):opinie, że jakościowo Eduard może się schować

Oglądałem balszkę Edka do Airfixowego Bf-109E... cóż, kupiłem Państwa tablicę :)
ymub napisał(a):to co zawsze, brakuje nam opinii modelarzy o tych zestawikach.

Mnie zdecydowanie takie zestawy (tablica + pasy) odpowiadały by najbardziej. Nie należę do maniaków detalizowania i na innych dodatkach zwyczajnie mi nie zależy, dlatego alternatywa w postaci "minimum" w przystępnej cenie jest jak najbardziej pożądana - za przykład niech posłuży wspomniany wcześniej zestaw Edka do Bf-109E z Airfixa - oprócz pasów i tablicy ma jeszcze kilka dodatkowych gadżetów do kokpitu (których wiem że i tak bym nie wykorzystał...) a kosztuje niemal tyle co sam model... Gdzie tu sens i logika?

Czekam na zapowiadaną tablicę do Spita w 1/48.
Pzdr. Hubert
Jeśli istnieje rozwiązanie martwić się nie ma po co,
jeśli nie ma rozwiązania martwić się nie ma sensu
Avatar użytkownika
dewertus
 
Posty: 3896
Dołączył(a): piątek, 26 czerwca 2009, 01:46
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości