Tanie farby Lifecolor na allegro...

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez pawel700 » wtorek, 22 kwietnia 2014, 15:38

Czy ktoś kupował farby od użytkownika "Darthiri" na allegro ?
Ja kupiłem kilkanaście farbek i jestem trochę rozczarowany...
Wszystkie zakurzone jakby przeleżały trochę lat, ale to w sumie najmniejszy problem.
Wiele miało jakieś pływające paprochy/zanieczyszczenia. Sporo też miało zakrętki i gwinty upaprane w zaschniętej farbie, jakby ktoś je wcześniej używał.
Czy może jestem przeczulony i takie rzeczy normalnie zdarzają się w lifecolorach ?
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Reklama

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez Tomasz Mańkowski » wtorek, 22 kwietnia 2014, 20:26

pawel700 napisał(a):Wiele miało jakieś pływające paprochy/zanieczyszczenia. Sporo też miało zakrętki i gwinty upaprane w zaschniętej farbie, jakby ktoś je wcześniej używał.
Czy może jestem przeczulony i takie rzeczy normalnie zdarzają się w lifecolorach ?

W nowych/świeżych Lifecolorach (nigdy nie otwieranych) takie rzeczy sie nie zdarzają...
Owszem, jeśli farbka jest niedokręcona fabrycznie (co się zdażało dwa, trzy lata temu), czasami z niej coś pocieknie i usmaruje zakrętkę, ale to ułamek procenta dostaw...

A z drugiej strony patrząc, skoro kupujesz farbki za 40% ich wartości, to czego możesz się spodziewać...
Pozdrawiam TM
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
 
Posty: 1240
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 00:27
Lokalizacja: z lasu... na południe od W-wy

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez pawel700 » wtorek, 22 kwietnia 2014, 21:39

Nie narzekam, bo tylko kilka farbek ma paprochy, a zakrętki się wyczyści z zaschniętej farby.
Ale sprzedawca jednak przemilczał fakt że to produkt niepełnowartościowy i tylko po tym braku informacji pozostaje niesmak.
Jeśli nowe farby nie posiadają tych wad to raczej w przyszłości będę je nadal kupował, bo farby są bardzo dobre, o wiele bardziej mi odpowiadają niż popularne pactry.
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez darthiri » sobota, 26 kwietnia 2014, 00:50

Witam
Widzę, że został poruszony temat moich tanich farb na allegro.
Co do ceny - jest niska, bo to wyprzedaż. Farby zajmują mi miejsce w mieszkaniu i chce się ich pozbyć jak najszybciej.
Szkoda, że kupujący miał jakieś problemy z towarem i nie zgłosił tego do mnie, tylko woli wypisywać posty na forach i psuć mi opinię ( a sądząc po komentarzach innych kupujących, którzy łącznie kupili kilkaset takich farb - nie było z nimi problemu).
Farby są zakurzone z wierzchu, bo były kupione hurtowo od producenta jakiś rok - półtora roku temu. Od tamtego czasu stały na stojaku i nigdy nie były otwierane - są więc nowe, nikt ich nigdy nie używał, nie otwierał i nie ruszał, dlatego mogły się zakurzyć.
Jeśli są jakieś zanieczyszczenia farb to zapewne fabryczne, co się czasami zdarza. Wystarczyło napisać email i wysłana zostałaby nowa farba (lub jeśli by już nie było takiego koloru to inna wybrana przez kupującego). No ale widocznie lepiej i łatwiej jest napisać post na forum, żeby zepsuć komuś biznes, niż próbować wyjaśnić sytuację i dojść do porozumienia.
darthiri
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 26 kwietnia 2014, 00:33

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez modelarznieżyd » sobota, 26 kwietnia 2014, 00:55

Zastanawia mnie jedna rzecz a właściwie kilka :P
Przeglądam konto użytkownika ma 100% pozytywów, jasno napisane że wyprzedaż czyli pewnie likwidacja jakiegoś sklepu, rozumiem ze kurz to problem jak się ma alergię ale... no właśnie ale może po prostu jest się hejterem albo konkurencją której żal dupsko ściska albo frustratem ale w sumie piszę dlatego że kupiłem u tej osoby farby i wszystko jest ok no może poza kurzem... ale ten kurz może faktycznie przeszkadzać, ale czytając Twoje posty Pawel nie rozumiem i nie widzę konsekwencji w tym co piszesz najpierw wiele póżniej kilka a może po prostu jesteś amatorem i nie wiesz jak używać farb akrylowych w końcu większość używa śmierdzących i kiepskich humbroli, może warto poczytać jak się używa akryli???
modelarznieżyd
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 26 kwietnia 2014, 00:29

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez pawel700 » sobota, 26 kwietnia 2014, 01:48

Modelarznieżyd Przeczytaj jeszcze raz... nie kurz mi przeszkadza najbardziej, bo opakowanie da się wyczyścić.
Przeszkadzają mi paprochy które pływają w kilku farbach. Może mam pecha że trafiłem na kilka takich sztuk. A Ty szczęście, że nie trafiłeś na felerną sztukę.
Co do tego chamskiego e-maila, którego najprawdopodobniej otrzymałem od Ciebie i którego lepiej publicznie tutaj nie będę cytował... mogę tylko życzyć więcej kultury osobistej.
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez rotpol13 » sobota, 26 kwietnia 2014, 10:39

@modelarznieżyd - pilnuj lepiej interesu - Tygrys Model Szymon Zarzecki
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ggauXDuz_Ss[/youtube]

Tego na Allegro - darthiri - też ;o)
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez yzerman » sobota, 26 kwietnia 2014, 15:51

A ja dziękuję za namiary na darthiri :D Za taką cenę mogę sobie nawet przefiltrować farbki :D
yzerman
 
Posty: 299
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 00:51

Re: Tanie farby Lifecolor na allegro...

Postprzez rotpol13 » sobota, 26 kwietnia 2014, 16:06

Może Kolega @pawel700 miał po prostu pecha.

Sprzedawcę darthiri polecam!!!
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh


Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości