Ostrza techniczne MOZART Solingen

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Maćko z Kujaw » czwartek, 18 czerwca 2015, 15:07

Witam Kolegów modelarzy

Poszukując dobrego ostrza do ścinania nadlewek w wypraskach do modelu Jak 3, intech, 1:72 (relację opublikuję wkrótce), natrafiłem w jednym z sklepów modelarskich na nowość, ostrza techniczne firmy MOZART Solingen z wymiennymi ostrzami o różnych kształtach co pozwala na obróbkę wyprasek modelu w trudnych miejscach a nie mówiąc już o ścinanie nadlewek figurek ( szczególnie starsze modele). Zakupiłem dwa typy noży technicznych (skalpeli) z wymiennymi ostrzami i muszę powiedzieć , że tną rewelacyjnie, i te ostrza Solingen to chyba znana miejscowość w Niemczech z produkcji narzędzi.Ostrze posiada ochronną osłonkę już z wbudowanym śrubokrętem potrzebnym do wymiany ostrzy. Ceny noży i ostrzy MOZART Solingen są na przyzwoitym poziomie w stosunku do innych producentów. Jak na nowość na naszym polskim rynku to bardzo polecam.
Poniżej kilka fotek ostrzy MOZART
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a do ostrzy dokupiłem jeszcze zestaw modelarski z podstawką MOZART na nóż techniczny , po lewej stronie zestawu jest magazynek na ostrza a po prawej pojemniczek na zużyte ostrza. Zestaw bardzo poręczny i potrzebny każdemu modelarzowi o ograniczonej powierzchni warsztatu modelarskiego:), u mnie na biurku zestaw ten nie zajmuje dużo miejsca i w każdej chwili mogę użyć go przy ,,dłubaniu przy modelu '' ;)
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Maćko z Kujaw
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 07:41

Reklama

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Zamir » piątek, 19 czerwca 2015, 07:19

Witam,
a jak wygląda to cenowo?
Obrazek
Avatar użytkownika
Zamir
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 13:31

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Dorotka » piątek, 19 czerwca 2015, 09:44

Maćko z Kujaw napisał(a): Ceny noży i ostrzy MOZART Solingen są na przyzwoitym poziomie w stosunku do innych producentów.


Zamir napisał(a):Witam,
a jak wygląda to cenowo?


:roll: :mrgreen:
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 11:31

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Maćko z Kujaw » sobota, 20 czerwca 2015, 10:01

Witam
W sklepie w którym kupowałem to 32 zl ale mam email do dystrybutora ,może bezpośrednio, ceny będą inne.
Dystrybutor noży i ostrzy MOZART Solingen : standardform@wp.pl

Pozdrawiam
Maćko z Kujaw
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 07:41

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Coppercat » sobota, 20 czerwca 2015, 11:25

Czy sklep, w którym kupowałeś prowadzi sprzedaż internetową ?
Jak jest cena tego stojaka ?
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): sobota, 6 kwietnia 2013, 00:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez macias13_84 » sobota, 20 czerwca 2015, 12:44

Wymiana ostrza przy użyciu inbusa? Nie, dziękuję pozostanę wierny prostym i skutecznym rozwiązaniom Olfy
Avatar użytkownika
macias13_84
 
Posty: 1700
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2012, 11:59
Lokalizacja: Zabrze

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez Maćko z Kujaw » sobota, 20 czerwca 2015, 13:28

Witam
cena tego stojaka to 98 złociszy,może to dużo a może to tak sobie, ale posłuży na wiele lat dłubania modelarskiego.

odnośnie Szanowny macias13-_84, moi drodzy na tym polega wolność wyboru, że jedni wolą ostrza firmy Olfa, inni Mozarta lub inne ostrza . Monopol jest szkodliwy , natomiast wielość wyboru jest pozytywna.

pozdrawiam
Maćko z Kujaw
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota, 18 maja 2013, 07:41

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez radoslaw6363 » sobota, 20 czerwca 2015, 19:01

Jak tak czytam to myślę że Panowie nieco przeinwestowali :lol:
Ostrze chirurgiczne jest moim zdaniem doskonałej jakości narzędziem ! W wielu kształtach i rozmiarach, cena śmieszna w porównaniu z innymi produktami. Ostrza około 20gr od sztuki :lol: Uchwyt 8 zł .
Za cenę ,,Mozarta'' mamy uchwyt i 120 ostrzy.
Mocowanie super wygodne POLECAM !
Wadą tego zestawu jest to że trzeba się nim posługiwać ostrożnie ! To jest piekielnie ostre !!!!!
Obrazek
Obrazek
Modelu idealnie oddającego rzeczywistość nie zbuduje się nigdy, ale próbować trzeba !
Nie kłóć się z głupim, bo najpierw zaniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem !
Według przeprowadzonych niedawno badań stwierdzono, że ludzie którzy nie rozpoznają ironii i sarkazmu są mniej inteligentni ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
radoslaw6363
 
Posty: 2544
Dołączył(a): niedziela, 28 lutego 2010, 13:12
Lokalizacja: W PL Aleksandrów Łódzki, ponadto DK,NL,A,SK,D.

Re: Ostrza techniczne MOZART Solingen

Postprzez waran » sobota, 20 czerwca 2015, 21:35

Sama prawda, Radosław ,a :shock: stojak za przeszło 90 :roll: zeta, życzę nie ustającej sprzedaży.
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 08:02
Lokalizacja: Górny Śląsk


Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości