Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 01:00

Cześć jako że na polu dystrybucji modeli stawiam pierwsze kroki to postanowiłem się przywitać. Nazywam się Jacek i na początku 2017 roku postanowiłem otworzyć własny sklep modelarski https://www.hhkits.com . Od 20 lat pasjonuje się modelarstwem a po lekturze książek Hary, Morissona i Fuschidy zafascynowałem się wydarzeniami które miały miejsce na Pacyfiku w czasie II Wojny Światowej. Jako że mistrzem aerografu nigdy nie byłem a modele niemalowane przestały cieszyć oko, 'lepić' przestałem a książki czytałem dalej. W 2014 roku, bogatszy o wiele doświadczeń, postanowiłem wrócić do modelarstwa i skleić A6M2 V-103 należące do Saburo Sakai'ego. Kiedy zacząłem szperać i okazało się że za wiernie odwzorowanego ReiSen'a będę musiał zapłacić niemałe pieniądze to postanowiłem że mój wolny czas lepiej spożytkuje udowadniając że modele z Japonii mogą być tańsze niż sklejając jedno A6M2- Typ 21. Kierowany tą motywacją nawiązałem kontakt z firmą Fine Molds i rozpocząłem dystrybucję ich modeli w europie. Przylatują do mnie bezpośrednio z Japonii i wszystkie są w moim magazynie. Jeśli na stronie którykolwiek zestaw jest opisany jako dostępny, to tak naprawdę jest, jego cena jest aktualna i wyślę go w przeciągu 24 godzin.

Także jeśli interesują was modele Fine Molds w prawdopodobnie najlepszych cenach na świecie to zapraszam was do mojego skromnego sklepu.

Jeśli byłaś/byłeś na tyle wytrwała/y żeby doczytać tą wiadomość do tego miejsca to z chęcią podziele się z tobą 5% kodem rabatowy na pierwsze zamówienie w moim sklepie=> pwm.org.pl

Pozdrawiam,
Jacek
https://www.hhkits.com
Ostatnio edytowano piątek, 18 sierpnia 2017, 08:05 przez oorban, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Reklama

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez GrzeM » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 21:45

Jacku, wygląda to zachęcająco, ale nie potrafię w sklepie przełączyć języka na polski, to samo z walutą.
Czy możliwy jest odbiór osobisty na Grójeckiej? Cena kuriera jest jednak dość wysoka.
Avatar użytkownika
GrzeM
 
Posty: 3102
Dołączył(a): poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:39

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » wtorek, 25 kwietnia 2017, 00:48

Cześć GrzeM!

Trafiłeś w moje Midway...wciąż pracuje nad polskojęzyczną wersją sklepu. Co do cen to w menu po lewej stronie pod kategoriami jest przełącznik waluty i w każdym produkcie pod opisem też jest 'dropdown' waluty, PLN'y są dodane. Cena kuriera to 12,50 (pojawią się ceny na Polskę po kliknięciu w koszyku na 'calculate shipping' i wybraniu kraju 'Poland'). Co do odbioru osobistego to niema problemu, tylko że w myśl polskiego prawa prowadzę sprzedaż internetową a co za tym idzie samej sprzedaży muszę dokonać przez internet (odbiór może być jak najbardziej w realu).

PS. Przy zamówieniu za co najmniej 200zł przesyłka jest za darmo.

Pozdrawiam,
Jacek
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez cooper69 » wtorek, 25 kwietnia 2017, 11:41

Szkoda, że ceny sklepowe (np. Asuka ale reszta podobnie), a nie zbliżone do tych japońskich (model + przesyłka SAL).
Dla mnie niestety brak twardych argumentów żeby nie poczekać 2-3 tygodni na dostawę, a szkoda :(
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).

Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
Avatar użytkownika
cooper69
 
Posty: 863
Dołączył(a): środa, 8 kwietnia 2015, 11:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » wtorek, 25 kwietnia 2017, 12:52

Cześć cooper69,

Codziennie pracuje nad tym żeby ceny mogły być możliwie niskie. Przesyłki SAL nie można ubezpieczyć (i przesłać nią 6 metrów sześciennych modeli), do ceny Japońskiej trzeba doliczyć VAT, aby sprzedawać legalnie muszę prowadzić działalność gospodarczą, folia bombelkowa, kartony, negocjacje w Matoba, tłumacz języka Japońskiego to są dodatkowe koszty który muszę ponosić. Wiem że porywam się na słońce próbując stawić czoło 'wielkim' tego świata ale chcę podjąć to wyzwanie bo modele powinny być dostępne a co najważniejsze tańsze. Kiedy uda mi się osiągnąć większą skalę będę mógł dalej obniżać ceny gdyż koszty stałe będą się rozkładać na większą ilość modeli a i dla przewozników będę ciekawszym partnerem.

Wczoraj sprzedałem ciężarówkę Typ 94 z forumowym rabatem 10% wyszła kupującego 166zł a Chi-To 177zł...chyba niezła cena co?

Jacek

PS. Trzymaj kciuki za mnie i zachęcam do sklejania modeli Fine Molds :)
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez Dudzio » wtorek, 25 kwietnia 2017, 15:35

Oorban napisałem Ci wiadomość przez stronę, sprawdź proszę skrzynkę :)
Galerie moich modeli na Scalemates!
Avatar użytkownika
Dudzio
 
Posty: 45
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2016, 10:31
Lokalizacja: stolica

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » czwartek, 27 kwietnia 2017, 21:53

Koleżanki i Koledzy,

Pierwsza wersja strony w języku polskim jest już dostępna, po kliknięciu na obrazek flagi w lewym górnym rogu można już przełączyć się na nasz język. Zaprszam do oglądania i zgłaszania uwag, za wszelkie będę bardzo wdzięczny.

Dudzio,

Wiadomość odczytałem, zobaczę co uda mi się znaleść.

Pozdrawiam,
Jacek
hhkits.com
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez net_sailor » czwartek, 27 kwietnia 2017, 22:07

Czy można liczyć na dystrybucje modeli innych japońskich marek normalnie niedostępnych w kraju? Mam tu na myśli modele w skali 1/144 np. F-Toys, Platz.
Avatar użytkownika
net_sailor
 
Posty: 1809
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:01
Lokalizacja: Elbląg

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » czwartek, 27 kwietnia 2017, 23:55

Część,

Wysłałem Ci prywatną wiadomość. Jeśli z Fine Molds wszystko dobrze się ułoży to z chęcią rozszerzę portfolio produktów.

Pozdrawiam,
Jacek
hhkits.com
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » środa, 3 maja 2017, 10:34

Czołem koleżanki i koledzy,

Za oknem pogoda kiepska to postanowiłem powalczyć trochę ze sklepem. Udało się uruchomić integrację z PayU także od dzisiaj płacąc w PLN'ach może używać automatycznych płatności :)

Pozdrawiam,
Jacek
hhkits.com
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez Artur Domański » środa, 3 maja 2017, 15:09

Kurier 24PLN-y, troszkę drogo za dwie figurki
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Artur Domański
 
Posty: 1223
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2007, 20:39
Lokalizacja: Włocławek

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » środa, 3 maja 2017, 15:27

Cześć Artur,

24pln za pobranie, zwykła przesyłka 12. Jeśli się nie wyświetla daj znać...może coś namieszałem??

Pozdrawiam,
Jacek
hhkits.com

[15:40] Artur masz racje...przelicza z euro na pln zamiast podawać ceny w PLN zaraz to naprawię.
[15:56] Naprawione, Artur dla ciebie dodatkowy rabat (w prywatnej wiadomości) za pomoc :)
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » sobota, 6 maja 2017, 00:52

Cześć, chciałem poinformować że przyjechały już z Japonii najnowsze modele pancerki Fine Molds. Wszystkie zostały wzbogacone o elementy wyposażenia wnętrza i nowe gąsienice. Całości dopełniają blaszki i toczone lufy również dostępne w sklepie.

Typ 97 z armatą 57mm https://www.hhkits.com/produkt/ija-type-97-tank-chi-ha-improved-armor-interior/?lang=pl&v=3d69018b0f57
Obrazek

Typ 97 z działem 47mm https://www.hhkits.com/produkt/ija-type-97-tank-shinhoto-chi-ha-47mm-gun-turret-interior/?lang=pl&v=3d69018b0f57
Obrazek

Samobieżne działo przeciwczołgowe Typ 60 Model C. Ten model również jest wyposażony w elementy wnętrzą i ma dostępne blachy. https://www.hhkits.com/produkt/jgsdf-type-60-spg-model-c/?lang=pl&v=3d69018b0f57
Obrazek

Ho-Ni III https://www.hhkits.com/produkt/ija-type-3-tank-destroyer-ho-ni-iii/?lang=pl&v=3d69018b0f57
Obrazek

Jeśli macie pytania dajcie znać,
Jacek
hhkits.com
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez oorban » poniedziałek, 22 maja 2017, 01:00

Cześć,

Z wielką dumą pragnę ogłosić, że Hinomaru Hobby zostało oficjalnym sponsorem forum PWM. Od teraz w naszym konkursie fotograficznym do wygrania będą również nagrody od hhkits.com :)

Pozdrawiam,
Jacek
Avatar użytkownika
oorban
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 6 maja 2014, 10:43

Re: Hinomaru Hobby Kits => Fine Molds na wyciągnięcie ręki

Postprzez lukaszlaskowski » środa, 24 maja 2017, 00:26

Witaj,

spóźniłem się na Ho-Ni III ... czy będzie w najbliższym czasie jakaś dostawa?

Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
lukaszlaskowski
 
Posty: 262
Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 22:10

Następna strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości