Badgery po 55 dolców.

Nowości, obniżki cen, wyprzedaże i ogólne informacje o sklepach.

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez Artur Rzepka » poniedziałek, 11 marca 2019, 15:13

To na pewno, na szczęście maluję akrylami i staram się malować jednym kolorem jak najwięcej rzeczy naraz, więc może źle nie będzie, aczkolwiek czuję się uprzedzony przed faktem :D
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Reklama

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez greatgonzo » poniedziałek, 11 marca 2019, 21:46

Mam inne doświadczenie niż Iras. Wprawdzie w Paashe, ale to bliźniacza konstrukcja. Aerograf działał u mnie bez żadnych przerw przy zupełnie minimalnych ilościach farby. Nawet mnie to zresztą dziwiło. Minimalne ilości to najmniejsza ilość jaką dawałem radę wymieszać z rozpuszczalnikiem - w sumie kilka kropel. Jedną kroplą, istotnie może być kłopot. A tematu różnej gęstości farby na początku i końcu malowania taki system raczej nie rozwiąże. U mnie nie rozwiązał.
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4052
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 15:23
Lokalizacja: Giżycko

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez Artur Rzepka » poniedziałek, 25 marca 2019, 08:49

Do usunięcia
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez Artur Rzepka » czwartek, 23 maja 2019, 18:46

Edycja w tym roku chyba miała większe zainteresowanie - dopiero dzisiaj otrzymałem maila, że wysłano zamówienie. Nie ma to jak trening cierpliwości. :roll:
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez iras67 » wtorek, 22 października 2019, 10:23

nie wiadomo czy powtórzą ponownie zabawęw styczniu na 56 urodziny. Ale w wielu sklepach za oceanem można kupić Badgery w bardzo niskiej cenie już od 60$ za "syfona" 150 do 120$+przesyłka 15-30$ za Sotary co jest dalej ceną wręcz zabawną za taki niezwykle precyzyjny sprzęt.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 00:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez Thalgonis » wtorek, 22 października 2019, 18:44

Tylko czy u nas to się opłaca z przesyłką i (tu loteria) cłem? Nie załapałem się w zeszłym roku... :mrgreen:
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1365
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 16:51
Lokalizacja: Kalisz

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez iras67 » wtorek, 22 października 2019, 18:54

Thalgonis napisał(a):Tylko czy u nas to się opłaca z przesyłką i (tu loteria) cłem? Nie załapałem się w zeszłym roku... :mrgreen:

Zakup Sotara polecam każdemu kto szuka precyzyjnego pistoletu. Nic lepszego w cenie do 1300 złotych nie kupimy w Polsce. W dodatku serwis z części sprowadzonych z USA jest jednym z najtańszych w aerografach dla profesjonalistów. Badger próbuje ogromnymi przecenami rozpropagować swoje najlepsze modele .Widac że ostatnie lata to walka o przetrwanie wobec zalewającej świat chińszczyzny.
Avatar użytkownika
iras67
 
Posty: 2704
Dołączył(a): środa, 19 marca 2008, 00:55
Lokalizacja: Dębica

Re: Badgery po 55 dolców.

Postprzez Artur Rzepka » wtorek, 22 października 2019, 20:27

Co do przyszłorocznej obniżki, to widziałem na fejsbuku że trochę sondują czy warto - opinie ludzi są pozytywne odnośnie kontynuacji.

Pod względem jakości wykonania jak i samej pracy z Renegade Rage - nie mam nic do zarzucenia, w przeciwieńswie do Ultry od H&S. :P Z chęcią bym sobie sprawił na gwiazdkę Sotara 20/20 do bardziej precyzyjnych prac/małej skali, ale widzę, że co wchodzę ostatnio na spraygunner.com, to jest wyprzedany.

Mnie by się już tym razem pół roku czekać na dostawę by nie chciało, wolałbym wziąć coś ze zwykłego sklepu dostępnego od ręki. ;o)
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia strona

Powrót do Oferty sklepów i firm

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości