Strona 1 z 1

Praca w sklepie Exito w Krakowie

PostNapisane: piątek, 16 października 2020, 09:13
przez Exito
POSZUKIWANY/POSZUKIWANA...
W związku z rozwojem naszego sklepu i - co się z tym wiąże – wzrostem ilości pracy poszukujemy pracownika. Oferujemy fajną atmosferę, otwarty zespół współpracowników o wysokiej kulturze osobistej oraz motywujące wynagrodzenie.
Do obowiązków nowej osoby będzie należało przede wszystkim:
- kompletowanie i pakowanie zamówień,
- dbanie o ekspozycję sklepu,
- sprawdzanie dostaw,
- obsługa klientów.
Mile widziani kandydaci posiadający doświadczenie w pracy o podobnym zakresie oraz zainteresowaniach związanych z modelarstwem lub kolejkami. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
Oferty prosimy przesyłać na adres m.swiatlon@exito.sklep.pl W ofercie prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez EXITO Dariusz Światłoń do celów rekrutacji”.
Administratorem danych osobowych kandydatów będzie firma EXITO Dariusz Światłoń z siedzibą w Krakowie 30-818 Kraków ul. Gersona 28 NIP: 9451869058, REGON: 120218051. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie zgody udzielonej przez kandydata, przy czym brak zgody uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji. Kandydat ma prawo żądania dostępu do danych, w tym otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody na przetwarzanie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom zapewniającym obsługę poczty elektronicznej oraz upoważnionym z mocy prawa.

Re: Praca w sklepie Exito w Krakowie

PostNapisane: piątek, 29 stycznia 2021, 09:36
przez ZeroCool
Praca marzeń mojego dzieciństwa :D