Modellers World

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Modellers World

Postprzez tommyk » wtorek, 27 lipca 2021, 09:15

Witam Forumowiczów
Czy ktoś może już pracował z produktami Modellers World, a jeżeli tak to jakie wrażenia? W szczególności interesuje mnie ocena ich rozcieńczalnika All-Lacquer Thinner. Podobno ma być zdecydowanie lepszy niż MLT. Cena nie jest niska. Pytanie jak jakość.
Podobnie jestem ciekawy wrażeń z pracę i efektem pracy lakierami bezbarwnymi np. Anti-UV Varnish Premium Semi-Matt.
Noszę się z zamiarem zakupu na próbę ale może nie trzeba wyważać otwartych drzwi :) .
Pozdrawiam
Tomek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
tommyk

Zimna Wojna 3
 
Posty: 450
Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2012, 19:42

Reklama

Re: Modellers World

Postprzez Thalgonis » wtorek, 27 lipca 2021, 09:27

tommyk napisał(a):Witam Forumowiczów
Czy ktoś może już pracował z produktami Modellers World, a jeżeli tak to jakie wrażenia? W szczególności interesuje mnie ocena ich rozcieńczalnika All-Lacquer Thinner. Podobno ma być zdecydowanie lepszy niż MLT. Cena nie jest niska. Pytanie jak jakość.
Podobnie jestem ciekawy wrażeń z pracę i efektem pracy lakierami bezbarwnymi np. Anti-UV Varnish Premium Semi-Matt.
Noszę się z zamiarem zakupu na próbę ale może nie trzeba wyważać otwartych drzwi :) .
Pozdrawiam
Tomek


„Zdecydowanie” lepszy od MLT to ten All lacquer nie jest :-) Ale ogólnie daje radę, więc trudno się też przyczepić (z tym, że u mnie pracuję tylko na farbach od tamki i gurze - z tymi go sprawdzałem). Lakierów, które wymieniłeś nie sprawdzałem, ale mam od nich kilka suchych pigmentów i kilka łoszy - te ostatnie są bardzo fajne. No i ich klej thick - bardzo dobry.
Pozdrówka
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/

Obrazek Obrazek
Thalgonis

Transport
 
Posty: 1365
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 16:51
Lokalizacja: Kalisz


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości