Nakrętka i gwint do pIwaty

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Nakrętka i gwint do pIwaty

Postprzez LukaszS » czwartek, 29 listopada 2007, 20:14

Cześć,

Jakiś czas temu w mojej kochanej ( ;o) ) pIwacie zgubiłem nakrętkę blokującą igłę oraz ułamała mi się połowa gwintu na który ta nakrętka była nakręcana (powiedzmy że lewa :lol: ). Od tamtego czasu maluję modele ze spinaczem biurowym jako ściskiem blokującym igłę ale przez to nie mogę nakręcić tylnej rurki i malowanie staje się męczące (niewygodnie trzyma się aerograf). Może potraficie wskazać sklep gdzie można tanio kupić takowe części (najlepiej w wawie), bo nie chcę w ten sprzęt pakować niewiadomo jakiej kasy - zawsze można kupić nową, ale co to za sztuka? Wolałbym tę jeszcze pomęczyć. Może któryś z Kolegów ma walającą się po szufladzie pIwatę i sprzedałby te 2 części? A może macie pomysł jak rozwiązać ten problem?
Ostatnio edytowano wtorek, 11 grudnia 2007, 13:20 przez LukaszS, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrowka,
Lukasz
Avatar użytkownika
LukaszS
 
Posty: 583
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:56
Lokalizacja: Brisbane / Bali / Pobierowo

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Nakrętka i gwint do pIwaty

Postprzez Wehrwolf » czwartek, 29 listopada 2007, 20:48

a nie znajdziesz takie nakrętki by pasowała na gwint? może utrzymała by igłę na tej polówce gwintu :)
a tak to chyba na sPWM było coś o tym gdzie można dostać części zamienne.. poszukaj
pozdrawiam
Rafal

Obrazek
Avatar użytkownika
Wehrwolf
 
Posty: 253
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:43
Lokalizacja: Koszalin


Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości