Meatalizery

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Meatalizery

Postprzez gzt » wtorek, 12 lutego 2008, 01:49

Nie wiem czy Panowie probowali "Hawkey's Talon Acrylic NMF". Dosc ciekawy wybor kolorow i rzeczywiscie farby akrylowe. Probowalem zanim zainstalowalem regultor cisnienia i test nie za bardoz sie udal. Jedno moge powiedziec z czystym sumieniem ze pokrywaja dosc ladnie i efekty jakie widzialem sa naprawde obiedujace.

polecam uwadze

Hawkey's Hobbies
Grzegorz
Avatar użytkownika
gzt
 
Posty: 992
Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2007, 16:57
Lokalizacja: Massachusetts

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Meatalizery

Postprzez Tomek Zieliński » środa, 13 lutego 2008, 04:58

fliper_nx napisał(a):...używam aerografu, przy użyciu rozpuszczalnika dedykowanego do farb Gunze, oraz farby przezroczystej typu Clear...

Czy mógłbyś podać nazwy tych specyfików, rozpuszczalnika i farby przezroczystej.
Mam metalizery Gunze i pierwszy raz będę je stosował, a i tez chciałbym użyć aerografu.
Oglądałem stronę z chemią Gunze, ale nie wiem, który rozcieńczalnik stosować do metalizerów.
Tomek
Tomek Zieliński
 

Re: Meatalizery

Postprzez fliper_nx » środa, 13 lutego 2008, 18:33

A więc Tomku już piszę :).

Rozpuszczalniki

te rozpuszczalniki różnią się jedynie ilością [ml] oraz tym że co poniektóre mają w swym składzie opóźniacz. A farba przezroczysta to np H030 Gloss Clear, możesz również kupić inną wersję clear [flat, semi-gloss] lub użyć farby w spreyu też dostępnej w różnych wariantach.

Jak są jeszcze jakieś pytania proszę pisać.
Avatar użytkownika
fliper_nx
 
Posty: 194
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:52
Lokalizacja: wroclaw.pl

Re: Meatalizery

Postprzez Tomek Zieliński » środa, 13 lutego 2008, 19:34

Dzięki, a i miło zobaczyć, że towar jest dostępny.
Tomek
Tomek Zieliński
 

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości