Gąsienice Hobby Boss'a 1/35 & Zimmerit Eduard

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Gąsienice Hobby Boss'a 1/35 & Zimmerit Eduard

Postprzez Akahoshi » środa, 27 maja 2009, 12:01

Czyli masz zestaw nr 35194.
Pewien w 100% nie jestem, ale raczej zimmerit miał. Zresztą tak samo, jak drugie malowanie zaprezentowane w instrukcji: Tiger z numerem taktycznym 131
Obrazek
Źródło: http://www.worldwar2aces.com/
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Gąsienice Hobby Boss'a 1/35 & Zimmerit Eduard

Postprzez Marek Barański » środa, 27 maja 2009, 12:21

W jakim sensie te Tygrysy - jak sądzę chodzi o TI miały nie mieć zimmeritu pod koniec wojny ? Przecież nikt go nie odłupał. Czołgi te były produkowane chyba do połowy 44 roku więc nie są to wozy z końca wojny i zimmerit posiadac powinny.
Avatar użytkownika
Marek Barański
 
Posty: 952
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gąsienice Hobby Boss'a 1/35 & Zimmerit Eduard

Postprzez bartas24 » środa, 27 maja 2009, 17:35

Witam panowie tak zgadza się to ten zestaw .Czyli zimmerait jak najbardziej jest tu na miejscu!!No to jestem zadowolony,ze cos już wiem. Jeszcze jedno pytanie,jak sie robi na tej masie takie wzorki.Czym to panowie robicie?Prosi o pomoc laik w dziedzinie broni pancernej który prosi o wyrozumiałość.Nikt nie jest doskonały :mrgreen:

Pisownia !!!
bartas24
 

Re: Gąsienice Hobby Boss'a 1/35 & Zimmerit Eduard

Postprzez Adam Obrębski » czwartek, 28 maja 2009, 16:08

bartas24 napisał(a):Witam panowie tak zgadza się to ten zestaw .Czyli zimmerait jak najbardziej jest tu na miejscu!!No to jestem zadowolony,ze cos już wiem. Jeszcze jedno pytanie,jak sie robi na tej masie takie wzorki.Czym to panowie robicie?Prosi o pomoc laik w dziedzinie broni pancernej który prosi o wyrozumiałość.Nikt nie jest doskonały :mrgreen:

Pisownia !!!


Odpowiednio rozwałkowana masa (chodzi o grubość), a potem nagniatanie wzorku jakimś narzędziem, ja używałem ostatnio płaskiego śrubokręcika.
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości