Zakup pojedynczej ramki Tamiya

Inkubator, tutaj rodzą się tematy godne przesunięcia do FAQ - prawd objawionych. Dyskutujemy na temat technik, narzędzi i chemii modelarskiej.

Re: Zakup pojedynczej ramki Tamiya

Postprzez Rafal » niedziela, 26 listopada 2017, 01:04

Za https://www.tamiya.com/english/customer/cs_top.htm:

"I am looking for spare parts. Who should I contact? Please contact your local agent. To facilitate faster processing of your order, please have the item part number available."

Szukam części zamiennych. Z kim mam się skontaktować? Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem. Aby ułatwić szybsze przetwarzanie zamówienia, prosimy o podanie numeru części.

Dla Polski jest to: http://tamiya.pl/aktualno%C5%9Bci.html#sp-footer1

Zapytać można - to nic nie kosztuje.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Reklama

Re: Zakup pojedynczej ramki Tamiya

Postprzez Greif » niedziela, 26 listopada 2017, 02:42

nieaktualne ad Hit z Rzeszowa, obecnym dystrybutorem na Polskę jest Hobby 2000 w Katowicach, będę tam 4 grudnia jak by co...
Greif
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Motherwell/Scotland

Re: Zakup pojedynczej ramki Tamiya

Postprzez Rafal » niedziela, 26 listopada 2017, 04:07

Greif napisał(a):nieaktualne ad Hit z Rzeszowa, obecnym dystrybutorem na Polskę jest Hobby 2000 w Katowicach, będę tam 4 grudnia jak by co...


To trzeba Tamiyi zwrócić uwagę - bo na swojej stronie podają dane, które zacytowałem.
Google nie zwalnia z samodzielnego myślenia.
Rafal
 
Posty: 1276
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:09

Re: Zakup pojedynczej ramki Tamiya

Postprzez arhtus » niedziela, 26 listopada 2017, 22:12

Witam
Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie.
Ostatecznie doszedłem do wniosku, że najlepsze rozwiązanie to tak jak zasugerował Jarek, zakup modelu w wersji 1A z dwoma ramkami, uzupełnienie wersji 1D i otworzenie sobie możliwości budowy Birdcagea, pozostaje tylko kwestia zakupu owiewki vacu, ale to w dalszej/bliższej przyszłości :)
arhtus
 
Posty: 553
Dołączył(a): sobota, 15 listopada 2014, 00:03

Poprzednia strona

Powrót do Modelarstwo redukcyjne - dyskusje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron