Polecam/odradzam robienie interesów z....

Kupie, sprzedam, wymienię. Ogłoszenie musi zawierać dokładny opis, cenę i dane kontaktowe. Posty w dziale kasują się automatycznie po 30 dniach nieaktywności.

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez kashato » czwartek, 25 kwietnia 2013, 20:11

Ja po raz kolejny polecam kilka osób:
Robert P.
BOMI21
:piaskov:
Artur
Paweł Leszczyński
MesserDesign

Pozdrawiam Was Panowie ;)
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 11:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Reklama

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Robert P. » sobota, 27 kwietnia 2013, 09:21

:arrow: kashato
:arrow: wosiek12

Polecam, bardzo solidne firmy 8-)
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Aleksander » niedziela, 28 kwietnia 2013, 20:30

Takie moje 3 grosze - może zamiast wymieniać przez 200 osób tych samych kontrahentów, zróbmy przyklejoną listę przebojów: nick - potem ile na TAK i ile na NIE. Będzie łatwiej szukać - teraz, żeby się o kimś dowiedzieć, trzeba "przewalić" 16 postów (z czego większość się powtarza), za chwilę będzie ich 160 i się pogubimy!
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7973
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez kashato » poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 08:50

Aleksander napisał(a):Takie moje 3 grosze - może zamiast wymieniać przez 200 osób tych samych kontrahentów, zróbmy przyklejoną listę przebojów: nick - potem ile na TAK i ile na NIE. Będzie łatwiej szukać - teraz, żeby się o kimś dowiedzieć, trzeba "przewalić" 16 postów (z czego większość się powtarza), za chwilę będzie ich 160 i się pogubimy!


Dobry pomysł, plusy i minusy przy każdym nicku, nicki w formie listy.
Avatar użytkownika
kashato
 
Posty: 631
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 11:41
Lokalizacja: Błonie, Warszawa

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Elephant » piątek, 3 maja 2013, 14:18

W takim razie bardzo proszę o dopisanie do listy z plusami użytkownika Michu14 - ocena jak najbardziej pozytywna.

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Stępiński
Avatar użytkownika
Elephant
 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 08:27
Lokalizacja: Jasienica Maz.

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez toled » niedziela, 5 maja 2013, 22:31

Ja polecam cayman`a , robienie z nim interesów, to czysta przyjemność, zdecydowanie i szybka wpłata ;-)
Pozdrawiam - Wojtek Bryński
toled
 
Posty: 283
Dołączył(a): piątek, 16 maja 2008, 22:29

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Slash » niedziela, 5 maja 2013, 22:45

Ja polecam siebie, też się nigdy nie zawiodłem.
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Komandor » czwartek, 9 maja 2013, 21:13

Witajcie.
To ja coś na nie. Zostałem oszukany przez Allegrowicza Tadeusz33. Odradzam kupowanie u niego czegokolwiek. Kupiłem zestaw figurek i dodatkowo pojedynczą na koniu. Zero figurek i zero kontaktu. Odezwał się po dwóch miesiącach i od razu poinformował mnie, że zestawu, który kupiłem nie ma jest tylko ta figurka na koniu. Nie popuszczę oszustowi, idę na Policję.

Pozdrawiam
Paweł
Pozdrawia Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
Komandor
 
Posty: 1103
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 11:40
Lokalizacja: Z Domu

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Bathin » czwartek, 9 maja 2013, 21:16

Komandor napisał(a):Witajcie.
To ja coś na nie. Zostałem oszukany przez Allegrowicza Tadeusz33. Odradzam kupowanie u niego czegokolwiek. Kupiłem zestaw figurek i dodatkowo pojedynczą na koniu. Zero figurek i zero kontaktu. Odezwał się po dwóch miesiącach i od razu poinformował mnie, że zestawu, który kupiłem nie ma jest tylko ta figurka na koniu. Nie popuszczę oszustowi, idę na Policję.

Pozdrawiam
Paweł

Widzisz, gdybyś uważniej przeglądał fora to byś już dawno przeczytał, że z tym typem nie ma co robić interesów.
Avatar użytkownika
Bathin
 
Posty: 930
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2007, 09:13

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Mecenas » czwartek, 9 maja 2013, 21:33

Starajmy się może w tym wątku trzymać interesów robionych w ramach forumowej wymiany. Jeśli dołączymy komentarze o transakcjach z serwisów aukcyjnych to zgubimy pierwotną ideę tego wątku.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 15:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez marco2607 » piątek, 10 maja 2013, 10:03

Bathin napisał(a):Widzisz, gdybyś uważniej przeglądał fora to byś już dawno przeczytał, że z tym typem nie ma co robić interesów.


Pewnie tak, tylko ile trzeba mieć czasu aby je wszystkie oglądać. :shock:

Mecenas napisał(a):Starajmy się może w tym wątku trzymać interesów robionych w ramach forumowej wymiany. Jeśli dołączymy komentarze o transakcjach z serwisów aukcyjnych to zgubimy pierwotną ideę tego wątku.


Przecież część z nas też sprzedaje na aukcjach , byłby to jeszcze jedna podpowiedź czy to porządna chłopina czy kawał złamasa.
Najważniejsze jest to aby to było jakoś czytelne , można by było zrobić katalog na wzór modeli skończonych.
Ze swojej strony polecam ADAMA WASILEWSKIEGO i JANA KOJŁO.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
marco2607

Animal Planet
 
Posty: 3305
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 18:25
Lokalizacja: Białystok

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Robert P. » piątek, 10 maja 2013, 10:17

Pozwolę sobie na mały OT.
Bathin napisał(a):
Komandor napisał(a):Witajcie.
To ja coś na nie. Zostałem oszukany przez Allegrowicza Tadeusz33. Odradzam kupowanie u niego czegokolwiek. Kupiłem zestaw figurek i dodatkowo pojedynczą na koniu. Zero figurek i zero kontaktu. Odezwał się po dwóch miesiącach i od razu poinformował mnie, że zestawu, który kupiłem nie ma jest tylko ta figurka na koniu. Nie popuszczę oszustowi, idę na Policję.

Pozdrawiam
Paweł

Widzisz, gdybyś uważniej przeglądał fora to byś już dawno przeczytał, że z tym typem nie ma co robić interesów.

Gdyby nie problemy, które niektórzy sami sztucznie tworzą, to mielibyśmy w Polsce JEDNO forum i JEDNĄ społeczność modelarską. A nie tak jak teraz: żeby obejrzeć pracę jednego to trzeba szukać na innym forum, żeby wystawić galerię to kopiuj razy 3325. Podobnie jak z informacjami typu jak powyżej. Trzeba skakać, by czegoś się dowiedzieć.
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez piotr dmitruk » piątek, 10 maja 2013, 11:14

Słusznie prawi!
Dać mu wódki! ;o)
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9947
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez Robert P. » piątek, 10 maja 2013, 11:44

Ale to już jest temat na dłuuuugą i co ważne bez emocjonalną dyskusję. A nie tak jak czasami widziałem: jeden strzela focha, idzie sobie na drugie forum i mówi, że tamto poprzednie jest be.
...cars that were like wild ferocious animals.
Avatar użytkownika
Robert P.
 
Posty: 1761
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2009, 21:08
Lokalizacja: Kraków, czasem Świętokrzyskie

Re: Polecam/odradzam robienie interesów z....

Postprzez jaro37w » piątek, 10 maja 2013, 12:10

Ja jestem za a nawet przeciw :mrgreen: Chwalmy wszystkich a piętnujmy takich co robią pod górkę...Osobiście znam kogoś kto tutaj jest super...firma najlepsza znana w Polsce ale już na aukcjach albo prywatnie to pożal się Panie :evil: towar sprzedaję,kaskę bierze ale jak reklamację to już go nie ma...figurki bez glów,rąk, pozamieniane elementy...I takich trzeba tutaj po łapkach...niech się wstydzą :roll: A na koniec to Tadeusza 33 znam osobiście...na poczatku było git ale widać przerosło chłopinę...za dużo spraw na głowie...i trochę baboli sobie opinię...No ale są prawdziwe perełki takie jak np.wosiek,rolingstons i inni i dla nich laurki,nagrody,wywiady... :mrgreen: Pozdrawiam
Avatar użytkownika
jaro37w
 
Posty: 146
Dołączył(a): sobota, 11 kwietnia 2009, 18:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Giełda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości