Giełda - aktualizacje ofert

Kupie, sprzedam, wymienię. Ogłoszenie musi zawierać dokładny opis, cenę i dane kontaktowe. Posty w dziale kasują się automatycznie po 30 dniach nieaktywności.

Giełda - aktualizacje ofert

Postprzez RAV » poniedziałek, 16 października 2017, 09:02

Cześć,

Mam propozycję, która powinna poprawić czytelność ofert w dziale Giełda. Mam problemy z oceną ofert, które w pierwszym poście mają listę towaru do sprzedaży, a potem, w kolejnych postach wśród ofert kupna, rezerwacji i zawiadomień o privach, lakoniczne aktualizacje w rodzaju: "to i to - sprzedane", "to i tamto - obniżka ceny o x zł", "dochodzi takie coś", "rezerwacja była, ale już nie ma" itp. W efekcie, żeby uzyskać aktualny obraz oferty, trzeba "poskładać" informacje z kilku postów, wyłuskanych spośród wielu innych. Szczerze mówiąc, nie chce mi się tego robić, przez co sprzedający traci potencjalnego klienta.

Chciałbym zwrócić uwagę sprzedającym, ze o wiele lepiej czytelna byłaby oferta skopiowana przez nich z pierwszego posta, zaktualizowana i opublikowana w nowym poście. Byłoby porządnie i przejrzyście, "frontem do klienta".

Jeśli pomysł chwyci, byłoby dobrze umieścić taką sugestię np. poniżej regulaminu Giełdy. Niekoniecznie musi to być rygorystycznie pilnowana zasada, ale przypomnienie o czymś, co przynosi korzyść obu stronom.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3298
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Giełda - aktualizacje ofert

Postprzez Aleksander » poniedziałek, 16 października 2017, 14:06

Popieram tą propozycję - czasami trzeba ze dwie strony przejrzeć, żeby zobaczyć, co zostało, a co sprzedane.
Obrazek
Obrazek
Aleksander Górski
..."be yourself, no matter what they say"...
Avatar użytkownika
Aleksander

Animal Planet
 
Posty: 7946
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:14
Lokalizacja: "Miasto Meneli"

Re: Giełda - aktualizacje ofert

Postprzez Mecenas » poniedziałek, 16 października 2017, 18:57

Jestem na TAK.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice


Powrót do Giełda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: armiger i 4 gości