[KAPCIE] Westland Lysander - Airfix 1/72

[KAPCIE] Westland Lysander - Airfix 1/72

Postprzez Andrzej_R. » wtorek, 30 grudnia 2014, 23:53

W ramach "laćkowego" projektu takie coś biorę na warsztat:
Obrazek
Lekki poślizg bo jednak postanowiłem coś skończyć w tym roku i prawie się udało (I-153 z równie "wintydżowego" zestawu Hellera, jeszcze tylko kosmetyka została).

Tamiya to oczywiście nie jest ale jakby była to pewnie bym nie ruszył. Tak to już u mnie jest że im ładniejszy model tym dalej na liście do wykonania ;)
Obrazek

Laćki są:
Obrazek

Kalkomanię mam jak widać na fotce pierwszej niekompletną, może ktoś ma na zbyciu godła do wersji przedwojennej?
Jeśli nic się nie znajdzie to coś pokombinuję z malowaniem z Francji. 309sq. odpada bo model wygląda mi na Mk.II.

Na razie badam temat i trochę strugam części. Nie mam zamiaru jakoś szczególnie się zagłębiać w przeróbki, najwyżej nieco wyposażenia kabiny.
Andrzej_R.
Warsztat (1/72): 2xJak 11 (30%), Avia S-199 (15%), Jeep (80%)albo jakiś inny staroć ;)
Ostatni skończony (1/72): Spitfire Mk.IXc, P-40M
Avatar użytkownika
Andrzej_R.
 
Posty: 130
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2007, 09:33
Lokalizacja: Wrocław

Reklama

Re: [KAPCIE] Westland Lysander - Airfix 1/72

Postprzez zegeye » środa, 31 grudnia 2014, 01:05

No ostra jazda ..... ;o) Ja się nie odważyłem, czekam aż Airfix wyda go w nowej formie :D
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1702
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 15:03
Lokalizacja: warszawa

Re: [KAPCIE] Westland Lysander - Airfix 1/72

Postprzez Mac Eyka » środa, 31 grudnia 2014, 11:35

Wydaje mi się że mam gdzieś stare kalki Techmodu właśnie do Lysandera. Jak znajdę to mogę odstąpić.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3023
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 21:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso


Powrót do [GT] Samoloty w kapciach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości