Regulamin konkursu

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 22:11

Grzes napisał(a):No mam ochotę na mały warsztacik (wszakże w takim temacie startuje się dla idei, a nie nagród), ale pytanie takie, bo nic nie znalazłem: pozwolicie się zgłosić z mini dioramką?

Przepraszam za poślizg, zapomniałem wczoraj Ci odpisać. Oczywiście możesz wystartować w konkursie. Rozpoczynając relację budowy swojego modelu pamiętaj jednak o spełnieniu określonych "formalnych" wymagań konkursowych opisanych w pierwszym poście tego wątku.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Rhayader » wtorek, 12 czerwca 2018, 10:00

Rozważcie proszę możliwość wystartowania z już kiedyś zaczętymi modelami. Od 15.06 do 11.11 jest tyle czasu, że ewentualne, nawet mocno zaawansowana praca nie będzie dawać handicapu
Janusz

Galerie
Rhayader

Zimna Wojna 2
 
Posty: 745
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Łukasz_K » czwartek, 14 czerwca 2018, 15:00

Tak tylko dla pewności, termin upływa 15.06.2018 godzina 23:59?
Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4777
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Re: Regulamin konkursu

Postprzez KR77 » czwartek, 14 czerwca 2018, 16:13

astarott napisał(a):Tak tylko dla pewności, termin upływa 15.06.2018 godzina 23:59?


Masz czas na zamieszczenie galerii do 15 czerwca 2018 roku do godziny 23:59 i 59 sekund i 99 setnych sekundy ;o)
Avatar użytkownika
KR77
 
Posty: 1377
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 14:07

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » czwartek, 14 czerwca 2018, 21:48

Rhayader napisał(a):Rozważcie proszę możliwość wystartowania z już kiedyś zaczętymi modelami. Od 15.06 do 11.11 jest tyle czasu, że ewentualne, nawet mocno zaawansowana praca nie będzie dawać handicapu

Jestem za. Jeśli nikomu innemu to nie będzie przeszkadzało to czemu nie? Ja to widzę jednak w ten sposób, że w konkurs bawimy się na obecnych zasadach czyli do 15 czerwca kończymy i rozstrzygamy do końca miesiąca. Bawimy się jednak dalej w luźniejszej formie do 11 listopada i do tej zabawy mogą dołączać nowi uczestnicy z już rozpoczętymi modelami.

KR77 napisał(a):
astarott napisał(a):Tak tylko dla pewności, termin upływa 15.06.2018 godzina 23:59?

Masz czas na zamieszczenie galerii do 15 czerwca 2018 roku do godziny 23:59 i 59 sekund i 99 setnych sekundy ;o)

Dokładnie tak.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » piątek, 15 czerwca 2018, 23:07

Serdecznie gratuluję wszystkim kolegom, którzy zameldowali się na mecie. Jesteście fenomenalni. Jestem pod wrażeniem wszystkich wykonanych modeli, absolutnie każdy bardzo mi się podoba i sam jeszcze nie wiem na co będę głosował. Wysyp modeli ukończonych w ciągu ostatniej godziny świadczy o wysokiej determinacji autorów prac. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i jednocześnie zachęcam do dalszych prac mieszczących się w konkursowej tematyce.

Proszę teraz i chwilę cierpliwości na ogarnięcie spraw techniczno-organizacyjnych i mam nadzieję za nie więcej niż kilka dni zaproszę Was do głosowania w ankietach.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » czwartek, 21 czerwca 2018, 15:13

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepsze modele ukończone w ramach konkursu. Prace zostały podzielone na trzy kategorie.

Głosujemy do czwartku, 28 czerwca 2018, do godz. 18:00.

Samoloty 1:72 i mniejsze

Samoloty 1:48

Pojazdy 1:72

Ankiety mają charakter wyłącznie sportowy bowiem dla wszystkich finalistów konkursu mamy przewidziane nagrody rzeczowe. Jeszcze raz serdecznie gratuluję świetnych wyników wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli swoje prace w terminie i zapraszam do głosowania.

Laureatów konkursu proszę o przysyłanie do mnie w PW lub mailu swoich adresów korespondencyjnych, na które chcieliby otrzymać nagrody. O przyznanych nagrodach poinformujemy w najbliższej wolnej chwili.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » wtorek, 24 lipca 2018, 18:14

Wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli model w ramach zabawy dodaliśmy małe okolicznościowe znaczki pod avatarem. Kryterium przyznania było ukończenie modelu, także poza terminem konkursowym. Oczywiście następni uczestnicy zabawy, którzy w ramach projektu ukończą jakiś model również otrzymają taką odznakę. Decyduje tylko prowadzenie wątku warsztatowego oraz publikacja galerii końcowej do 11 listopada włącznie.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Regulamin konkursu

Postprzez skusz » czwartek, 26 lipca 2018, 15:10

Mecenas napisał(a): Oczywiście następni uczestnicy zabawy, którzy w ramach projektu ukończą jakiś model również otrzymają taką odznakę. Decyduje tylko prowadzenie wątku warsztatowego oraz publikacja galerii końcowej do 11 listopada włącznie.

Tak jeszcze można? To ja się zaraz melduję z nową P.11c od AH.
Rury mi jakoś nie leżą.
Pozdrawiam Sławek Kusz
Portfolio : viewtopic.php?f=207&t=20734
Avatar użytkownika
skusz

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 3142
Dołączył(a): sobota, 3 stycznia 2009, 16:27
Lokalizacja: Roztocze

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » czwartek, 26 lipca 2018, 19:19

Cześć,
były takie postulaty oddolne, żeby nie kończyć 15 czerwca tylko symbolicznie 11 listopada. Żeby nie zmieniać zasad konkursu w trakcie zabawy część z nagrodami zakończyliśmy miesiąc temu, ale w dalszym ciągu można robić modele w ramach "projektu". Pisałem o tym w dniu 14 czerwca.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Artur Rzepka » sobota, 28 lipca 2018, 22:12

Czy skoro bawimy się już poza konkursem, to rozumiem, że mogę wrzucić napoczętą 11 army? ;)
~W Internecie bądź sobą. Chyba że jesteś chamem. Wtedy bądź kimś innym.
Avatar użytkownika
Artur Rzepka
 
Posty: 935
Dołączył(a): sobota, 7 czerwca 2008, 14:02
Lokalizacja: W-wa

Re: Regulamin konkursu

Postprzez Mecenas » niedziela, 29 lipca 2018, 10:56

Artur Rzepka napisał(a):Czy skoro bawimy się już poza konkursem, to rozumiem, że mogę wrzucić napoczętą 11 army? ;)

Jeśli jest w początkowej fazie montażu to wstaw w tym dziale. Idea jednak takich projektów jest taka, żeby model od początku do końca powstał w ramach forumowej zabawy. Zazwyczaj dopuszczamy modele lekko napoczęte, np. do przymiarek na sucho czy trochę porozcinane. Jeśli uznasz, że budowa modelu jest jednak zaawansowana to zawsze możesz pokazać go w ogólnym dziale warsztatowym. Sam musisz wyczuć temat.
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Poprzednia strona

Powrót do 1918-2018 - Konkurs z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości