Pomysły na nowy forumowy konkurs.

czyli sprzęt w barwach użytkowników innych, niż Polska, USA, UK, Rosja/USSR, Niemcy - niezależnie od kraju pochodzenia przedstawionego typu/modelu

Temat najbliższego konkursu to:

Ankieta wygasła piątek, 30 listopada 2018, 20:41

1. "Reszta świata" v.1 - sprzęt w barwach użytkowników innych niż Polska, USA, UK, Rosja/USSR, Niemcy niezależnie od typu/modelu.
27
61%
2. "Reszta świata" v.2 - sprzęt pochodzący z innych krajów niż Polska, USA, UK, Rosja/USSR, Niemcy.
3
7%
3. Coś nietypowego - dziwadła, prototypy.
8
18%
4. Pacyfik
3
7%
5. "All metal finish".
3
7%
 
Liczba głosów : 44

Re: Pomysły na nowy forumowy konkurs.

Postprzez Mecenas » środa, 10 lipca 2019, 19:56

zegeye napisał(a):A czemu nie ma okretow w wynikach? Chyba jeden byl skonczony :->

Łódki nie ma w wynikach gdyż nie ma jeszcze wyników. Opublikowałem wszak na razie jedynie ankiety konkursowe tam, gdzie miało "sęs" rozgrywanie konkurencji a ten model okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Reszta rywali wymiękła jak zobaczyła co im grozi w pojedynku. Jakby on był chociaż w skali 1/72 to bym go upchnął do ankiety ze statkami latającymi - tyle ich tam jest, że pewnie nikt by nie zauważył jednego więcej. Wszak statek to statek, liczy się sztuka. A że jest on w skali 1/700 to pewnie by mi zaraz jakiś przyczajony dokładniś wytknął, że jest niezgodnie z regulaminem i jak to tak bo się skala nie zgadza i ogólnie zdrada. No i się potraciłem...
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Reszta Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość