C15TA IBG 1:35

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

C15TA IBG 1:35

Postprzez grzesiek83 » niedziela, 30 czerwca 2019, 13:45

Zapraszam do galerii modelu Chevroleta C15TA. Model wykonany oczywiście z zestawu od IBG w skali 1:35. Z dodatków dodałem jedynie tablicę od Yahu. To jest jak dla mnie największy zarzut co do modelu. Producent mógł dodać wskaźniki albo w postaci kliszy, albo w postaci kalki. Po za tym jest to naprawdę dobry model, choć miejscami trzeba uważać i przed sklejeniem dokładnie dopasować elementy.
Dodatkowo na model trafiło kilka elementów z zestawu figurek od Master Box, takich jak plecaki, torby i karabin maszynowy Bren. Raz aby nie było za pusto, dwa to planuję wykonać pod model małą podstawkę, więc to nie koniec mojej przygody z tym modelem.
Na modelu pojawiło się też kilka elementów wykonanych samodzielnie, plandeka na dachu, mapy w kieszeniach i pasy przy Enfieldach.
Dość gadania, teraz czas na zdjęcia modelu w barwach 1 Kanadyjskiego Pułku Samochodów Pancernych, Holandia, wrzesień 1944.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do komentowania i gratuluję wszystkim, którym udało się dobrnąć do końca budowy.
grzesiek83

Zimna Wojna 4
 
Posty: 146
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2013, 23:39

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Pojazdy wojskowe - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości