Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez K.Y.Czart » czwartek, 8 lipca 2010, 11:46

Pacific Coast Models podało ciekawą informację:

"We are pleased to announce our next new kit, the Hurricane MK.I Battle of Britain (PCM 32012) version with metal wings. This kit will be available in July! The decal sheet by Cartograf will include 6 Battle of Britain Aces. The decal choices have been changed and are now as follows:

1. RF-E P3901 Flg.Off. W. Urbanowicz
2. RF-R P4175 Sgt. Josef Frantisek (highest Hurricane BoB ace)
3. F-SD V7357 Sqn. Ldr. J. "Ginger" Lacey (2nd highest Hurricane BoB ace)
4. LE-D V7467 Sqn. Ldr. Douglas Bader
5. DT-A V6555 Sqn. Ldr. Roland R. Stanford Tuck
6. UP-A V3308 Sqn. Ldr. Archie McKellar

There will be a PE sheet by Eduard and resin detail parts. This will be made in limited quantities based primarily on pre-orders. We will make only a few more than the pre-order quantity as sales on the fabric winged version did not reach our expectations. So order now to make sure you get one."

To w moim przypadku jeden z "must have" w tym roku :->
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Reklama

Re: Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez Darsu » sobota, 10 lipca 2010, 20:10

To musisz się spieszyć ponieważ jak widać w zamieszczonej przez ciebie informacji wyprodukują go ograniczonej ilości bazując na preordeach. Podobno poprzedni hurri kiepsko im się sprzedawał i nie chcą zostać z towarem na półce.
Darsu
 
Posty: 43
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez K.Y.Czart » środa, 21 lipca 2010, 15:01

Darsu napisał(a):To musisz się spieszyć ponieważ jak widać w zamieszczonej przez ciebie informacji wyprodukują go ograniczonej ilości bazując na preordeach. Podobno poprzedni hurri kiepsko im się sprzedawał i nie chcą zostać z towarem na półce.


Hurry kupiony na pre order w Relish - 3 stówy z przesłyką. Realizacja w sierpniu. :D
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Re: Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez tomhajzler » czwartek, 22 lipca 2010, 11:47

Cześć!
Mógłbyś podać link do miejsca gdzie złożyłeś zamówienie? Ja mam zamówionego w Pacific, ale drożej to wyniesie, gdyż przy przesyłce ze Stanów doliczają jeszcze vat.
Pozdrawiam, Tomek Hajzler.
tomhajzler
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 18 października 2009, 20:36

Re: Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez K.Y.Czart » czwartek, 22 lipca 2010, 12:06

tomhajzler napisał(a):Cześć!
Mógłbyś podać link do miejsca gdzie złożyłeś zamówienie? Ja mam zamówionego w Pacific, ale drożej to wyniesie, gdyż przy przesyłce ze Stanów doliczają jeszcze vat.
Pozdrawiam, Tomek Hajzler.


Cześć, tutaj: http://www.relishmodels.co.uk/pacific-c ... itain.html

Kupuję od nich bardzo często, firma solidna, niezbyt droga, szybko realizuje przesyłki, w przeciwieństwie do Hannantsa nie ma minimalnych limitów zakupów i jest w Unii ;o)

PS. Od wczoraj poszło 9 sztuk.
Avatar użytkownika
K.Y.Czart
 
Posty: 2172
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2009, 23:04

Re: Nowy Hurricane Mk.I w 1/32

Postprzez tomhajzler » czwartek, 22 lipca 2010, 14:45

Dzięki za linka, już zamówiłem i anulowałem zamówienie z Pacifica. Mam już tego pierwszego Hurricane, ale prosto z Pacifica wyszedł dużo drożej.
Pozdrawiam, Tomek.
tomhajzler
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 18 października 2009, 20:36


Powrót do Hawker

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości