Hurricane Mk.IV - 1/72 - konwersja ?

Hurricane Mk.IV - 1/72 - konwersja ?

Postprzez ZIO BY NAITT » czwartek, 16 września 2010, 20:32

Witam

Czy istnieje jakiś zestaw do konwersji Revellowskiego Hurricane Mk.II na Mk.IV - właściwie chodzi mi tylko o opancerzoną chłodnicę.

PS. Wiem że AZ Model "na dniach" wypuści swoją "Czwórkę" , ale spodziewam się że pracy przy ich wypuście będzie odpowiednio dużo...

PZDR
Pozdrawiam - Konrad Kozioł
WARSZTAT :
Dzieci + dom rodzinny w skali 1/1
Avatar użytkownika
ZIO BY NAITT
 
Posty: 1239
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:15
Lokalizacja: Warthenau

Reklama

Re: Hurricane Mk.IV - 1/72 - konwersja ?

Postprzez Grzegorz2107 » czwartek, 16 września 2010, 22:37

ZIO BY NAITT napisał(a):Witam

Czy istnieje jakiś zestaw do konwersji Revellowskiego Hurricane Mk.II na Mk.IV - właściwie chodzi mi tylko o opancerzoną chłodnicę.

PS. Wiem że AZ Model "na dniach" wypuści swoją "Czwórkę" , ale spodziewam się że pracy przy ich wypuście będzie odpowiednio dużo...

PZDR



Smer puścił starego Hellera z taką chłodnicą opancerzoną z żywicy i rakietami. Trudno trafić.
Avatar użytkownika
Grzegorz2107
 
Posty: 3305
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 17:19

Re: Hurricane Mk.IV - 1/72 - konwersja ?

Postprzez zegeye » wtorek, 21 września 2010, 17:53

Jest zestaw żywiczny firmy SAM PUBLICATIONS (to wydawnictwo które robi gazetkę Scale aviation modeller international). Zawiera chłodnicę, wyrzutniki rakiet i podstawki pod wyrzutniki montowane na skrzydlach. Nie zawiera rakiet. Jest bardzo drogi biorąc pod uwagę przesyłkę z UK.

Jest też zestaw rosyjskiej firmy OMEGA models. Zawiera rakiety z wyrzutnikami i dodatkowy zbiornik paliwa. Nie zawiera chłodnicy.

Obydwa zestawy posiadam. Angielski jest doskonałej jakośći. Rosyjskie wyrzutniki raczej symboliczne ;o) Rakiety OK, zbiornik ok.


pzdr
Zbych
pozdrawiam
Zbych

Obrazek
zegeye

Animal Planet
 
Posty: 1703
Dołączył(a): wtorek, 12 lutego 2008, 16:03
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Hawker

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość