Żywice Armycast do Spitfire Mk.XIV 1/72

Żywice Armycast do Spitfire Mk.XIV 1/72

Postprzez Mac Eyka » wtorek, 26 czerwca 2012, 11:11

Jeden z bardziej znanych polskich sklepów modelarskich zapowiedział pojawienie się w sprzedaży żywicznych konwersji czeskiej firmy Armycast.
Z ich bogatej oferty zainteresowały mnie konwersje do popularnych zestawów Spitfire Mk.XIV Academy lub Fujimy w skali 1/72.
Trochę informacji o tych produktach oraz zdjęcia zamieściłem na stronie o Spitfire.

W Martoli zestawy te są w dość ciekawych cenach:
Komory uzbrojenia po 36 pln

Bardzo bogaty zestaw z silnikiem, komorą i oprzyrządowaniem po 46
i co najciekawsze
zestaw do wzbogacenia kabiny, moim zdaniem niezbędny przy wykonywaniu modelu Fujimy za jedyne 24 pln.

Mam nadzieję, że z chwilą gdy zestawy te ukażą się już w sprzedaży ceny te nie ulegną zmianie.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3050
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Reklama

Re: Żywice Armycast do Spitfire Mk.XIV 1/72

Postprzez RAV » wtorek, 26 czerwca 2012, 11:23

Na stronie piszesz, że cena niewiele przekracza 20 zł. Równie dobrze mógłbyś napisać, że jest niewiele niższa od 50 zł.

Poza tym przydałoby się wspomnieć, że kokpit jest przeznaczony do wersji z kroplową kabiną, co niespecjalnie pasuje do modeli Fujimi i Academy.
Pozdrawiam
RAV
Obrazek
Avatar użytkownika
RAV
 
Posty: 3300
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 23:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żywice Armycast do Spitfire Mk.XIV 1/72

Postprzez Mac Eyka » wtorek, 26 czerwca 2012, 11:42

Co do cen to masz rację.
A co do zestawu do wzbogacania kokpitu.
Napisałem, że nie ma sensu stosować go w Academy.
A co do Fujimy to oni mają kilka modeli z kroplową owiewką opartych na podstawowych wypraskach więc ten zestaw Armycasta jest jak znalazł.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3050
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso


Powrót do Supermarine

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości